Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
712MesiAndo1. jalaväebrigaadMM409201:54:18Diplom
149TruninAlekseiCone CenterMM9201:32:54Diplom
714LuikEge-LiiNN9301:54:24Diplom
715OjasaarTaunoSimuna SKMM409301:54:28Diplom
150KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM9301:32:56Diplom
718RaudsikLiiviaNN9401:54:33Diplom
728HiobPriitJooksupartnerMM409401:54:55Diplom
155HansenJaanSidepataljonMM9401:33:19Diplom
722RussakAdeNN9501:54:43Diplom
733EgorovMikhailMM409501:55:00Diplom
157GuitarPavelMTÜ SpordiseltsMM9501:33:41Diplom
727KannKadriSK ProRunnerNN9601:54:51Diplom
746KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409601:55:18Diplom
160OjaReimoMM9601:33:46Diplom
737LõhmusMarie-HeleneNN9701:55:06Diplom
751ŠišikinSergeiMEGIDOMM409701:55:33Diplom
161NikandrovKirillMM9701:33:54Diplom
740AleksejevaMarinNN9801:55:10Diplom
752LiivMarkoMM409801:55:33Diplom
162PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM9801:33:56Diplom
745PajupuuSiiriNN9901:55:17Diplom
758PiiristeMargusMM409901:55:46Diplom
165SildLasseMM9901:34:03Diplom
748JämeAnnaliisaNN10001:55:24Diplom
764UsinMartMM4010001:56:09Diplom
168SarapuuKristjanMM10001:34:16Diplom
763KesküllaAnniNN10101:56:02Diplom
766SavolainenSilvarKorp! LeolaMM4010101:56:14Diplom
171MetsisAadoAnu jooksutrennidMM10101:34:19Diplom
772RaudsikMarilinNN10201:56:21Diplom
773UiboupinJanekMM4010201:56:22Diplom
172BorovkovPavelMotus spordiklubi MTÜMM10201:34:24Diplom
775KadakTiinakahe silla klubi jooksusõbradNN10301:56:27Diplom
783KaramaTarmoSpartaMM4010301:56:40Diplom
174KaldaKristjanMM10301:34:28Diplom
780LeppikKertuNN10401:56:37Diplom
788KuuskPearuMM4010401:56:50Diplom
177RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM10401:34:33Diplom
786KruusametsKirsiNN10501:56:45Diplom
789AndemaAndresMM4010501:56:51Diplom
178PiibelehtVelmarRIKMM10501:34:37Diplom
792SaupõldTuuliTTTTKNN10601:56:53Diplom
793PunaValdoMM4010601:56:57Diplom
182KuuskmäeKaurMM10601:35:01Diplom
797LiiverAimarTelia SKMM4010701:57:03Diplom
798LoigoSirleTreeningpartnerNN10701:57:04Diplom
186EllmannToomasjooks.eeMM10701:35:16Diplom
799ViiraKeeteNN10801:57:04Diplom
800LutsVelloTrismileMM4010801:57:06Diplom
187SalusteCarryMM10801:35:21Diplom
188KruupAivarMM10901:35:24Diplom
801AartHelenNN10901:57:07Diplom
806MuzakkoMargoMM4010901:57:11Diplom
189KondrovDanelMM11001:35:27Diplom
803LeemetEditAS JalajälgNN11001:57:09Diplom
817PukkMairoMM4011001:57:26Diplom
192LuikRaulMM11101:35:42Diplom
808LaikreKarmenNN11101:57:15Diplom
823MägiHolgerRulluisuklubi ABECMM4011101:57:46Diplom
193HaigonenAlekseiABB SpordiklubiMM11201:35:43Diplom
811VeselovaJuliaNN11201:57:18Diplom
845HelmMargusMM4011201:58:28Diplom
199HainsooTauriMM11301:36:02Diplom
816PütsepMaarjaElioni SpordiklubiNN11301:57:25Diplom
858KeppKaidoMM4011301:59:02Diplom
201MeriväljaMargusSK JooksupartnerMM11401:36:05Diplom
818ViljaElinaNN11401:57:26Diplom
861TrallmannTaunoSK JooksupartnerMM4011401:59:08Diplom
202VooglaineJarmoMaanteeameti SpordiklubiMM11501:36:18Diplom
819RaudkeppLiisaTelia SKNN11501:57:29Diplom
879SiiakIndrekMM4011501:59:49Diplom
203AasalehtPriidikMM11601:36:21Diplom
820SuurkiviCathy-LiisNN11601:57:30Diplom
880KäigeRaunoMM4011601:59:52Diplom
205NemethRolandMM11701:36:29Diplom
822KuuskneKetlinÜhinenud GängstaräpparidNN11701:57:42Diplom
883PosatetskiSergeiMM4011702:00:00Diplom
206KäärdJanekElujooksMM11801:36:31Diplom
825SalujõeKaidiVõru SuusaklubiNN11801:57:53Diplom
940NõmmisteKalevSimuna SpordiklubiMM4011802:02:10Diplom
207KiisToomasKiisid/LekkodMM11901:36:32Diplom
828KanneKerliNN11901:57:57Diplom
944SiemannAlarTüritriMM4011902:02:25Diplom
208HerrMargusMM12001:36:36Diplom
837RaudmäeMarjaanaNN12001:58:06Diplom
953TäppMehisLiliina OÜMM4012002:02:41Diplom
969VallimäeValmarMM4012102:03:21Diplom
210KotovSergeiMM12101:36:41Diplom
839LiivKaisaNN12101:58:09Diplom
978SedgwickMalcolmMM4012202:03:51Diplom
212LiebenauRaunoSelverMM12201:36:49Diplom
842NiilsLauraNN12201:58:17Diplom
216KaburSanderScoutspataljonMM12301:36:56Diplom
984PettinenViljoMM4012302:04:07Diplom
848JõuluAnuNN12301:58:42Diplom
217RandleppRainKaitseliidu Allohvitseride KoguMM12401:37:00Diplom
988PaideHeigoMM4012402:04:20Diplom
850AnnukMerikeneProRunnerNN12401:58:43Diplom
218AlekaskPriitMM12501:37:09Diplom
1004MuugJaakMM4012502:04:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.