Tulemused 2016 21km

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
833AlaotsMaieNN50901:58:01Diplom
832ChekriiVadymTransferwiseMM39101:58:00Diplom
831KupperHanna-MariaNNN701:57:59Diplom
830KendaruSten-HenrikPuhhidMM39001:57:57Diplom
829SiimerMartinProRunnerMM456301:57:57Diplom
828KanneKerliNN11901:57:57Diplom
827TuurÜloMM70201:57:54Diplom
826SillasteMikkTTTTKMM38901:57:54Diplom
825SalujõeKaidiVõru SuusaklubiNN11801:57:53Diplom
824PaloTaaviVõru SuusaklubiMM38801:57:53Diplom
823MägiHolgerRulluisuklubi ABECMM4011101:57:46Diplom
822KuuskneKetlinÜhinenud GängstaräpparidNN11701:57:42Diplom
821NoormetsEricTallinna JutsuklubiMM38701:57:36Diplom
820SuurkiviCathy-LiisNN11601:57:30Diplom
819RaudkeppLiisaTelia SKNN11501:57:29Diplom
818ViljaElinaNN11401:57:26Diplom
817PukkMairoMM4011001:57:26Diplom
816PütsepMaarjaElioni SpordiklubiNN11301:57:25Diplom
815MaranMarvinMMN1101:57:23Diplom
814JaksenTomMM38601:57:23Diplom
813TürkMaarjoMM38501:57:22Diplom
812HaasGabrielMPA601:57:21Diplom
811VeselovaJuliaNN11201:57:18Diplom
810StavrovSergeyMM503201:57:17Diplom
809MoksSvetlanaNN402801:57:16Diplom
808LaikreKarmenNN11101:57:15Diplom
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Diplom
806MuzakkoMargoMM4010901:57:11Diplom
805HainToomasMM456201:57:10Diplom
804HinnAhtoMM38301:57:09Diplom
803LeemetEditAS JalajälgNN11001:57:09Diplom
802RoobaKuidoTK MispoMM551001:57:07Diplom
801AartHelenNN10901:57:07Diplom
800LutsVelloTrismileMM4010801:57:06Diplom
799ViiraKeeteNN10801:57:04Diplom
798LoigoSirleTreeningpartnerNN10701:57:04Diplom
797LiiverAimarTelia SKMM4010701:57:03Diplom
796KosemetsImreImsi OÜMM38201:57:01Diplom
795TallermanIvarAlutaguse malevMM38101:56:58Diplom
794RaudseppAivarAlutaguse malevMM55901:56:58Diplom
793PunaValdoMM4010601:56:57Diplom
792SaupõldTuuliTTTTKNN10601:56:53Diplom
791PavljutšenkoDanilMEGIDOMM38001:56:52Diplom
790EmrichAleksandrMEGIDOMM37901:56:52Diplom
789AndemaAndresMM4010501:56:51Diplom
788KuuskPearuMM4010401:56:50Diplom
787LaimetsToomasMM503101:56:47Diplom
786KruusametsKirsiNN10501:56:45Diplom
785VarerVarginMM503001:56:44Diplom
784PihelgasMarjuSpartaNN402701:56:40Diplom
783KaramaTarmoSpartaMM4010301:56:40Diplom
782EhandAndrus1. jalaväebrigaadMM37801:56:39Diplom
781JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN402601:56:38Diplom
780LeppikKertuNN10401:56:37Diplom
779HennoKaieSaint Gobain Glass EstoniaNN451501:56:35Diplom
778KaljuRaimoMM37701:56:32Diplom
777TinkusAndresKahe Silla KlubiMM37601:56:31Diplom
776EllerAndresMM456101:56:30Diplom
775KadakTiinakahe silla klubi jooksusõbradNN10301:56:27Diplom
774GoldKristjanMM37501:56:26Diplom
773UiboupinJanekMM4010201:56:22Diplom
772RaudsikMarilinNN10201:56:21Diplom
771TammSiiriNN402501:56:19Diplom
770MalaghanPatrick500th EngineersMM37401:56:16Diplom
769LõhmusSiljaNN55301:56:16Diplom
768LõhmusIndrekMM502901:56:16Diplom
767RaudsikRanno1. jalaväebrigaadMM37301:56:15Diplom
766SavolainenSilvarKorp! LeolaMM4010101:56:14Diplom
765TomingKarinaNNJ701:56:10Diplom
764UsinMartMM4010001:56:09Diplom
763KesküllaAnniNN10101:56:02Diplom
762PilvMadisMM37201:56:01Diplom
761VälbaTarmoMM502801:55:59Diplom
760PreimannLauriMM502701:55:57Diplom
759KõoCarolSportland Eesti ASNNN601:55:50Diplom
758PiiristeMargusMM409901:55:46Diplom
757KülljastinenKristiNN402401:55:42Diplom
756VeeringKairitNN402301:55:40Diplom
755SiemannGeorg MartinTüritriMMJ801:55:36Diplom
754EtverkMerikeNordwoodNN451401:55:36Diplom
753LapimaaKaarelEesti õhuvägiMM37101:55:35Diplom
752LiivMarkoMM409801:55:33Diplom
751ŠišikinSergeiMEGIDOMM409701:55:33Diplom
750JalakGeidoMM37001:55:33Diplom
749KokkKaidoMM36901:55:27Diplom
748JämeAnnaliisaNN10001:55:24Diplom
747MüüdlaHelinNTA501:55:21Diplom
746KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409601:55:18Diplom
745PajupuuSiiriNN9901:55:17Diplom
744KaskAndresMM456001:55:15Diplom
743KadarikPeeterMM36801:55:13Diplom
742KurvitsKristiinaNNN501:55:12Diplom
741AltmetsValevKOMINOXMM455901:55:10Diplom
740AleksejevaMarinNN9801:55:10Diplom
739MutsoKaiaNN451301:55:08Diplom
738OtsAivarMM36701:55:07Diplom
737LõhmusMarie-HeleneNN9701:55:06Diplom
736ErlenheimKarlÜhinenud GängstaräpparidMM36601:55:03Diplom
735VesiallikStenMM36501:55:02Diplom
734VilgoRiivoRaplamaa Tublid MaratoonaridMM36401:55:01Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.