Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
633LuihLiinaEAÜSNN7201:51:31Diplom
192LuikRaulMM11101:35:42Diplom
714LuikEge-LiiNN9301:54:24Diplom
318LuikMihkelMM18101:41:22Diplom
1236LuiskKätlinNN24702:16:43Diplom
1349LuistSirveNN28802:29:32Diplom
1104LukinVahurMM46402:09:09Diplom
589LukkKristjanMM31601:50:11Diplom
58LumbergAlariTori SpordiklubiMM3601:25:18Diplom
50LundverMardoMM3101:24:06Diplom
527LunkovValentinMM407101:48:31Diplom
800LutsVelloTrismileMM4010801:57:06Diplom
1419LuukaEstaNN501802:47:04Diplom
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Diplom
700MaasikAlarMM455601:53:55Diplom
541MäeRaunoMM29601:48:54Diplom
330MäeMaieNN2601:41:51Diplom
904MäeMartinSpordiseltsMM41302:00:46Diplom
22MäeotsJannesSK ProRunnerMM1701:19:41Diplom
667MäepereMartinMM34101:52:38Diplom
1125MäesaluKaarelMM4013802:09:54Diplom
975MäeseppHeliSpartaNN16102:03:38Diplom
823MägiHolgerRulluisuklubi ABECMM4011101:57:46Diplom
648MaidlaMarke2. JALAVäEBRIGAADNN7501:51:55Diplom
430MaidlaMargusMM405701:45:34Diplom
1269MaisteAnuNN26202:18:55Diplom
324MaisteAndrusTreeningpartner/DiadoraMM501301:41:37Diplom
917MaivelMikkKorp! LeolaMM41702:01:18Diplom
770MalaghanPatrick500th EngineersMM37401:56:16Diplom
1285MälkMerilinJK Väga AeglasedNTA1102:20:18Diplom
895MälkRobertJK Väga AeglasedMM456802:00:28Diplom
429MälkRaulMM24401:45:32Diplom
601MälloEikeNN6301:50:41Diplom
1226MalmKristiinaNN24202:16:04Diplom
983MalmMatiKodusoe Grupp OÜMM503702:04:00Diplom
872MalmRegiinaSK DUONNJ801:59:35Diplom
307MalmreOlariMM17501:40:58Diplom
610MalvaLiinaNN6601:51:01Diplom
719MändLauriMM35801:54:34Diplom
1301MändMaritNN27202:23:03Diplom
7MändlaMairoMM601:14:56Diplom
597MändlaMareNN50501:50:32Diplom
702MandriksJaanMM35201:54:00Diplom
1244MännametsMikkMM49802:17:02Diplom
390MännasooToomasMM405201:44:18Diplom
1093MänniGerleNN19802:08:46Diplom
1222MännisteKarenNN24102:16:01Diplom
815MaranMarvinMMN1101:57:23Diplom
1368MarcinkeviczJüriSpartaMM504502:31:23Diplom
1128MarmorElinaNN20902:09:58Diplom
323MärssLyNN40701:41:37Diplom
448MartjuševJevgeniMM25601:46:05Diplom
650MatsKatriinTransferwiseNN7701:51:59Diplom
511MattisenGuidoBellfireMM28201:48:16Diplom
1344MauerTiitMM458602:28:59Diplom
1337MeierMaarikaNN406702:27:01Diplom
1194MeiesaarLindaViljandi SõudeklubiNN453502:14:18Diplom
1229MeimerKristinNN24402:16:13Diplom
877MeimreMadisMTA SKMM40501:59:41Diplom
432MeltsTeedoMM405801:45:35Diplom
525MerilaMatiMM502001:48:28Diplom
711MerimaaMargitPwCNN9201:54:12Diplom
201MeriväljaMargusSK JooksupartnerMM11401:36:05Diplom
1271MeriväljaMoonikaNN406202:19:01Diplom
712MesiAndo1. jalaväebrigaadMM409201:54:18Diplom
14MetsMadisSK ProRunnerMM1201:18:08Diplom
865MetsMariNN12701:59:19Diplom
1185MetsaErkkiMM4014102:13:48Diplom
413MetsamaaAnneliNN3501:44:58Diplom
1401MetsapoolJaneliNN30502:38:54Diplom
171MetsisAadoAnu jooksutrennidMM10101:34:19Diplom
559MeyTeaNN401701:49:24Diplom
634MiilVäinoteam Honey PowerMM408201:51:31Diplom
508MikkMarkoMM28001:48:08Diplom
921MikkelsaarMihkelMM41802:01:25Diplom
333MikliMax-SanderMM18701:41:53Diplom
1203MiljukovaClaireRR SuusaklubiNN405602:14:51Diplom
854MizerTuuliEesti Raudtee SpordiklubiNN403001:58:51Diplom
93MõekEgonGlamox HE ASMM401401:28:57Diplom
890MõikCaisa-MeriliNN13102:00:12Diplom
809MoksSvetlanaNN402801:57:16Diplom
956MölderIvoMM457302:02:48Diplom
1251MölderMaieNN25402:17:27Diplom
109MölderTaunoHaanja SuusaklubiMM6801:30:35Diplom
1147MölderEinikeEesti Noorsootöö KeskusNN21602:10:31Diplom
1190MölderKadiSpartaNN23002:14:02Diplom
164MonahhovaLarissaOmniva SKNN50101:34:01Diplom
438MõndreskuJanekMM405901:45:40Diplom
36MonveltLauriSchnelli SKMM2601:21:31Diplom
542MooneyBrandon500th EngineersMM29701:48:56Diplom
1333MoorMadisPäästeametMM51902:26:41Diplom
540MõttusKaupoMM407201:48:54Diplom
1111MõttusMaidoMM46502:09:20Diplom
607MõttusLiisTäppsportlasedNN6401:50:54Diplom
110MõttusEeroTäppsportlasedMM401801:30:39Diplom
1359MoudgilCharnjitMM4015002:30:19Diplom
1047MuinasteRaimoRademarMM44802:06:18Diplom
1409MullaKajaStaminaNN501702:44:13Diplom
18MummIndrekSpartaMM45101:19:10Diplom
689MummKadriSpartaNN451101:53:36Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.