Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
601MälloEikeNN6301:50:41Diplom
602AaslaidKauriMM32101:50:43Diplom
603JoostMadisMM32201:50:44Diplom
604HanniEerikJalgMM32301:50:44Diplom
605AmmonAntsEesti Raudtee Spordiklubi MTÜMM454701:50:45Diplom
606AunpuKenTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM55801:50:46Diplom
607MõttusLiisTäppsportlasedNN6401:50:54Diplom
608RüütelReimoABB SpordiklubiMM32401:50:55Diplom
609TilkTerjeNN6501:50:57Diplom
610MalvaLiinaNN6601:51:01Diplom
611SammalpärgHeittiNN6701:51:02Diplom
612PaduMareFB JooksmineNN401901:51:02Diplom
613ŠtõkovStanislavMM32501:51:03Diplom
614LappTerjeNN50601:51:03Diplom
615SanglaHenryMM32601:51:04Diplom
616LaulUku2. JALAVäEBRIGAADMM32701:51:04Diplom
617SarvMariaNN6801:51:06Diplom
618LaanmetsJüriMM60401:51:08Diplom
619HirveRaineItella MM32801:51:09Diplom
620RemmelgStenEastmanMM32901:51:11Diplom
621RemekUrmasMM33001:51:12Diplom
622PajuGerliNNN201:51:13Diplom
623TaluTauriMetro SquashiklubiMM408001:51:15Diplom
624LõuneHelenaNN6901:51:17Diplom
625LiisMerlinNN7001:51:18Diplom
626ValterJärviSpordiseltsNN60101:51:19Diplom
627ChelambitskayaElenaNN55201:51:20Diplom
628IlvesUrmoMM408101:51:22Diplom
629ReinikPiretNN402001:51:22Diplom
630TambaumVahurMM33101:51:23Diplom
631AitmanHannelyNN7101:51:25Diplom
632VillÜllarA2K SpordiklubiMM454801:51:30Diplom
633LuihLiinaEAÜSNN7201:51:31Diplom
634MiilVäinoteam Honey PowerMM408201:51:31Diplom
635LilleorgAgoEKNKMM454901:51:32Diplom
636TollHugoTäppsportlasedMM408301:51:34Diplom
637LaikreKatrinNN451001:51:37Diplom
638NukkaTarmoMM408401:51:41Diplom
639KärmoAllarNovabuilders OÜMM33201:51:45Diplom
640TimofejevaIrinaNN7301:51:46Diplom
641PoomFredMM33301:51:48Diplom
642RootareOttRitska SKMM502501:51:50Diplom
643TaggerReginaNNJ401:51:50Diplom
644PisaMatiMM33401:51:50Diplom
645PajundiErkiBisontesolarMM33501:51:53Diplom
646SarvEneliNN7401:51:54Diplom
647ValkVilluMM408501:51:55Diplom
648MaidlaMarke2. JALAVäEBRIGAADNN7501:51:55Diplom
649NurkKairiTartu ÜlikoolNN7601:51:58Diplom
650MatsKatriinTransferwiseNN7701:51:59Diplom
651NapsepHelenaTransferwiseNN7801:52:00Diplom
652KuraginValeri2. JALAVäEBRIGAADMM408601:52:00Diplom
653SuurkaevTaaviASTERAMM33601:52:08Diplom
654PartsRaunoFB JooksmineMM408701:52:13Diplom
655LauriMartenMM33701:52:15Diplom
656TiigiKätlinNN7901:52:15Diplom
657CorcoranRodneyMM408801:52:16Diplom
658RepkinPeterOmniva SKMM455001:52:17Diplom
659VäärtnõuUrmasMM455101:52:18Diplom
660PungasStenver-KrisSportland Eesti ASMMN901:52:19Diplom
661TammsaluMeelisMTÜ Telia SpordiklubiMM33801:52:22Diplom
662LaineveeHeikiASTERAMM33901:52:24Diplom
663LiiraUlvarEesti SportlaneMM408901:52:27Diplom
664TänavMarkoMM34001:52:35Diplom
665LiisHelenNN8001:52:36Diplom
666TuvikeErikaNN8101:52:36Diplom
667MäepereMartinMM34101:52:38Diplom
668VirkusKatrelNN8201:52:41Diplom
669VirkusKarmelNNJ501:52:41Diplom
670SalmiJyrkiMM455201:52:48Diplom
671RandmäeKristianMM34201:52:52Diplom
672ToomTarvoÜhinenud GängstaräpparidMM34301:52:53Diplom
673Nova-GinzburgJelenaNN8301:52:54Diplom
674PeetsoMoonikaNN8401:52:57Diplom
675ArroHansMM34401:52:57Diplom
676DanilyukBogdanTransferwiseMM34501:53:03Diplom
677EiroJariDICROMM409001:53:06Diplom
678AltosaarPiretNN8501:53:13Diplom
679RiisaluKrislinNN8601:53:14Diplom
680PärtelEpp LoviisaNTA301:53:18Diplom
681KondKuidoRakvereMM455301:53:20Diplom
682NurmikAndrusProRunnerMM502601:53:22Diplom
683HaasMartMM34601:53:23Diplom
684KreutzvaldIvoEBSMM34701:53:27Diplom
685VietMargusMM455401:53:29Diplom
686PrantsusViljoSK VõhmaMM455501:53:31Diplom
687HeinlaTarmoMM409101:53:33Diplom
688LobovikovaPolina1. jalaväebrigaadNN8701:53:33Diplom
689MummKadriSpartaNN451101:53:36Diplom
690AlvetTõnisMM34801:53:38Diplom
691LainelaSilvieNN8801:53:38Diplom
692ToomMarjuNN402101:53:39Diplom
693PallEneliNN402201:53:39Diplom
694VainjärvHillarEKVAMM65101:53:40Diplom
695PaulusPriitMM34901:53:42Diplom
696LabeMarekSA ErametsakakeskusMM35001:53:45Diplom
697JõemetsKajaSpartaNN50701:53:51Diplom
698ParisMikkMM35101:53:54Diplom
699TiganeEthel-BrigitaNTA401:53:54Diplom
700MaasikAlarMM455601:53:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.