Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
935KoitneKaarelMM42402:02:02Diplom
1191FenkoJevgeniMM48602:14:04Diplom
168SarapuuKristjanMM10001:34:16Diplom
171MetsisAadoAnu jooksutrennidMM10101:34:19Diplom
683HaasMartMM34601:53:23Diplom
172BorovkovPavelMotus spordiklubi MTÜMM10201:34:24Diplom
428AgarIvarSK Pleki PandeMM24301:45:29Diplom
684KreutzvaldIvoEBSMM34701:53:27Diplom
429MälkRaulMM24401:45:32Diplom
941JegorovKristjanMM42502:02:10Diplom
1197PulleritsTõnuMTÜ SpordiseltsMM48702:14:27Diplom
174KaldaKristjanMM10301:34:28Diplom
431VäinasteAivoMM24501:45:34Diplom
943RummMarkoSPORDIGUURUDMM42602:02:22Diplom
1200TartAllanMM48802:14:35Diplom
177RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM10401:34:33Diplom
433TurnwaldJason500th EngineersMM24601:45:35Diplom
178PiibelehtVelmarRIKMM10501:34:37Diplom
434TammsaarKristjanMM24701:45:36Diplom
690AlvetTõnisMM34801:53:38Diplom
1202SchmidtVladimirMM48902:14:41Diplom
435KaruUrmoMM24801:45:38Diplom
947TarreAigarMM42702:02:28Diplom
436RandmäeMargusKahe Silla KlubiMM24901:45:40Diplom
949KiidjärvRalfMM42802:02:30Diplom
1205EvisaluJormaMM49002:14:55Diplom
182KuuskmäeKaurMM10601:35:01Diplom
695PaulusPriitMM34901:53:42Diplom
440VaksToomasMM25001:45:48Diplom
696LabeMarekSA ErametsakakeskusMM35001:53:45Diplom
952KrünbergKlenMM42902:02:39Diplom
441RiksRandoSK AaspereMM25101:45:50Diplom
1209JänesRivoMM49102:15:20Diplom
186EllmannToomasjooks.eeMM10701:35:16Diplom
698ParisMikkMM35101:53:54Diplom
187SalusteCarryMM10801:35:21Diplom
1212JõelaMarekMM4014202:15:28Diplom
190KulikovSergeiMM403401:35:29Diplom
194JärveHeiloSK JooksupartnerMM403501:35:46Diplom
1221VirroToomasMM4014302:15:59Diplom
454TammAndresMM406101:46:15Diplom
712MesiAndo1. jalaväebrigaadMM409201:54:18Diplom
1224KivisildJaanMM4014402:16:03Diplom
969VallimäeValmarMM4012102:03:21Diplom
715OjasaarTaunoSimuna SKMM409301:54:28Diplom
978SedgwickMalcolmMM4012202:03:51Diplom
214LagerestIngvar1. jalaväebrigaadMM403601:36:52Diplom
470VaherIndrekMM406201:46:43Diplom
728HiobPriitJooksupartnerMM409401:54:55Diplom
984PettinenViljoMM4012302:04:07Diplom
474VeselovAntonSylviaMM406301:46:56Diplom
220SelliovOlleMM403701:37:10Diplom
988PaideHeigoMM4012402:04:20Diplom
477VintLeinoMM406401:47:00Diplom
733EgorovMikhailMM409501:55:00Diplom
479EesmäeAhtoMM406501:47:06Diplom
481HeinsarHardi1. jalaväebrigaadMM406601:47:10Diplom
228NadorichevOlegMM403801:37:28Diplom
229TopsRainerSK Los TorosMM403901:37:35Diplom
485NaelPaavoPorterracingMM406701:47:17Diplom
1253SalazarGeorgeMM4014502:17:34Diplom
488ZvorovskiHenrikTelia SpordiklubiMM406801:47:18Diplom
1256VeriVirgoMM4014602:17:40Diplom
746KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409601:55:18Diplom
1004MuugJaakMM4012502:04:53Diplom
239HermsaluAndoTreeningpartnerMM404001:37:52Diplom
751ŠišikinSergeiMEGIDOMM409701:55:33Diplom
752LiivMarkoMM409801:55:33Diplom
1009ViiklaidMarekMM4012602:05:00Diplom
758PiiristeMargusMM409901:55:46Diplom
1016PaabuskAloEesti Energia SpordiklubiMM4012702:05:12Diplom
764UsinMartMM4010001:56:09Diplom
1021TregubovJuriMM4012802:05:25Diplom
766SavolainenSilvarKorp! LeolaMM4010101:56:14Diplom
513JoaVilluMM406901:48:17Diplom
517HarveyJamesHKCMM407001:48:19Diplom
773UiboupinJanekMM4010201:56:22Diplom
1030PiilbergValvoMM4012902:05:39Diplom
267LeibenauMarko1. jalaväebrigaadMM404101:39:20Diplom
527LunkovValentinMM407101:48:31Diplom
783KaramaTarmoSpartaMM4010301:56:40Diplom
276TõnismäeMarekMM404201:39:32Diplom
788KuuskPearuMM4010401:56:50Diplom
789AndemaAndresMM4010501:56:51Diplom
280TimofejevDmitriMM404301:39:43Diplom
793PunaValdoMM4010601:56:57Diplom
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Diplom
28KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:20:19Diplom
540MõttusKaupoMM407201:48:54Diplom
797LiiverAimarTelia SKMM4010701:57:03Diplom
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Diplom
31RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40401:20:49Diplom
800LutsVelloTrismileMM4010801:57:06Diplom
33VahkalKaidoSK ProRunnerMM40501:21:12Diplom
290VorontsovAlekseiMM404401:40:04Diplom
1059KadasteMeelisASTERA ASMM4013002:06:45Diplom
550KaljuraidRaulMM407301:49:12Diplom
806MuzakkoMargoMM4010901:57:11Diplom
1065EinbaumPeeterMM4013102:07:13Diplom
1322OmelRaulMM4014702:24:30Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.