Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1153JärmannRainKaitsevägi/ScoutspataljonMM47702:10:44Diplom
1058TetsmannTõnisKaitseliit, Pärnumaa malevMM45302:06:42Diplom
1013AntonsMailiKaitseliit Järva MalevNN452202:05:07Diplom
959HeinsaarHeidiKaitseliidu Rapla MalevNN15502:03:00Diplom
217RandleppRainKaitseliidu Allohvitseride KoguMM12401:37:00Diplom
775KadakTiinakahe silla klubi jooksusõbradNN10301:56:27Diplom
777TinkusAndresKahe Silla KlubiMM37601:56:31Diplom
436RandmäeMargusKahe Silla KlubiMM24901:45:40Diplom
355TohverTarmoKaevanduste SpordiklubiMM405001:42:40Diplom
1275KulverAnneliJussikese 7 SõpraNN26502:19:25Diplom
1073KulverRünnoJussikese 7 SõpraMM4013302:07:41Diplom
728HiobPriitJooksupartnerMM409401:54:55Diplom
480IvanovKatriinJooksupartnerNN4601:47:09Diplom
518SakkeusJüriJooksupartnerMM60201:48:21Diplom
416KooklaEeroJooksupartnerMM405501:45:02Diplom
294KangurRaulJooksuklubi SarmaMM452601:40:16Diplom
1227AvikEevajooks.eeNN24302:16:07Diplom
950JõgisuuJaanajooks.eeNN14902:02:33Diplom
186EllmannToomasjooks.eeMM10701:35:16Diplom
835BelousLolaJõgeva HaiglaNN501001:58:03Diplom
1353TimuskAngelaJõgeva HaiglaNN29102:29:35Diplom
862ViitakHelleJõgeva HaiglaNN403101:59:09Diplom
1285MälkMerilinJK Väga AeglasedNTA1102:20:18Diplom
895MälkRobertJK Väga AeglasedMM456802:00:28Diplom
1223IstsenkoSergeiJK StartMM551402:16:01Diplom
1418KotsenkovVladimirJK StartMM65502:47:02Diplom
1363VehlmannJaanJK HERMESMM70402:30:25Diplom
425TellingJuhanJK HERMESMM453401:45:20Diplom
528RandverFredJeti Tali-ja Jääspordiklubi MTÜMM28901:48:32Diplom
378KohaPriitJELD-WEN EestiMM405101:43:46Diplom
1350AamerTanelJEDIMM52402:29:32Diplom
279SarematTarmoJCI RAKVEREMM15801:39:41Diplom
604HanniEerikJalgMM32301:50:44Diplom
619HirveRaineItella MM32801:51:09Diplom
796KosemetsImreImsi OÜMM38201:57:01Diplom
1290ReinsaluSilleIisaku SpordiklubiNN26902:20:24Diplom
517HarveyJamesHKCMM407001:48:19Diplom
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Diplom
1192LilleLiisHarju KEK RSKNN65202:14:10Diplom
449SihtAiliHagar ASNN55101:46:06Diplom
109MölderTaunoHaanja SuusaklubiMM6801:30:35Diplom
1149KanemägiValdoGrupeerunud spordilaiskuridMM47602:10:41Diplom
1121VaigurandTaimaGrossi ToidukaubadNN20802:09:36Diplom
93MõekEgonGlamox HE ASMM401401:28:57Diplom
1278PärnMargoFiskarsMM50502:19:39Diplom
612PaduMareFB JooksmineNN401901:51:02Diplom
137OjalillRaimondFB JooksmineMM402401:32:23Diplom
654PartsRaunoFB JooksmineMM408701:52:13Diplom
180TaalArlesFB JooksmineMM403001:34:58Diplom
236KuusaluIvoEUKMM13301:37:47Diplom
1100VaskRaavoEstonian CellMM46302:09:03Diplom
519LjubtšenkoBorisEru Surf TeamMM28601:48:22Diplom
1303VärkNadeždaErgoNN406502:23:10Diplom
1386RaukRaileEolaneNN29902:34:09Diplom
206KäärdJanekElujooksMM11801:36:31Diplom
1310RüütelKullaElujooksNN501502:23:49Diplom
1296PajuMarekElisa spordiklubiMM51202:22:39Diplom
816PütsepMaarjaElioni SpordiklubiNN11301:57:25Diplom
694VainjärvHillarEKVAMM65101:53:40Diplom
252KambekSiimEKSLMM14301:38:26Diplom
635LilleorgAgoEKNKMM454901:51:32Diplom
878ToomeTõnisEHKMM60501:59:48Diplom
663LiiraUlvarEesti SportlaneMM408901:52:27Diplom
605AmmonAntsEesti Raudtee Spordiklubi MTÜMM454701:50:45Diplom
198KinEdvinEesti Raudtee SpordiklubiMPA201:35:57Diplom
746KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409601:55:18Diplom
854MizerTuuliEesti Raudtee SpordiklubiNN403001:58:51Diplom
1010UiboaidAiriEesti Panga SpordiklubiNN404302:05:01Diplom
1302NõmmelaMihkelEesti Panga SpordiklubiMM458402:23:10Diplom
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Diplom
753LapimaaKaarelEesti õhuvägiMM37101:55:35Diplom
1147MölderEinikeEesti Noorsootöö KeskusNN21602:10:31Diplom
713OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM455801:54:19Diplom
492UiboaidUrmasEesti Energia SpordiklubiMM453701:47:29Diplom
1267RähmonenTarmoEesti Energia SpordiklubiMM50302:18:39Diplom
1016PaabuskAloEesti Energia SpordiklubiMM4012702:05:12Diplom
587AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:50:10Diplom
588OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM407801:50:10Diplom
900UlmLauriEesti Energia SpordiklubiMM41202:00:39Diplom
1424RajasooKarolineEesti Energia SpordiklubiNN31502:48:09Diplom
401VirkGunnarEesti Energia SpordiklubiMM22801:44:44Diplom
150KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM9301:32:56Diplom
177RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM10401:34:33Diplom
443VisterTriinuEesti Energia SpordiklubiNN3901:45:57Diplom
292RebaneRaitEesti Energia SKMM16501:40:10Diplom
376KitvelEveEesti Energia SKNN40901:43:43Diplom
1163KokorinaLjudmilaEE Kaevanduse spordiklubiNN405202:11:39Diplom
684KreutzvaldIvoEBSMM34701:53:27Diplom
521ViltHardiEAÜSMM28701:48:24Diplom
633LuihLiinaEAÜSNN7201:51:31Diplom
620RemmelgStenEastmanMM32901:51:11Diplom
516AverkijevAndreiEAK MM28501:48:19Diplom
863NisuKaspare-treening.eeMM40201:59:11Diplom
388ReitavKristoe-treening.eeMM22001:44:17Diplom
1268LaenesteKasparDICROMM50402:18:48Diplom
677EiroJariDICROMM409001:53:06Diplom
6KülmJürgenDiadora/TreeningpartnerMMJ101:14:30Diplom
1254OrgmetsKatiDancestNN25502:17:34Diplom
439SkolozhabskyyOleksandrCYBERSHOP.EEMM406001:45:42Diplom
1088LavingMarkocruting OÜMM46102:08:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.