Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
1186LaanojaBirgitNN22802:13:53Diplom
400VolkeRaulTamrexMM22701:44:43Diplom
1184SoosaarUlviSK InspiredNN22702:13:41Diplom
399SerovAlekseyMM22601:44:36Diplom
1177MuruAnnemariNN22602:12:56Diplom
398MüntAinarMM22501:44:32Diplom
1175PajurMarisNN22502:12:53Diplom
396NummertTaaviMM22401:44:29Diplom
1173SüdaSheilaNN22402:12:38Diplom
394JõesaarRainerMM22301:44:24Diplom
1172ÕnneSandraNN22302:12:29Diplom
392EhalaEeroMM22201:44:23Diplom
1170JusikainenLaiviASTERA ASNN22202:12:16Diplom
389VolkeHarryTamrexMM22101:44:18Diplom
1167VäliJanaNN22102:11:49Diplom
388ReitavKristoe-treening.eeMM22001:44:17Diplom
1162RosikAireNN22002:11:35Diplom
387KurikKristjanMM21901:44:16Diplom
1160JakobsonAgeNN21902:11:22Diplom
1152PoudelDianaNN21802:10:42Diplom
386PilleRomanSidepataljonMM21801:44:05Diplom
1148BirkKaitiNN21702:10:35Diplom
384KelderOliver1. jalaväebrigaadMM21701:44:00Diplom
1147MölderEinikeEesti Noorsootöö KeskusNN21602:10:31Diplom
382RaudÜllarSwedbank SKMM21601:43:53Diplom
1144RoosilehtKristiinaNN21502:10:26Diplom
377PaavelArgoAnu jooksutrennidMM21501:43:46Diplom
374TerveAllanMM21401:43:41Diplom
1142VanyanAniNN21402:10:24Diplom
1135LangiKristineNN21302:10:13Diplom
373LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM21301:43:36Diplom
1133KoortKülliNN21202:10:12Diplom
372SulendHerkiMM21201:43:35Diplom
1131NiinepuuEppNN21102:10:08Diplom
371KübarRemiMM21101:43:29Diplom
1130NäärAnnikaNN21002:10:08Diplom
369LaanemetsMeelis2. JALAVäEBRIGAADMM21001:43:24Diplom
1128MarmorElinaNN20902:09:58Diplom
368VirunurmVeikoMM20901:43:21Diplom
1121VaigurandTaimaGrossi ToidukaubadNN20802:09:36Diplom
367PihoVeikoMM20801:43:10Diplom
1118UngaKristiNN20702:09:33Diplom
366VorobjovJaanMM20701:43:07Diplom
1115LadvikMari-LiisNN20602:09:27Diplom
365HirsJanekRR SiplasedMM20601:42:58Diplom
1113RandojaMerikeValio Eesti ASNN20502:09:23Diplom
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Diplom
1109SildnikHelenLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN20402:09:14Diplom
363TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM20401:42:54Diplom
1106AudKaisaNN20302:09:10Diplom
362OrrMarttiMM20301:42:54Diplom
1105NõlveKateriinaNN20202:09:10Diplom
361KlymanovOleksandrTransferwiseMM20201:42:54Diplom
1101KisandEvelinSK ProRunnerNN20102:09:04Diplom
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Diplom
1097IrdJaneSpordiseltsNN20002:08:55Diplom
358LehismetsJaanMM20001:42:44Diplom
1095MuugaKätlinValio Eesti ASNN19902:08:49Diplom
357RoometHeikiMM19901:42:42Diplom
1093MänniGerleNN19802:08:46Diplom
356TilkSilverMM19801:42:40Diplom
1091NoormaaIrmenNN19702:08:41Diplom
353KiisTõnisKiisid/LekkodMM19701:42:37Diplom
1090Pereyra KröllDeviNN19602:08:38Diplom
348ValdmannVahurMM19601:42:23Diplom
1085SaarMari-AnnNN19502:08:16Diplom
347LatinVladimirMM19501:42:23Diplom
1076JuhansonRelikaNN19402:07:46Diplom
345LiebenauRaulMooste ViinavabrikMM19401:42:20Diplom
1075LääneEvelyValio Eesti ASNN19302:07:44Diplom
344DmitrijevOlegMM19301:42:18Diplom
1072AdamsonAnniSpartaNN19202:07:34Diplom
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Diplom
1069KlugmanAnnaNN19102:07:20Diplom
342KaskArminMM19101:42:09Diplom
1062RästKristiinaNN19002:07:03Diplom
341TähesteTanelSK MetsasõbradMM19001:42:08Diplom
1061RoosmaaHelenNN18902:07:02Diplom
336DmitrijevRomanMM18901:41:58Diplom
1054NokkurKadriNN18802:06:33Diplom
334AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM18801:41:57Diplom
1053TappoMarilinNN18702:06:30Diplom
333MikliMax-SanderMM18701:41:53Diplom
1052NovikovKadiNN18602:06:30Diplom
332TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM18601:41:53Diplom
1050KitsingKadiNN18502:06:29Diplom
326SeppKevinMM18501:41:42Diplom
1046JeretHannaNN18402:06:18Diplom
321IvanovVeigoMM18401:41:35Diplom
1045ValdmetsMaarjaRademarNN18302:06:16Diplom
320NaukaRagnarMM18301:41:30Diplom
1044DmitrijevaOlesjaSportland Eesti ASNN18202:06:11Diplom
319OrasKaarelMM18201:41:25Diplom
1041HeinmaaKarmenNN18102:06:04Diplom
318LuikMihkelMM18101:41:22Diplom
1035LuhametsChristinaNN18002:05:52Diplom
317TederKasparMM18001:41:22Diplom
1031VatsarLiiliTÜASK FitnessklubiNN17902:05:41Diplom
316LappErkkiMM17901:41:19Diplom
1027AasamäeEvelinNN17802:05:35Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.