Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
401VirkGunnarEesti Energia SpordiklubiMM22801:44:44Diplom
402TemperRaidoSaku Õlletehase SpordiklubiMM22901:44:46Diplom
403AasmaHans-KristjanAjakiri SportMM23001:44:47Diplom
404KaljurandLauriMM23101:44:48Diplom
405SkvortsovPavelSecond WindMM23201:44:49Diplom
406KirsmanUrmasMM23301:44:51Diplom
407SaarTanelMM405401:44:53Diplom
408KäbinRaitAS JalajälgMM23401:44:53Diplom
409UrvaMarius-JuliusMM23501:44:53Diplom
410PetersonKristjanMM23601:44:54Diplom
411RüütsaluRannoMM453201:44:56Diplom
412HeathHarrison500th EngineersMM23701:44:57Diplom
413MetsamaaAnneliNN3501:44:58Diplom
414KarussaarKaidoMM453301:44:58Diplom
415VeelainMaikelMM23801:44:59Diplom
416KooklaEeroJooksupartnerMM405501:45:02Diplom
417LiipaLauriMM405601:45:06Diplom
418BeljantsevaJelenaNN3601:45:08Diplom
419HummalMariSK JooksupartnerNN401101:45:09Diplom
420PäärPeeterMM23901:45:11Diplom
421ReinumägiMadisMM24001:45:12Diplom
422NigolRistoMM24101:45:14Diplom
423PalosonMirekMTÜ SpordiseltsMM24201:45:14Diplom
424AusmeesEvelinSwedbankNN3701:45:18Diplom
425TellingJuhanJK HERMESMM453401:45:20Diplom
426EkholmElmarMM501601:45:24Diplom
427TukkKristelTreeningpartnerNN3801:45:26Diplom
428AgarIvarSK Pleki PandeMM24301:45:29Diplom
429MälkRaulMM24401:45:32Diplom
430MaidlaMargusMM405701:45:34Diplom
431VäinasteAivoMM24501:45:34Diplom
432MeltsTeedoMM405801:45:35Diplom
433TurnwaldJason500th EngineersMM24601:45:35Diplom
434TammsaarKristjanMM24701:45:36Diplom
435KaruUrmoMM24801:45:38Diplom
436RandmäeMargusKahe Silla KlubiMM24901:45:40Diplom
437RoosilehtJaanusMM453501:45:40Diplom
438MõndreskuJanekMM405901:45:40Diplom
439SkolozhabskyyOleksandrCYBERSHOP.EEMM406001:45:42Diplom
440VaksToomasMM25001:45:48Diplom
441RiksRandoSK AaspereMM25101:45:50Diplom
442VarvasKamilaViking Line EestiNN401201:45:53Diplom
443VisterTriinuEesti Energia SpordiklubiNN3901:45:57Diplom
444TammTambetMM25201:45:57Diplom
445O'brienPatrick500th EngineersMM25301:46:01Diplom
446TalvikMikkMM25401:46:02Diplom
447SaksMattiasMTÜ SpordiseltsMM25501:46:05Diplom
448MartjuševJevgeniMM25601:46:05Diplom
449SihtAiliHagar ASNN55101:46:06Diplom
450JürjenAndresMM25701:46:07Diplom
451UiskChristofTreeningpartnerMMN601:46:09Diplom
452RaapIlmarmeieMM453601:46:12Diplom
453PaulusHugoMM55501:46:14Diplom
454TammAndresMM406101:46:15Diplom
455TammAndresPPAMM25801:46:20Diplom
456PuusildKristjanSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM25901:46:25Diplom
457TihoAigar1. jalaväebrigaadMM26001:46:27Diplom
458SellikRaivoMM501701:46:27Diplom
459EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM26101:46:30Diplom
460KõllKristiSpartaNN4001:46:30Diplom
461OjasooIndrekMM26201:46:31Diplom
462KuurmannMadisMM26301:46:32Diplom
463KoorKatrinNN4101:46:36Diplom
464PärnakiviLoonaNN4201:46:38Diplom
465TootsiKasparMM26401:46:39Diplom
466KaskKarinNN4301:46:39Diplom
467KalvikRaido1. jalaväebrigaadMM26501:46:39Diplom
468PlumerRaivoMM55601:46:40Diplom
469PoltimäeKristjanMM26601:46:41Diplom
470VaherIndrekMM406201:46:43Diplom
471EhaveeAveNN4401:46:45Diplom
472HornArlesMM26701:46:52Diplom
473VeldemannJannoMM26801:46:54Diplom
474VeselovAntonSylviaMM406301:46:56Diplom
475SchärBretReval SportNN4501:46:57Diplom
476RegoMarioMM26901:46:58Diplom
477VintLeinoMM406401:47:00Diplom
478ErlenheimSiimÜhinenud GängstaräpparidMM27001:47:02Diplom
479EesmäeAhtoMM406501:47:06Diplom
480IvanovKatriinJooksupartnerNN4601:47:09Diplom
481HeinsarHardi1. jalaväebrigaadMM406601:47:10Diplom
482RaamMärtMM27101:47:14Diplom
483KevadOliverMM27201:47:15Diplom
484SiimonLindaNN4701:47:15Diplom
485NaelPaavoPorterracingMM406701:47:17Diplom
486OttRemiMPA301:47:17Diplom
487VainumaaKailiNN45401:47:17Diplom
488ZvorovskiHenrikTelia SpordiklubiMM406801:47:18Diplom
489HekkKadriNN4801:47:19Diplom
490HeinLauriMM27301:47:24Diplom
491KoitveArviMM27401:47:26Diplom
492UiboaidUrmasEesti Energia SpordiklubiMM453701:47:29Diplom
493VeelainErmoMM501801:47:31Diplom
494LehtmetsAlariMM27501:47:33Diplom
495VahtIvarPlastoMM27601:47:33Diplom
496SampetovaJanaSK JooksupartnerNN4901:47:35Diplom
497HuntKülliNN5001:47:40Diplom
498HärmKerstiSpordiseltsNN5101:47:45Diplom
499PihlakJekaterinaNN45501:47:48Diplom
500SerovAntonMM27701:47:48Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.