Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
589LukkKristjanMM31601:50:11Diplom
78MuromägiAvoMM4701:27:42Diplom
334AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM18801:41:57Diplom
846ReinumägiRistoMM39601:58:36Diplom
79VirkusHannesMM4801:27:50Diplom
847KostjukovJaanMM39701:58:38Diplom
80AssonAilarSidepataljonMM4901:28:00Diplom
336DmitrijevRomanMM18901:41:58Diplom
1104LukinVahurMM46402:09:09Diplom
81NassarOskarMM5001:28:05Diplom
593ÖöpikKristjanMM31701:50:20Diplom
849KalmuSiimTurba Running Club (TRC)MM39801:58:42Diplom
82ReimetsRamonSeakisaMM5101:28:07Diplom
83KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM5201:28:13Diplom
595TšihhatšjovNikolaiProekspert ASMM31801:50:24Diplom
851Jartsev-MoontJürgoMM39901:58:47Diplom
84KuuskmäeGertMM5301:28:18Diplom
596RomanRaduMM31901:50:28Diplom
852TormKarelMM40001:58:49Diplom
85TinteraJiriMM5401:28:29Diplom
341TähesteTanelSK MetsasõbradMM19001:42:08Diplom
853MüürJanarMM40101:58:50Diplom
1365UksovAndreiLõuna Eesti Haigla ASMM52502:30:48Diplom
86JürsSanderMM5501:28:36Diplom
342KaskArminMM19101:42:09Diplom
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Diplom
599SarapuuMarekMM32001:50:36Diplom
1111MõttusMaidoMM46502:09:20Diplom
344DmitrijevOlegMM19301:42:18Diplom
1112PiilbergRaigoMM46602:09:23Diplom
89PehkKarlMM5601:28:46Diplom
345LiebenauRaulMooste ViinavabrikMM19401:42:20Diplom
602AaslaidKauriMM32101:50:43Diplom
91KalaElarKVÜÕAMM5701:28:51Diplom
347LatinVladimirMM19501:42:23Diplom
603JoostMadisMM32201:50:44Diplom
1371VaremäeAnriMM52602:31:48Diplom
348ValdmannVahurMM19601:42:23Diplom
604HanniEerikJalgMM32301:50:44Diplom
1117VooremäeÜlariMM46702:09:31Diplom
1373TeasLarsMM52702:31:49Diplom
94SaarRaigoMM5801:29:02Diplom
863NisuKaspare-treening.eeMM40201:59:11Diplom
1375LilleAloMM52802:32:03Diplom
96ChilipenkoAlexeyMM5901:29:18Diplom
608RüütelReimoABB SpordiklubiMM32401:50:55Diplom
864RolkoMiroslavMM40301:59:15Diplom
1120AberthalRanelAQVA SPAMM46802:09:36Diplom
1376RannusSanderMM52902:32:13Diplom
97KuuskJaanusSpartaMM6001:29:27Diplom
353KiisTõnisKiisid/LekkodMM19701:42:37Diplom
98AlverOliverMM6101:29:34Diplom
99AunpuRivoTreeningpartner/BriketipoisidMM6201:29:37Diplom
1123JuurikRihoMM46902:09:47Diplom
100SmorodinDmitriMM6301:29:42Diplom
356TilkSilverMM19801:42:40Diplom
1380MuruSilvarMM53002:32:35Diplom
101PihlakSanderMM6401:29:43Diplom
357RoometHeikiMM19901:42:42Diplom
613ŠtõkovStanislavMM32501:51:03Diplom
358LehismetsJaanMM20001:42:44Diplom
1126TeinbergMatiMM47002:09:55Diplom
103NagelRainerTrismileMM6501:29:58Diplom
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Diplom
615SanglaHenryMM32601:51:04Diplom
104KondaevDmitryOÜ RademarMM6601:30:00Diplom
616LaulUku2. JALAVäEBRIGAADMM32701:51:04Diplom
1384JõesaarTanelMM53102:33:19Diplom
105AllikTaveMM6701:30:11Diplom
361KlymanovOleksandrTransferwiseMM20201:42:54Diplom
362OrrMarttiMM20301:42:54Diplom
874SaarelaMarkoMM40401:59:36Diplom
363TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM20401:42:54Diplom
619HirveRaineItella MM32801:51:09Diplom
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Diplom
620RemmelgStenEastmanMM32901:51:11Diplom
1132PipenbergArlisMM47102:10:11Diplom
109MölderTaunoHaanja SuusaklubiMM6801:30:35Diplom
365HirsJanekRR SiplasedMM20601:42:58Diplom
621RemekUrmasMM33001:51:12Diplom
877MeimreMadisMTA SKMM40501:59:41Diplom
366VorobjovJaanMM20701:43:07Diplom
1134NaarisErkkiMM47202:10:12Diplom
111TjuškaViktorPPAMM6901:30:51Diplom
367PihoVeikoMM20801:43:10Diplom
1391JegorovRainerMM53202:35:23Diplom
112TameriTarviMM7001:30:56Diplom
368VirunurmVeikoMM20901:43:21Diplom
113KukkKasparMM7101:31:03Diplom
369LaanemetsMeelis2. JALAVäEBRIGAADMM21001:43:24Diplom
1137ViikmannKaidarTäppsportlasedMM47302:10:17Diplom
1393RoosimägiRaunoMM53302:35:51Diplom
114KlaasKunnarMM7201:31:11Diplom
882LichtAsoPioneeripataljonMM40601:59:59Diplom
115RaudseppStevenSK ProRunnerMM7301:31:13Diplom
371KübarRemiMM21101:43:29Diplom
116UustaloHektorKlubitu MeesMM7401:31:16Diplom
372SulendHerkiMM21201:43:35Diplom
884AndresMarekMM40702:00:02Diplom
373LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM21301:43:36Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.