Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1247LeeGenSK Vanad OlümpiaaladMMJ1402:17:08Diplom
755SiemannGeorg MartinTüritriMMJ801:55:36Diplom
209NagelGeorg-HaraldPioneeripataljonMMJ501:36:38Diplom
1253SalazarGeorgeMM4014502:17:34Diplom
1093MänniGerleNN19802:08:46Diplom
339JõeäärGerliNN2701:42:03Diplom
622PajuGerliNNN201:51:13Diplom
1397RaiesteGerliNN30202:37:47Diplom
954AlpGerlySpartaNN15102:02:43Diplom
996KaurGerrerthMMN1702:04:39Diplom
973RoostGertSidepataljonMM43302:03:32Diplom
84KuuskmäeGertMM5301:28:18Diplom
1064SultsGertrudNNN1102:07:07Diplom
1201RudissaarGetheNN23302:14:40Diplom
982LindreGetriinRiigi Infosüsteemi AmetNN16302:03:59Diplom
1143RoosilehtGreetaNNN1302:10:25Diplom
258GajekGrzegorzMM14801:38:46Diplom
511MattisenGuidoBellfireMM28201:48:16Diplom
52KingoGunnarMM3201:24:33Diplom
401VirkGunnarEesti Energia SpordiklubiMM22801:44:44Diplom
1046JeretHannaNN18402:06:18Diplom
1317SillarHanna-LiisNN27902:24:21Diplom
831KupperHanna-MariaNNN701:57:59Diplom
631AitmanHannelyNN7101:51:25Diplom
245LiimHannesPioneeripataljonMM13801:38:11Diplom
70VeideHannesSaint Gobain Glass EstoniaMM401101:27:05Diplom
79VirkusHannesMM4801:27:50Diplom
583PiiratHannuSK Pro RunnerMM31401:49:58Diplom
675ArroHansMM34401:52:57Diplom
403AasmaHans-KristjanAjakiri SportMM23001:44:47Diplom
1307AstokHaraldMMN2402:23:34Diplom
1174NurmikHaraldMPA1002:12:46Diplom
481HeinsarHardi1. jalaväebrigaadMM406601:47:10Diplom
997KaljurandHardiMM43702:04:40Diplom
521ViltHardiEAÜSMM28701:48:24Diplom
412HeathHarrison500th EngineersMM23701:44:57Diplom
92SäärHarryÜhinenud GängstaräpparidMMN301:28:52Diplom
389VolkeHarryTamrexMM22101:44:18Diplom
912OtsHedvigNNN902:01:01Diplom
959HeinsaarHeidiKaitseliidu Rapla MalevNN15502:03:00Diplom
988PaideHeigoMM4012402:04:20Diplom
49SaarHeigoTreeningpartnerMM45501:24:04Diplom
567JäägerHeikiMM502201:49:32Diplom
350PrantsHeikiVõru SuusaklubiMM501501:42:30Diplom
357RoometHeikiMM19901:42:42Diplom
662LaineveeHeikiASTERAMM33901:52:24Diplom
194JärveHeiloSK JooksupartnerMM403501:35:46Diplom
611SammalpärgHeittiNN6701:51:02Diplom
963PajulaHeiviNN452002:03:05Diplom
116UustaloHektorKlubitu MeesMM7401:31:16Diplom
958SaulepHeleliNN15402:02:58Diplom
801AartHelenNN10901:57:07Diplom
1061RoosmaaHelenNN18902:07:02Diplom
1109SildnikHelenLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN20402:09:14Diplom
870HansbergHelenNN12801:59:33Diplom
665LiisHelenNN8001:52:36Diplom
624LõuneHelenaNN6901:51:17Diplom
1414RannaHelenaRR SuusaklubiNN31102:45:12Diplom
651NapsepHelenaTransferwiseNN7801:52:00Diplom
561ViluHeleriNNJ301:49:25Diplom
975MäeseppHeliSpartaNN16102:03:38Diplom
1250EerikHeliNN406002:17:24Diplom
747MüüdlaHelinNTA501:55:21Diplom
1248SelgeHelisTäppsportlasedNN25302:17:14Diplom
862ViitakHelleJõgeva HaiglaNN403101:59:09Diplom
459EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM26101:46:30Diplom
1320VooglaHenriPioneeripataljonMMJ1502:24:27Diplom
488ZvorovskiHenrikTelia SpordiklubiMM406801:47:18Diplom
256BaklerHenryMM14601:38:35Diplom
615SanglaHenryMM32601:51:04Diplom
1243LaanmetsHerkiMM49702:17:01Diplom
372SulendHerkiMM21201:43:35Diplom
1426KyllönenHillaNN31602:48:29Diplom
694VainjärvHillarEKVAMM65101:53:40Diplom
1213KokkHilleNN23702:15:29Diplom
55VelbaHilleviNN401:24:48Diplom
823MägiHolgerRulluisuklubi ABECMM4011101:57:46Diplom
453PaulusHugoMM55501:46:14Diplom
636TollHugoTäppsportlasedMM408301:51:34Diplom
233KukkIllarMM50601:37:42Diplom
452RaapIlmarmeieMM453601:46:12Diplom
1210PetersonIlonaTreenigpartnerNN23502:15:25Diplom
796KosemetsImreImsi OÜMM38201:57:01Diplom
461OjasooIndrekMM26201:46:31Diplom
470VaherIndrekMM406201:46:43Diplom
768LõhmusIndrekMM502901:56:16Diplom
8IlumäeIndrekMM701:15:17Diplom
18MummIndrekSpartaMM45101:19:10Diplom
1066SiilabergIndrekMM45502:07:14Diplom
1068LippaIndrekMM4013202:07:16Diplom
66BauvaldIndrekSpordiseltsMM4201:25:59Diplom
844PõldIndrekMM39501:58:19Diplom
879SiiakIndrekMM4011501:59:49Diplom
373LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM21301:43:36Diplom
1168KaasikIndrekPaapmeister (RAHA)MMJ1302:12:06Diplom
181KarolinIndrekMM403101:34:59Diplom
857KaruIngaNN451601:59:01Diplom
383SuikIngaTäppsportlasedNN401001:43:56Diplom
553KoolIngeNN401501:49:14Diplom
1218VerstInge-LiisNN24002:15:38Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.