Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
765TomingKarinaNNJ701:56:10Diplom
1021TregubovJuriMM4012802:05:25Diplom
254VahtraMärtMM14501:38:32Diplom
510PenuRudolfMM28101:48:14Diplom
1022TirmasteKerstiNN17402:05:25Diplom
255SiyalskyVladislavMM50801:38:34Diplom
256BaklerHenryMM14601:38:35Diplom
768LõhmusIndrekMM502901:56:16Diplom
1024TaliAino-SilviaNN17602:05:30Diplom
1280TinnuriLiinaNN453702:19:47Diplom
1GoriunovAlexanderMM101:10:41Diplom
513JoaVilluMM406901:48:17Diplom
769LõhmusSiljaNN55301:56:16Diplom
1025ViimsaluAllarMM44102:05:31Diplom
1281HuopalainenVeikoMM50602:19:48Diplom
2VinogradovYuryMM201:10:56Diplom
258GajekGrzegorzMM14801:38:46Diplom
1026VeskiPiretNN17702:05:34Diplom
1282PungasKaidoMM50702:19:54Diplom
515RoopärgMarikaNN45601:48:19Diplom
771TammSiiriNN402501:56:19Diplom
1027AasamäeEvelinNN17802:05:35Diplom
1283HeileKerstiNNJ902:20:04Diplom
260GritskevichGalinaNTA101:38:56Diplom
772RaudsikMarilinNN10201:56:21Diplom
1028RosentalJanneNN404602:05:35Diplom
1284JegorovMirjamNN26702:20:10Diplom
5Vilaplana VilarOriolMM501:13:31Diplom
773UiboupinJanekMM4010201:56:22Diplom
1029BerntzenIngerNN65102:05:38Diplom
262GajekMagdalenaNN40501:39:07Diplom
774GoldKristjanMM37501:56:26Diplom
1030PiilbergValvoMM4012902:05:39Diplom
7MändlaMairoMM601:14:56Diplom
263TugedamRaidoMM15101:39:07Diplom
1287TasaneMariNN26802:20:21Diplom
8IlumäeIndrekMM701:15:17Diplom
264JürsSiljaNN1901:39:08Diplom
520KaidmeEliseNN5301:48:23Diplom
776EllerAndresMM456101:56:30Diplom
1032SinghDaljeetMM44202:05:45Diplom
1288LauriMaitMM50802:20:22Diplom
1289JakuštšenkoMihhailMM50902:20:23Diplom
522PurretMartinMPA501:48:24Diplom
778KaljuRaimoMM37701:56:32Diplom
1034RimmRaivoMM457702:05:51Diplom
523ŠkubelAndreiMM28801:48:24Diplom
1035LuhametsChristinaNN18002:05:52Diplom
524KottisseEppNN5401:48:27Diplom
780LeppikKertuNN10401:56:37Diplom
1036KruusaKauriMM44302:05:53Diplom
1292TombandTanelMM51002:20:41Diplom
525MerilaMatiMM502001:48:28Diplom
1293SamsSiimMMN2302:20:54Diplom
270JõgisteReigoMM15301:39:23Diplom
526HallapKeeliaNN5501:48:28Diplom
1038RaudRagnarMM44502:06:01Diplom
1294ÕunLaasMM51102:22:15Diplom
527LunkovValentinMM407101:48:31Diplom
1039SabolotiniPilleNN452302:06:01Diplom
1040PreesRasmusMM44602:06:02Diplom
273OjasaarEvarMM15501:39:28Diplom
529LeisaluSiimMM29001:48:34Diplom
785VarerVarginMM503001:56:44Diplom
1041HeinmaaKarmenNN18102:06:04Diplom
1297LaulLehoMM51302:22:42Diplom
274RäliTuuliNN2001:39:31Diplom
530SavitskiRandoMM29101:48:35Diplom
786KruusametsKirsiNN10501:56:45Diplom
1042ErapartTiitMM44702:06:04Diplom
1298PiirsaluEvaNN27102:22:46Diplom
531ReismanRobertMM29201:48:37Diplom
787LaimetsToomasMM503101:56:47Diplom
276TõnismäeMarekMM404201:39:32Diplom
532LiivÜlleNN401301:48:39Diplom
788KuuskPearuMM4010401:56:50Diplom
277KreekEvertMM452401:39:34Diplom
533SiibakKristiNN5601:48:40Diplom
789AndemaAndresMM4010501:56:51Diplom
1301MändMaritNN27202:23:03Diplom
534LänsLauriMM29301:48:41Diplom
1046JeretHannaNN18402:06:18Diplom
23GeringMargusMM1801:19:50Diplom
280TimofejevDmitriMM404301:39:43Diplom
536ZakhodyaevDmitryMM29401:48:43Diplom
1304KullAetNN501402:23:15Diplom
537KindlamJaanikaNN401401:48:52Diplom
793PunaValdoMM4010601:56:57Diplom
1305KirsipuuJaanMPA1102:23:17Diplom
282NärepPiretNN2101:39:46Diplom
1050KitsingKadiNN18502:06:29Diplom
1306ValnerViivikaNN27302:23:32Diplom
283KallasUiboMM15901:39:48Diplom
539AllmäeArminMM29501:48:52Diplom
1051KümnikTõnisMM45102:06:30Diplom
1307AstokHaraldMMN2402:23:34Diplom
284LepikRainerMM16001:39:49Diplom
540MõttusKaupoMM407201:48:54Diplom
1052NovikovKadiNN18602:06:30Diplom
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.