Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
201MeriväljaMargusSK JooksupartnerMM11401:36:05Diplom
202VooglaineJarmoMaanteeameti SpordiklubiMM11501:36:18Diplom
203AasalehtPriidikMM11601:36:21Diplom
204KaegasMargusMM451601:36:26Diplom
205NemethRolandMM11701:36:29Diplom
206KäärdJanekElujooksMM11801:36:31Diplom
207KiisToomasKiisid/LekkodMM11901:36:32Diplom
208HerrMargusMM12001:36:36Diplom
209NagelGeorg-HaraldPioneeripataljonMMJ501:36:38Diplom
210KotovSergeiMM12101:36:41Diplom
211KadakUrmasMM451701:36:46Diplom
212LiebenauRaunoSelverMM12201:36:49Diplom
213RaudseppRaivoMM50401:36:51Diplom
214LagerestIngvar1. jalaväebrigaadMM403601:36:52Diplom
215KaegasRaivoPK KGSMM451801:36:53Diplom
216KaburSanderScoutspataljonMM12301:36:56Diplom
217RandleppRainKaitseliidu Allohvitseride KoguMM12401:37:00Diplom
218AlekaskPriitMM12501:37:09Diplom
219NugaAhtiMM12601:37:10Diplom
220SelliovOlleMM403701:37:10Diplom
221VürmerSilverSK ProRunnerMM12701:37:12Diplom
222SionAivoMM451901:37:13Diplom
223SeppSimoTartu ÜlikoolMM12801:37:14Diplom
224HillepEinarMM452001:37:18Diplom
225PaluSilverPeetri KoolMM12901:37:19Diplom
226EisanJaanikaNN1701:37:20Diplom
227DemenkovDenisMM13001:37:28Diplom
228NadorichevOlegMM403801:37:28Diplom
229TopsRainerSK Los TorosMM403901:37:35Diplom
230AllikuUnoMM50501:37:36Diplom
231LillmetsÜllarMM452101:37:37Diplom
232PaaneRistoMM13101:37:39Diplom
233KukkIllarMM50601:37:42Diplom
234KuboKittyMaria jooksuklubiNN40401:37:43Diplom
235TulpKristjanTreeningpartnerMM13201:37:44Diplom
236KuusaluIvoEUKMM13301:37:47Diplom
237GostevDmitriABB SpordiklubiMM13401:37:50Diplom
238KalaKasparVõru SuusaklubiMM13501:37:51Diplom
239HermsaluAndoTreeningpartnerMM404001:37:52Diplom
240VäliTanelMM13601:37:59Diplom
241TiidemannMikkMM13701:37:59Diplom
242KusmaRomanAQVA SPAMM50701:38:01Diplom
243TukkPatrickMMN501:38:07Diplom
244SempelsonAiliSidepataljonNN45201:38:08Diplom
245LiimHannesPioneeripataljonMM13801:38:11Diplom
246JoasooJaanusTallinnStrongMM13901:38:13Diplom
247KingseppAnniNN1801:38:14Diplom
248UngaRainMM14001:38:21Diplom
249IbisMargusMM452201:38:22Diplom
250KruusmägiMikkMM14101:38:22Diplom
251AssmannAnts ErikRakvere Karmeli KogudusMM14201:38:26Diplom
252KambekSiimEKSLMM14301:38:26Diplom
253ToomingMarkoMM14401:38:32Diplom
254VahtraMärtMM14501:38:32Diplom
255SiyalskyVladislavMM50801:38:34Diplom
256BaklerHenryMM14601:38:35Diplom
257IngoldJohn500th EngineersMM14701:38:45Diplom
258GajekGrzegorzMM14801:38:46Diplom
259ÕismaaRaunoMTA SKMM14901:38:46Diplom
260GritskevichGalinaNTA101:38:56Diplom
261IlpTaaviPlaytechMM15001:39:00Diplom
262GajekMagdalenaNN40501:39:07Diplom
263TugedamRaidoMM15101:39:07Diplom
264JürsSiljaNN1901:39:08Diplom
265LopsikPriitSwedbank SKMM15201:39:10Diplom
266LeesmäeJüriOK WestMM70101:39:15Diplom
267LeibenauMarko1. jalaväebrigaadMM404101:39:20Diplom
268VaiklaMaigiRimi EestiNN40601:39:21Diplom
269KaldmaUrmasSK JooksupartnerMM452301:39:21Diplom
270JõgisteReigoMM15301:39:23Diplom
271RoosIngmarT grupp ASMM15401:39:24Diplom
272TereštšenkovAlekseiTelia SpordiklubiMM50901:39:25Diplom
273OjasaarEvarMM15501:39:28Diplom
274RäliTuuliNN2001:39:31Diplom
275LeerJanekCC Rota MobilisMM15601:39:31Diplom
276TõnismäeMarekMM404201:39:32Diplom
277KreekEvertMM452401:39:34Diplom
278TuuletareArgokorvpalliklubi meeste varjupaikMM15701:39:38Diplom
279SarematTarmoJCI RAKVEREMM15801:39:41Diplom
280TimofejevDmitriMM404301:39:43Diplom
281KukkMeelisSUKL JõuluMM55301:39:45Diplom
282NärepPiretNN2101:39:46Diplom
283KallasUiboMM15901:39:48Diplom
284LepikRainerMM16001:39:49Diplom
285ToomToomasSK StaminaMM55401:39:52Diplom
286MuuliEerikMM16101:39:54Diplom
287KivipõldKaidoMM16201:39:55Diplom
288KornõševMihhailSpordiseltsMM16301:39:56Diplom
289NormakMargusMM452501:39:57Diplom
290VorontsovAlekseiMM404401:40:04Diplom
291SoometsVeikoKiisid/LekkodMM16401:40:08Diplom
292RebaneRaitEesti Energia SKMM16501:40:10Diplom
293SaarLaurMyFitnessMM501001:40:14Diplom
294KangurRaulJooksuklubi SarmaMM452601:40:16Diplom
295KarmaAndriMM16601:40:19Diplom
296TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM16701:40:19Diplom
297LiisterJörgenMM16801:40:22Diplom
298VillikEgleProRunnerNN2201:40:22Diplom
299KangroDanelMM16901:40:24Diplom
300ValterMarkoSK JooksupartnerMM17001:40:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.