Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1133KoortKülliNN21202:10:12Diplom
372SulendHerkiMM21201:43:35Diplom
1135LangiKristineNN21302:10:13Diplom
373LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM21301:43:36Diplom
374TerveAllanMM21401:43:41Diplom
1142VanyanAniNN21402:10:24Diplom
1144RoosilehtKristiinaNN21502:10:26Diplom
377PaavelArgoAnu jooksutrennidMM21501:43:46Diplom
1147MölderEinikeEesti Noorsootöö KeskusNN21602:10:31Diplom
382RaudÜllarSwedbank SKMM21601:43:53Diplom
1148BirkKaitiNN21702:10:35Diplom
384KelderOliver1. jalaväebrigaadMM21701:44:00Diplom
1152PoudelDianaNN21802:10:42Diplom
386PilleRomanSidepataljonMM21801:44:05Diplom
387KurikKristjanMM21901:44:16Diplom
1160JakobsonAgeNN21902:11:22Diplom
388ReitavKristoe-treening.eeMM22001:44:17Diplom
1162RosikAireNN22002:11:35Diplom
389VolkeHarryTamrexMM22101:44:18Diplom
1167VäliJanaNN22102:11:49Diplom
392EhalaEeroMM22201:44:23Diplom
1170JusikainenLaiviASTERA ASNN22202:12:16Diplom
394JõesaarRainerMM22301:44:24Diplom
1172ÕnneSandraNN22302:12:29Diplom
396NummertTaaviMM22401:44:29Diplom
1173SüdaSheilaNN22402:12:38Diplom
398MüntAinarMM22501:44:32Diplom
1175PajurMarisNN22502:12:53Diplom
399SerovAlekseyMM22601:44:36Diplom
1177MuruAnnemariNN22602:12:56Diplom
400VolkeRaulTamrexMM22701:44:43Diplom
1184SoosaarUlviSK InspiredNN22702:13:41Diplom
401VirkGunnarEesti Energia SpordiklubiMM22801:44:44Diplom
1186LaanojaBirgitNN22802:13:53Diplom
402TemperRaidoSaku Õlletehase SpordiklubiMM22901:44:46Diplom
1188RannikLiisiNN22902:13:57Diplom
403AasmaHans-KristjanAjakiri SportMM23001:44:47Diplom
1190MölderKadiSpartaNN23002:14:02Diplom
404KaljurandLauriMM23101:44:48Diplom
1198VinnePilleOrienteerumisklubi Põlva KobrasNN23102:14:33Diplom
405SkvortsovPavelSecond WindMM23201:44:49Diplom
1199TiislerTiinaTartu RulluisuklubiNN23202:14:33Diplom
406KirsmanUrmasMM23301:44:51Diplom
1201RudissaarGetheNN23302:14:40Diplom
408KäbinRaitAS JalajälgMM23401:44:53Diplom
1206ParteiMargitTÜASK FitnessklubiNN23402:14:58Diplom
409UrvaMarius-JuliusMM23501:44:53Diplom
1210PetersonIlonaTreenigpartnerNN23502:15:25Diplom
410PetersonKristjanMM23601:44:54Diplom
1211SammelselgMaarjaNN23602:15:26Diplom
1213KokkHilleNN23702:15:29Diplom
412HeathHarrison500th EngineersMM23701:44:57Diplom
1216KrebsKristiNN23802:15:37Diplom
415VeelainMaikelMM23801:44:59Diplom
1217ReinloAgneNN23902:15:38Diplom
420PäärPeeterMM23901:45:11Diplom
1218VerstInge-LiisNN24002:15:38Diplom
421ReinumägiMadisMM24001:45:12Diplom
1222MännisteKarenNN24102:16:01Diplom
422NigolRistoMM24101:45:14Diplom
1226MalmKristiinaNN24202:16:04Diplom
423PalosonMirekMTÜ SpordiseltsMM24201:45:14Diplom
1227AvikEevajooks.eeNN24302:16:07Diplom
428AgarIvarSK Pleki PandeMM24301:45:29Diplom
1229MeimerKristinNN24402:16:13Diplom
429MälkRaulMM24401:45:32Diplom
1233JurmanMarilynNN24502:16:21Diplom
431VäinasteAivoMM24501:45:34Diplom
1235TrääderRuthNN24602:16:40Diplom
433TurnwaldJason500th EngineersMM24601:45:35Diplom
1236LuiskKätlinNN24702:16:43Diplom
434TammsaarKristjanMM24701:45:36Diplom
1237OrguKatiNN24802:16:45Diplom
435KaruUrmoMM24801:45:38Diplom
1238KuusmannCherylNN24902:16:48Diplom
436RandmäeMargusKahe Silla KlubiMM24901:45:40Diplom
1239VullaLiinaRakvere HaiglaNN25002:16:50Diplom
440VaksToomasMM25001:45:48Diplom
1242KaiselLiispetNN25102:16:59Diplom
441RiksRandoSK AaspereMM25101:45:50Diplom
444TammTambetMM25201:45:57Diplom
1245HiiskuAiliNN25202:17:03Diplom
445O'brienPatrick500th EngineersMM25301:46:01Diplom
1248SelgeHelisTäppsportlasedNN25302:17:14Diplom
446TalvikMikkMM25401:46:02Diplom
1251MölderMaieNN25402:17:27Diplom
447SaksMattiasMTÜ SpordiseltsMM25501:46:05Diplom
1254OrgmetsKatiDancestNN25502:17:34Diplom
448MartjuševJevgeniMM25601:46:05Diplom
1255VilligElineNN25602:17:34Diplom
450JürjenAndresMM25701:46:07Diplom
1257TiitsKristiinaNN25702:17:40Diplom
455TammAndresPPAMM25801:46:20Diplom
1259KuusikKadriNN25802:17:59Diplom
456PuusildKristjanSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM25901:46:25Diplom
1261KesküllaKadiNN25902:18:04Diplom
457TihoAigar1. jalaväebrigaadMM26001:46:27Diplom
1262SaarAireSportlandNN26002:18:09Diplom
459EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM26101:46:30Diplom
1264KilanovaAleksandraNN26102:18:15Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.