Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
401LuhtTiitSK ProRunnerMM501100:45:15Diplom
402UueSvenPÕllu KoduMMN2900:45:05Diplom
403PärnTaaviMM19500:45:11Diplom
404ÖöpikKristjanMM19600:45:12Diplom
405KüllamägiKarmoArt Cafe&Art HotellMM19700:45:05Diplom
406HelemäeEroMM405000:45:17Diplom
407KallasRasmusMPB1700:44:57Diplom
408KuhiErkiMPB1800:45:21Diplom
409ViksiHillarMM453200:45:09Diplom
410LilleväliTormisPioneeripataljonMMN3000:44:40Diplom
411KaskArminMM19800:45:16Diplom
412KüttAtsMM65100:45:10Diplom
413KuuskMaireNN50400:43:47Diplom
414SulendHerkiMM19900:45:22Diplom
415SchoenmakerRobMM55400:45:27Diplom
416LiiverAimarElioni SKMM405100:45:16Diplom
417RiisaluLarsMerevÄgiMM20000:45:18Diplom
418LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55500:45:25Diplom
419RaapIlmarmeieMM453300:44:28Diplom
420PilvetEinarViking Security ASMM453400:45:07Diplom
421ÖöpikKairinNN2500:45:35Diplom
422VälbaTarmoKEREMEISTERMM453500:45:34Diplom
423SarvSiimMM20100:45:14Diplom
424PlumerRaivoMÄgi EKMM501200:45:27Diplom
425PiiskoppelTaanielSK KadrinaMMN3100:45:06Diplom
426PladoHelena RiinElioni SKNTB500:45:36Diplom
427MeigasKalleMM405200:45:01Diplom
428VolensMaretSweco ProjektNN40600:45:27Diplom
429VildakValloMM501300:45:35Diplom
430KuslapHardoMM20200:45:22Diplom
431KarjusKaidoSpartaMM453600:45:35Diplom
432LesihhinRomanOU MotusMM405300:45:29Diplom
433TiitsTavoMM20300:45:11Diplom
434SarapuuMarioMM20400:45:26Diplom
435LänsIndrekMM405400:45:25Diplom
436TiislerTiinaNN2600:45:38Diplom
437JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMN3200:44:40Diplom
438VooglaineJarmoMM20500:44:51Diplom
439CroenenJorisMM20600:45:25Diplom
440HoogandEliiseKJK SaareNNN500:45:42Diplom
441SaarendArtoMM20700:45:22Diplom
442PiknerPriitõhutÕrjepataljonMM20800:45:33Diplom
443MõndreskuJanekMM405500:45:44Diplom
444KaseVeikoTÄppsportlased MTÜMM453700:45:47Diplom
445AdliToomasMPB1900:44:42Diplom
446MerilooKatreNTB600:45:46Diplom
447PalmKarl HenrikViru JVPMMJ1400:45:25Diplom
448HeilPaavoMM405600:45:26Diplom
449ReinumägiMadisMM20900:45:38Diplom
450StarkopfKennetNÕmme kjkMMN3300:44:54Diplom
451BlainSimon ValentineMM21000:45:43Diplom
452PõldverMatiArminia SKMM21100:45:47Diplom
453JärveErikMM405700:45:40Diplom
454UleksinJaakMM453800:45:50Diplom
455KeskelUrmoMM21200:45:47Diplom
456EhmanSamuelMPB2000:45:47Diplom
457LaimetsToomasMM501400:45:52Diplom
458SuslovaMilenaKJK'Kalev' SillamÄeNTB700:45:58Diplom
459HarjuLennartMM21300:45:16Diplom
460VeldemannJannoMM21400:45:15Diplom
461PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNNJ200:45:46Diplom
462TreffnerKadriKÕlleste SpordiklubiNN2700:45:42Diplom
463MoksIndrekMM21500:45:54Diplom
464MägiKaidoRaplamaa JKMM21600:45:57Diplom
465SihtAiliTamsalu AO SuusaklubiNN55100:45:55Diplom
466LasnKristiNN2800:45:58Diplom
467LaagerRainMM21700:45:51Diplom
468KaabelSven DanielRademarMMN3400:45:11Diplom
469PiksarEgertõhutÕrjepataljonMMN3500:45:12Diplom
470KedrovaAllaNN40700:45:10Diplom
471ReinulaKattriNN40800:44:53Diplom
472ViluHeleriNTA300:45:46Diplom
473VeelainErmoMM501500:45:38Diplom
474EgorovMikhailMM405800:45:53Diplom
475RozenthalAndreMPA1200:46:10Diplom
476ElhiRainerõhutÕrjepataljonMMN3600:45:20Diplom
477PeriKaurMM21800:44:40Diplom
478OttensonKaigoMM21900:45:21Diplom
479KustalaÜllarIda PrefektuurMM405900:45:53Diplom
480EesmaaErgoMM22000:45:46Diplom
481MesiAndoTagalapataljonMM406000:45:43Diplom
482PajurAndrusMM55600:45:55Diplom
483ViiklaidMarekMarek ViiklaidMM406100:46:06Diplom
484RünkJoonasMM22100:45:47Diplom
485JärvaltRennajooks.eeNN2900:46:08Diplom
486KelderOliverPioneeripataljonMM22200:45:45Diplom
487SärgAllanVisad VirgadMM22300:45:22Diplom
488KärdiTarmoKulina LasteaedMM406200:46:11Diplom
489PoltKaljuMM65200:46:10Diplom
490KinNikolaiEesti Raudtee spordiklubiMM406300:46:18Diplom
491PihlapManuelaSilikaat GruppNN3000:46:03Diplom
492ViherpuuAlarMM22400:45:59Diplom
493LiebenauRaunoSelverMM22500:46:17Diplom
494ReismanRobertMM22600:46:01Diplom
495JermilovAlekseiMM22700:46:09Diplom
496ToomKarlMMJ1500:46:21Diplom
497IvainenToivoMM501600:46:27Diplom
498VainjärvValeriMM406400:46:15Diplom
499PilliMarttiMPB2100:46:08Diplom
500SoopAnneliNN3100:46:07Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.