Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
95KimaskEduardSK JooksupartnerMM401000:39:15Diplom
94ÄrmUrmasMM45700:39:14Diplom
93MägiMadisHausersMM5300:39:16Diplom
92RiksRandoSk AaspereMMN500:39:04Diplom
91NagelKarl-GustavSk AaspereMMN400:39:04Diplom
90RaudseppStevenVÕrukad jooksevadMM5200:39:09Diplom
89SiimerMartinLiValMM40900:39:01Diplom
88BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ100:39:03Diplom
87TibarMarionNN900:39:03Diplom
86TreierJanaSpartaNN800:39:00Diplom
85NagelGeorg HaraldSk AaspereMMJ500:38:58Diplom
84VerevmägiKristiinaTÄppsportlasedNN700:38:59Diplom
83GillMihkelEesti LennuakadeemiaMM5100:38:57Diplom
82TreierTarvoSpartaMM5000:38:57Diplom
81JakobsonEeroMM4900:38:48Diplom
80KõivKertaNN600:38:53Diplom
79PuhuSilleSK CYCLONNN500:38:48Diplom
78KalaTaaviSK Pleki PandeMM4800:38:35Diplom
77AavikAiveNN50100:38:31Diplom
76ErnitsRandoMMJ400:38:41Diplom
75SootsViivi-AnneSparta SKNN40100:38:46Diplom
74HeideRaikoSaunapunkt/StaminaMM4700:38:43Diplom
73KukkKasparMM4600:38:36Diplom
72RõukMargusMM4500:38:30Diplom
71TimmRimoMMN300:38:15Diplom
70TõnneGreteEMÜ SKNN400:38:18Diplom
69LutsMarekTÄppsportlasedMM45600:38:04Diplom
68ValdmaaLauriSK ProRunnerMM4400:38:03Diplom
67MäeTambetKahe Silla KlubiMM4300:37:52Diplom
66PilliMoonikaSK JooksupartnerNN300:37:57Diplom
65KrimmRaidoTreeningpartnerMM4200:37:44Diplom
64KohoTanelMM4100:37:50Diplom
63PajusteJüriTamsalu SUKLMM4000:37:47Diplom
62SaarHeigoTreeningpartnerMM45500:37:48Diplom
61AaveMariusRahvatantsuansambel TarbatuMM3900:37:46Diplom
60HummalErkkiSpartaMM40800:37:45Diplom
59ŠkubelAndreiMM3800:37:36Diplom
58VainerMiikoMM3700:37:36Diplom
57SeppelAndresMM3600:37:31Diplom
56NevolihhinKellyViKeNN200:37:32Diplom
55KindelHannoSK ProRunnerMM45400:37:26Diplom
54KüünrussReemetMM3500:37:24Diplom
53PavljukVladislavSillamÄe kalev KJKMMJ300:37:24Diplom
52KrautmanAlarKrautmani TerviseakadeemiaMM45300:37:24Diplom
51JaksonAhtoSK ProRunnerMM40700:37:05Diplom
50ViikojaJanekSINDI SK KALJUMM3400:37:01Diplom
49VäljaotsKainTÄppsportlasedMM40600:36:59Diplom
48NisloniRainerSK ProRunnerMM3300:36:58Diplom
47KaursonTomasLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM3200:36:56Diplom
46GaydonPaulMM40500:36:53Diplom
45TiiksaarAaroBE GroupMM3100:36:50Diplom
44DubrovskiJanMM3000:36:46Diplom
43BelousovAlekseiSylvia.gatchina.ruMM40400:36:38Diplom
42MonveltLauriSK SchnelliMM2900:36:36Diplom
41RehelemStevenTreeningpartnerMM2800:36:34Diplom
40PalmiRasmusMM2700:36:35Diplom
39KruutTaaviMMN200:36:25Diplom
38KoskinenMarkoäkke SK/Narva Eesti GÜmnaasiumMMJ200:36:32Diplom
37JuhkovJanarTreeningpartner DiadoraMM2600:36:26Diplom
36RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40300:36:15Diplom
35SongiseppKasparElva SuusaklubiMM2500:36:07Diplom
34BõmbergRainElioni SpordiklubiMM2400:36:03Diplom
33MummIndrekSpartaMM45200:36:03Diplom
32KukkKaisaTreeningpartner/DiadoraNN100:36:03Diplom
31TreppKaarelVinni VAKMPB100:36:02Diplom
30MetsMadisToilaMM2300:36:00Diplom
29ReitsnikTarmoStaminaMM40200:35:58Diplom
28SimsonPriitElva JooksusariMM2200:35:58Diplom
27VahterKaitSpartaMM2100:35:52Diplom
26KaasikRagnarTreeningpartneridMM40100:35:40Diplom
25KiviojaKaidiRakvere KJK Vike/Vinni VakNNN100:35:30Diplom
24NõmmRaivoSveba-Dahlen SpordiklubiMM2000:35:30Diplom
23RidamäeAlarTreeningpartnerMM45100:35:22Diplom
22MändlaOliverTallinna TehnikakÕrgkoolMM1900:35:20Diplom
21IlumäeIndrekMM1800:35:09Diplom
20KuleshovAleksandrSpartaMM1700:35:05Diplom
19VeilbergAgoKjk VIKEMM50100:34:59Diplom
18PollCrisLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM1600:34:56Diplom
17LuikLauriLÄÄnemaa KJKMM1500:34:33Diplom
16ReinartHardotreeningplaan.eeMM1400:34:31Diplom
15SulevVeikoMM1300:34:26Diplom
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Diplom
13HussarKarelSK JooksupartnerMMN100:33:30Diplom
12MänniAllanAUDENTES/ELUJOOKSMM1100:33:27Diplom
11MedarMartiTREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIMMMJ100:33:25Diplom
10RataseppRaitTriSmileMM1000:33:18Diplom
9TubilisTaaviSK AUDENTESMM900:33:13Diplom
8JürsSanderAudentesMM800:32:19Diplom
7JõesooArgoMM700:32:08Diplom
6KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM600:32:06Diplom
5VinogradovYuriSylvia.gatchina.ruMM500:31:59Diplom
4LehismetsPriitTreeningpartner/AdidasMM400:31:56Diplom
3TserepannikovSergeiTreeningpartner/AdidasMM300:31:25Diplom
2WachiraIbrahim MukungaMM200:30:29Diplom
1AusPriitTreeningpartner/AdidasMM100:30:23Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.