Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
875PajuGerliNNN900:49:51Diplom
109LehtlaReigoMM45900:39:46Diplom
1901HeinMarie HeleneNNJ900:58:01Diplom
117AvdeevNikolaySylvia.gatchina.ruMMN900:39:48Diplom
1420ÕunapuuUnoõunapuuMM60900:55:19Diplom
2006KäbaAiviNN55901:00:10Diplom
1012MarjapuuEsterTÜriTriNN50900:51:26Diplom
246SammelCarl-HansVatex TaksoMPB900:42:52Diplom
1783TrausReinTraus-RAK OUMM65900:58:07Diplom
9TubilisTaaviSK AUDENTESMM900:33:13Diplom
266KeärAndresRakke SKMM50900:42:58Diplom
528PuuseppAndraTÄppsportlasedNN40900:46:44Diplom
791LiimaMariNN45900:49:07Diplom
542SoovikJüriPÄÄsteametMM55900:46:34Diplom
2605VõsuToivoMM651001:07:13Diplom
3134AllikaltEneStockmann AS SKNN601001:17:51Diplom
2112PukkMareNN551001:00:59Diplom
577VaiklaMaigiNN401000:47:12Diplom
1093KiviojaLeaNN501000:52:18Diplom
332RoometHeikiMPA1000:43:58Diplom
1362TõldTannerBaltic FibresNTA1000:54:21Diplom
852MutsoKaiaNN451000:49:40Diplom
599LahiHansMM551000:47:12Diplom
95KimaskEduardSK JooksupartnerMM401000:39:15Diplom
360PuuseppEeroViru JVPMMJ1000:43:44Diplom
111LepikKaiaTÄppsportlasedNN1000:39:56Diplom
369KukkIllarMM501000:44:39Diplom
128VarikMikkPerekond VarikMMN1000:39:32Diplom
143KaegasMargusMM451000:40:51Diplom
962KrassuljaAlinaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN1000:50:14Diplom
1489ReinsonJaanTartu Descartes'i KoolMM601000:55:49Diplom
2054TederRahelNNJ1001:01:04Diplom
10RataseppRaitTriSmileMM1000:33:18Diplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
804LiivasteMerilyNTB1000:49:43Diplom
826DidvigSandraCFC JAAK MAE SUUSAKOOLNTB1100:49:06Diplom
582KuldpärgEneNN401100:47:14Diplom
3155Vahtra-AasmetsTamaraNN601101:18:27Diplom
1620VirkusEduardMM601100:56:54Diplom
2143OjaLeaMtÜ spordiseltsNN551101:01:43Diplom
1131HermlinMaireNN501100:53:14Diplom
113RohtmetsMarkoMM401100:39:57Diplom
380ReindamReinKiviÕli NoortekeskusMMJ1100:44:36Diplom
126SuunDaanaNN1100:40:28Diplom
641LaanmetsJüriMM551100:47:49Diplom
134SchvedeSiimMMN1100:40:11Diplom
902TikkMerjeMtÜ spordiseltsNN451100:50:29Diplom
396KiisselMilleniumMPA1100:45:05Diplom
144ReinapAivarTÄppsportlasedMM451100:40:59Diplom
401LuhtTiitSK ProRunnerMM501100:45:15Diplom
1430TomingKarinaNTA1100:55:59Diplom
972LõuneHelenaNNN1100:50:28Diplom
12MänniAllanAUDENTES/ELUJOOKSMM1100:33:27Diplom
284JoonasJürgenVÕru Kesklinna KoolMPB1100:43:21Diplom
2079ProkopovaTatjanaNNJ1101:01:23Diplom
2086IndloTriinlillekÜla gÜmnaasiumNNJ1201:00:55Diplom
301KaskaHardyMPB1200:43:42Diplom
114LindeJüriMM401200:40:02Diplom
381TikenbergManfred-MõhutÕrjepataljonMMJ1200:44:11Diplom
3197PuuseppLehtiNN601201:19:32Diplom
131KiviLiinaSK JooksupartnerNN1200:40:29Diplom
909LaikreKatrinNN451200:50:39Diplom
142SikkMarekTamsalu AO SuusaklubiMMN1200:40:33Diplom
662RaudseppAivarAlutaguse malevMM551200:47:55Diplom
675KahurKristiinaHC Management Consulting NN401200:48:06Diplom
424PlumerRaivoMÄgi EKMM501200:45:27Diplom
945VeeremaaAnaliisNTB1200:49:33Diplom
183TederAgoSK Piimameister OttoMM451200:41:41Diplom
1482JärmutLiiliaNTA1200:55:27Diplom
475RozenthalAndreMPA1200:46:10Diplom
1757SaarendMatiMM601200:57:50Diplom
996SuurkiviCathy-LiisNNN1200:51:09Diplom
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Diplom
1305AlaotsMaieNN501200:54:41Diplom
2336PeepTiinaNN551201:03:14Diplom
560SiemannGeorg MartinTÜriTriMPA1300:46:07Diplom
313JesinSanderMPB1300:42:25Diplom
1340KoppelLiiaNN501300:55:05Diplom
1653EermeMartinaNTA1300:57:54Diplom
125RuusUrmasMM401300:40:24Diplom
2432VõsuHelleValio Eesti ASNN551301:05:19Diplom
3205ReimannErikaNN601301:16:30Diplom
395MeinerAskoKarmeli KogudusMMJ1300:45:05Diplom
158LihtMattiasKarmeli KogudusMMN1300:41:14Diplom
929PärtelSiretNN451300:50:45Diplom
681AjaotsHeliKolumatsNN401300:48:38Diplom
429VildakValloMM501300:45:35Diplom
187VoltIvoMM451300:41:43Diplom
2247LiimaMariteNNJ1301:03:09Diplom
205TaltsEveElioni SpordiklubiNN1300:41:59Diplom
722ÕmmikKalevMM551300:48:51Diplom
978TsõndukStivenKiviÕli NoortekeskusNTB1300:51:19Diplom
998SkripitsõnaJaneNNN1300:50:42Diplom
15SulevVeikoMM1300:34:26Diplom
1822TiinasHannesMM601300:58:39Diplom
1079JärvojaÜlleNTB1400:52:30Diplom
345SatsRalfMPB1400:44:28Diplom
614ViglaKristjanMPA1400:47:13Diplom
132VafinRenatSkypeMM401400:40:28Diplom
1677HansonReelicaNTA1400:56:22Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.