Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
101GillJakobMMN600:39:31Diplom
102SirakKarlRademarMMN700:39:36Diplom
103TootsAleksanderMM45800:39:33Diplom
104SoosaluKarlMPA300:39:37Diplom
105SaarepuuAskoVÕru SuusaklubiMM5700:39:37Diplom
106ZadonskiEleryNTA100:39:40Diplom
107PartsPriitTÄppsportlasedMM5800:39:39Diplom
108HeinolaIvarMM5900:39:40Diplom
109LehtlaReigoMM45900:39:46Diplom
110TammTaaviMPA400:39:51Diplom
111LepikKaiaTÄppsportlasedNN1000:39:56Diplom
112KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM6000:39:57Diplom
113RohtmetsMarkoMM401100:39:57Diplom
114LindeJüriMM401200:40:02Diplom
115BornIllimarMMN800:40:11Diplom
116UigaTomMM6100:40:12Diplom
117AvdeevNikolaySylvia.gatchina.ruMMN900:39:48Diplom
118KinEdvinEesti Raudtee spordiklubiMPB200:40:15Diplom
119GuitorTaurSportlandMM6200:39:39Diplom
120TerveAllanMM6300:40:13Diplom
121MarcinkeviczRobinMPA500:40:17Diplom
122AdamsonAllarMM6400:40:09Diplom
123LauringKarreProRunnerMM50200:40:26Diplom
124LiinUrmasTÜ ASK FitnessklubiMM6500:40:13Diplom
125RuusUrmasMM401300:40:24Diplom
126SuunDaanaNN1100:40:28Diplom
127TruumaaMarekSell It mÜÜgiagentuurMM6600:40:26Diplom
128VarikMikkPerekond VarikMMN1000:39:32Diplom
129RemmelgAlariMM6700:40:31Diplom
130KiilasMartSelverMM6800:40:17Diplom
131KiviLiinaSK JooksupartnerNN1200:40:29Diplom
132VafinRenatSkypeMM401400:40:28Diplom
133AunpuRivoTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM6900:40:21Diplom
134SchvedeSiimMMN1100:40:11Diplom
135NiineKristjanMM7000:40:34Diplom
136BõkovRainerRRGMPA600:40:52Diplom
137MardlaTõnuMM7100:40:36Diplom
138TjuškaViktorMM7200:40:53Diplom
139VeideGermoAru GruppMPB300:40:54Diplom
140PihlakSanderMM7300:40:54Diplom
141SedmanRoometVõIMLA SpordiklubiMM7400:40:42Diplom
142SikkMarekTamsalu AO SuusaklubiMMN1200:40:33Diplom
143KaegasMargusMM451000:40:51Diplom
144ReinapAivarTÄppsportlasedMM451100:40:59Diplom
145LellepKalleMM401500:40:57Diplom
146AnnamaJaanusVinter OYMM401600:40:55Diplom
147AlaTaimarKeskkonnaametMM7500:40:43Diplom
148VirkebauArdoKiviÕli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM7600:41:01Diplom
149KermHendrik JohannLinnumetsaMPB400:41:04Diplom
150KaigasEinarSK JooksupartnerMM7700:40:53Diplom
151LihtSulevMM50300:41:02Diplom
152PehkHeimarSavernaMM7800:40:59Diplom
153PappelJaanusMM401700:41:09Diplom
154KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM7900:40:49Diplom
155KravetsRainerSK ProRunnerMPB500:41:10Diplom
156EenokKristjanSRKMM8000:40:58Diplom
157NurkTalisTalis Nurk EhitusMM8100:40:58Diplom
158LihtMattiasKarmeli KogudusMMN1300:41:14Diplom
159KrilovsRingoVokaMM8200:41:17Diplom
160MattStenverTTÜMMN1400:41:13Diplom
161KaskVilluSk AaspereMM401800:41:11Diplom
162SemenkovAndreiViru JVPMM8300:41:15Diplom
163LillmetsÜllarMM401900:41:13Diplom
164SuvorovAnatoliMM402000:41:10Diplom
165HirsJanekRR SiplasedMM8400:41:19Diplom
166MamedovaSainaKJK'Kalev' SillamÄeNTB100:41:28Diplom
167MüürseppIvokorp! SakalaMM8500:41:22Diplom
168LoitMadisKuusalu SKMM8600:41:30Diplom
169HydeMatthewInglane Eestis OÜMM402100:41:23Diplom
170TreppJanekTriSmileMM402200:41:15Diplom
171TuttMarkoTreeningpartnerMM8700:41:30Diplom
172ÕlgeRaitMPB600:41:23Diplom
173EhmanHans ArturMPB700:41:22Diplom
174AllmereKarl-JohannesMPB800:41:22Diplom
175SalusaarMartHIGH5 EstoniaMM8800:41:31Diplom
176GussevRainMM8900:41:22Diplom
177MüürJanMPA700:41:32Diplom
178KäärdJanekElujooksMM9000:41:28Diplom
179NurkKristiinaSparta SKNN40200:41:33Diplom
180PehkKarlMM9100:41:34Diplom
181RosenbergTiitKL Tallinna MalevMM9200:41:39Diplom
182KalmetMartinMM9300:41:23Diplom
183TederAgoSK Piimameister OttoMM451200:41:41Diplom
184KösterSilverKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM9400:41:19Diplom
185KottisseReneG4S EestiMM9500:41:40Diplom
186SepparElvisfb jooksmineMM9600:41:44Diplom
187VoltIvoMM451300:41:43Diplom
188NellisTaimoMM402300:41:48Diplom
189KlettenbergAndresHIGH5 EstoniaMM9700:41:44Diplom
190TopsRainerSK Los TorosMM402400:41:41Diplom
191PetersonRichardPekikÕhu Reissing TiimMM9800:41:42Diplom
192RediKarinProRunnerNNN200:41:45Diplom
193KallasUiboMM9900:41:51Diplom
194KurgRaimoMM10000:41:49Diplom
195LaanemaaLaurMM10100:41:52Diplom
196KoppelMatiSK ProRunnerMM55100:41:45Diplom
197HiienõmmViljarTÄppsportlasedMM451400:41:54Diplom
198KalsJaakLopetijukudMM10200:41:52Diplom
199PilleRomanMM10300:41:53Diplom
200NaurHannesMM451500:41:52Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.