Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemussort descending
277EeroLiivrandMM452901:39:0200:00:00
1RomanFostiStamina Arcotransport TeamMM101:06:2000:31:11
2ViljarVallimäeSportkeskus.eeMM201:06:2100:31:11
3SergeiTšerepannikovStamina Arcotransport TiimMM301:06:3800:31:11
4DmitriAristovSK MitsMMN101:09:0700:31:54
5YuriVinogradovSylvia.gatchina.ruMM401:09:5700:31:54
6PriitLehismetsStamina Arcotransport TeamMM501:10:2800:32:31
7HassoPaapadidasMM601:11:4900:33:03
8JaanusKallasteStamina Arcotransport TeamMM701:12:3800:34:06
9VjatšeslavKošelevKJK"Kalev" SillamäeMM45101:12:3900:34:06
10KristoReinsaluStamina Arcotransport TiimMM801:12:5200:34:06
11TõnuLillelaidSportkeskus.eeMM901:15:0000:34:25
12IndrekIlumäeMM1001:16:1200:36:01
13AgoVeilbergTamsaluMM50101:16:3900:36:01
14PeeterSiakJELD-WEN Eesti ASMM1101:17:0800:36:01
18JanarJuhkovsportkeskus.eeMM1401:18:4700:36:08
23KAARELKILKIKJK VikeMMN201:19:4500:36:08
15LauriLuikLäänemaa KJKMM1201:18:0100:36:18
16VeikoSulevKaitsevägiMM1301:18:1300:36:31
24raimosallatüri jõudMM1601:20:0400:36:52
17NataljaSokolovaShvsm-KrasnogvardeetsNN101:18:1700:36:54
20AntiPuustusVõnnu spordiklubiMM1501:19:2100:36:56
21Allan-PeeterJaaskavskiclubMM40101:19:3000:37:03
19OlgaAndrejevaStamina Arcotransport TeamNN201:19:2400:37:21
45PriitSimsonElva JooksusariMM2801:23:3500:37:41
27AlekseyBelousovSylvia.gatchina.ruMM40301:20:4200:37:44
35StevenRehelemPolitsei- ja PiirivalveametMM2201:22:1700:37:45
29KasparSongiseppMM1901:21:1600:37:57
32PriitTaluMM40501:22:0500:37:57
25ChristjanLäänFB JooksmineMM1701:20:3100:37:59
22IndrekTärnoSchnelliMM40201:19:3400:38:02
26HeikiVelbaMMN301:20:3200:38:03
28TaunoHangMM1801:20:5400:38:03
30AlarSavastverStamina SKMM40401:21:2700:38:03
37ViktorAfanasjevShvsm-KrasnogvardeetsMM45201:22:2600:38:03
31AhtiTompMM2001:21:3700:38:09
33AhtoJaksonFB JooksmineMM40601:22:1200:38:09
42SiimKilkiKJK VikeMMN401:23:2200:38:15
52KauriPiiskoppelPäästeametMMJ101:24:1600:38:23
40TARMOMAISTEMM2501:22:3700:38:40
38HannoKindelFB JooksmineMM45301:22:2700:38:41
44LilyLuikTüASKNN301:23:2700:38:41
53SulevLihtMM45501:24:1900:38:52
36tarvotammeMM2301:22:2300:39:05
34IndrekLillemägiMM2101:22:1500:39:09
39KeioHämäläinenJooksupartnerMM2401:22:3500:39:09
41JanarPähnVAK StaierMM2601:23:1700:39:09
55ToomasLaurMM45601:24:2900:39:10
69RaulReiljanMMN601:26:2900:39:15
51JaanusBaumanMM3101:24:1200:39:15
50JaanunFB JooksmineMM3001:24:1000:39:26
67TambetAllikTeiper OüMM55101:25:5800:39:28
107TiitPaluMM401601:29:0700:39:29
46ArviAntonPõhjakotkas ViljandiMMN501:23:4100:39:29
47GreteTõnneEMÜNN401:23:4100:39:29
54RainSeepõldDreamrunninMM3201:24:3000:39:29
57KristjanEnnoElionMM40701:24:3900:39:29
169Vjatš?eslavMurovMurov Ski Team/Capital Mill OüMM9101:34:1700:39:30
58MartEinastoMM40801:24:5200:39:30
56UkuKruusamägiMMJ201:24:2400:39:31
59LauriValdmaaMM3301:25:0000:39:37
71KallePallingRiigikoguMM3801:26:4300:39:45
48IndrekMummSpartaMM45401:23:4800:39:45
49MeelisRinkSK Viljandi JokkerMM2901:23:4700:39:45
62JüriSihtVak StaierMM45701:25:4500:39:51
43TaaviKalaMM2701:23:2300:39:57
68TalisNurkMM3601:26:1300:39:58
60JüriLindeMM40901:25:3700:40:00
61JanelleTarumStamina Arcotransport TeamNNN101:25:4400:40:00
64ReigoLehtlaLSF PTMM401001:25:5100:40:07
92JanDubrovskiMM5001:28:0600:40:09
106RandoRiksSK AaspereMMN801:28:5600:40:09
93Karl-GustavNagelSK AaspereMMJ401:28:0800:40:11
111ArneTürksonSuusahulludMM451001:29:5400:40:24
225KasparRätsepKorvpalliklubi PärnuMMJ1001:36:3100:40:25
70MaidoMartsikPolitsei- ja PiirivalveametMM3701:26:2700:40:28
149ViktorTjuškaMM7701:32:2600:40:28
104KarolKeskkülaMM5801:28:4700:40:29
63LauriEnnMM3401:25:5000:40:30
112TiitKibuspuuVak StaierMM451101:29:5500:40:32
66martpalmMM3501:25:2500:40:32
65JannoKaljuveeJooksupartnerMM401101:25:5400:40:33
105MargusLuhtojaMM5901:28:4100:40:34
85SIGMARLüüSrixratasMMN701:27:5000:40:36
123MartinSiimerMM401901:30:2000:40:42
83KristiinaVerevmägiFB JooksmineNN501:27:3500:40:48
89GunnarKingoMM4801:27:5800:40:48
110RaidoKarelsonPäästeametMMJ501:29:4800:40:48
130KaidoAasumetsRakvere AmetikoolMMJ601:31:0100:40:52
73AhtiMännikMM4001:27:0700:41:02
78AndresHellermaMarsh Kindlustusmaakler ASMM4201:27:2000:41:02
81MadisMetsToilaMM4501:27:2500:41:02
97AnnikaVaherSJK SarmaNN40101:28:2100:41:02
91KaidoVetevoogMM401501:28:0400:41:04
98ErkkiEhasaluMM5401:28:2100:41:05
101JoonaSaluveerEesti Posti SpordiklubiMM5601:28:2700:41:05
86AleksanderTootsMM401401:27:4700:41:08
72TarassSnitsarenkoEesti Panga SKMM3901:26:5300:41:14
75UrmasKaljurandStaminaMM50201:27:1600:41:19
125AnnekenLembergRakvere AutobaasNN601:30:3500:41:23

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.