Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
171AareNurkMM451601:34:2200:42:34
586AarneRentikMM455101:51:0300:48:29
372AarneVasarikMM18701:42:4900:49:20
969AgneVäljaotsNN17002:10:4300:58:22
134AgoKäremaAsics Team 2013MM402101:31:1300:43:12
13AgoVeilbergTamsaluMM50101:16:3900:36:01
73AhtiMännikMM4001:27:0700:41:02
625AhtiPõlluäärSavi- ja Lubjameistrid oüMM29201:52:0300:53:06
190AhtiNugaMM10101:35:0300:44:35
31AhtiTompMM2001:21:3700:38:09
799AhtiRandmereMM4010902:00:1000:53:10
588AhtoHinnCafe ShakespeareMM27601:50:4700:50:12
891AhtoAltmetsMPoisid1102:05:1100:53:55
170AhtoEesmäeRMK MetsasõbradMM402701:34:1400:44:26
490AhtoKungusMM407301:46:5000:49:18
33AhtoJaksonFB JooksmineMM40601:22:1200:38:09
297AilarLimmerMM501101:39:5200:47:22
846AilenVessmannMTA SKNN12402:02:2700:56:44
353AimarLiiverElioni SKMM18001:42:2400:47:31
667AinPajulaMM455401:53:3800:51:55
1016AinKivilaanSpordiklubi TrükikuratMM4012002:18:1101:01:06
526AireVeskimäeNN5501:48:2200:52:45
821AireTalbachKirde KRKNN11602:01:1300:54:41
940AiriToomingNaiskodukaitseNN15502:08:4400:57:34
714AiriAlnekNN50501:56:1000:53:39
871AivarJaeskiMM455902:04:3000:53:12
887AivarPaulMM38402:05:0300:56:08
918AivarRaeVIRU õLU ASMM39302:07:0700:58:14
928AivarTuuhaAru Grupp ASMM39502:08:0201:00:21
446AivarRaudseppAlutaguse MalevMM501801:45:3100:49:03
167AivoJõemetsTeam 30+MM402601:34:1500:43:23
977AivoElkenKirde KRKMM40602:11:3901:01:39
725AivoAguEesti VibuliitMM33301:56:4100:51:09
286AkselMustingMM501001:39:2200:45:44
352AlanIngelMM17901:42:0100:48:38
870AlarSiemannMM4011402:03:5800:57:27
370AlarLehesmetsSky Plus võitjadMM18601:42:5700:48:05
915AlarVolterMM39202:07:1000:56:19
30AlarSavastverStamina SKMM40401:21:2700:38:03
193AlariArroMM10301:35:1700:43:35
716AlariMaasikMM409801:56:0200:54:55
704AlderHarkmannMM32701:55:0400:56:16
86AleksanderTootsMM401401:27:4700:41:08
884AleksandrKoroljovMM38302:04:5700:57:24
692AleksandrSeppInFocusMM32201:54:4400:53:22
437AleksandrKardakovWHMM55501:45:0100:48:44
987AleksandrGildiMM41202:12:3500:57:50
27AlekseyBelousovSylvia.gatchina.ruMM40301:20:4200:37:44
682AlexKokkMM31701:54:1600:53:38
697AlexandrSvetliciniiTTüMM32501:54:5500:51:15
241AlgoEsklaMM12201:37:2100:43:47
115AllanTerveMM6001:29:5800:42:01
129AllanRoosimägiRSK JõhvikasMM6801:31:0200:41:33
21Allan-PeeterJaaskavskiclubMM40101:19:3000:37:03
473AloMartinsonNATO CCD COEMM406801:46:3600:51:15
312AloPõldmaaSimuna SKMM15801:40:4300:44:52
919AlvarAnnukMMJ2202:07:1900:58:38
628AnastasiaGerassimovaNN7201:51:5300:52:21
693AnastassiaMeshkovaSkypeNNJ501:54:4300:53:23
456AnatoliLäteSuusahulludMM454301:45:3800:47:30
850AndoMesiKirde KRKMM4011302:02:2800:57:32
416andohermsaluMM20901:44:1900:49:02
284AndoViispertAnts Piibu BridžiklubiMM14101:38:5900:47:26
819AndoAstorMM4011002:00:5100:56:41
430AndreLallMM21401:44:4900:48:12
443AndreZahharovMM21901:45:2200:50:09
956AndreRozenthalMPoisid1302:09:3000:53:15
1088AndreJõgiMM42702:47:3501:16:41
992AndreasVerevMMJ2402:13:4700:57:49
602AndreiLopsikEesti Energia SKMM551001:51:1800:50:39
629AndreiHärmMM29401:51:5300:52:21
936AndreiUksovLõuna-Eesti HaiglaMM39702:08:1500:58:24
429AndreiTšerednikMM21301:44:4300:49:22
248AndreiSemenkovKirde KRKMM12601:37:4500:44:53
78AndresHellermaMarsh Kindlustusmaakler ASMM4201:27:2000:41:02
336AndresKaarEstlander Grupp OüMM17101:41:2200:48:55
608AndresOppKuressaare GümnaasiumMMJ1701:51:0800:53:34
705AndresRaudseppRakvere AmetikoolMMJ1801:55:4000:50:06
972AndresKivisildMMJ2302:10:3000:54:57
508AndresUusmaMM454701:47:4100:49:14
558AndresHeinlaMM26501:49:2700:53:00
415AndreyAvanesovMM501601:44:2800:49:21
844AndrusViltMM37302:02:0900:53:41
365AndrusRaudseppMM18501:42:4100:48:38
377AndrusEiserMM19001:42:5400:48:04
658AndrusKompusEesti norldloppeti KlubiMM551201:53:1900:51:38
410AndrusGolbergIda PrefektuurMM406201:44:1100:48:41
458AndyKarjusMM454401:45:5200:47:46
851AnelleJuuseNN12602:02:3600:56:46
835AnnaliisaJämeNNN902:01:4200:57:35
847AnneKrullNN402902:02:1700:56:45
687AnneKüttimNN401701:54:3000:54:15
997annelõhmusNN452202:14:0801:02:29
1049AnnePinkNN19702:28:0901:08:34
883Anne-LiisTammNN13802:04:5700:58:12
445Anne-LyPalmNN4001:45:2000:50:24
125AnnekenLembergRakvere AutobaasNN601:30:3500:41:23
1025AnneliSverdlikNN452402:20:2901:02:42
779AnneliLassiNN402301:59:0200:54:45
1055AnneliLaiguNN20002:29:4801:07:35

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.