Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegVahetulemus
343Kaidi-KeirKukkJõuluNNJ101:41:4900:46:08
97AnnikaVaherSJK SarmaNN40101:28:2100:41:02
609VelloReesaarJK HermesMM70101:51:3900:51:24
611LeaLohkRunningExpertNN50101:51:2900:51:28
109RihoKirsipuuMPoisid101:29:1900:41:47
113AntsKuusikVAK StaierMM60101:30:0100:41:33
196JüriLeesmäeOK nestMM65101:35:2700:46:22
200GalinaBernatSK StaminaNN55101:35:4100:44:53
201MerikeMuruJooksupartnerNN45101:35:3900:44:57
713LiisLilleHarju KEK RahvaspordiklubiNN65101:56:0700:52:45
1RomanFostiStamina Arcotransport TeamMM101:06:2000:31:11
4DmitriAristovSK MitsMMN101:09:0700:31:54
9VjatšeslavKošelevKJK"Kalev" SillamäeMM45101:12:3900:34:06
13AgoVeilbergTamsaluMM50101:16:3900:36:01
17NataljaSokolovaShvsm-KrasnogvardeetsNN101:18:1700:36:54
21Allan-PeeterJaaskavskiclubMM40101:19:3000:37:03
52KauriPiiskoppelPäästeametMMJ101:24:1600:38:23
1078VelloLodeMM75102:36:5401:09:41
61JanelleTarumStamina Arcotransport TeamNNN101:25:4400:40:00
67TambetAllikTeiper OüMM55101:25:5800:39:28
582AveAnsperTartu valla spordikoolNNJ201:50:2600:52:02
329JärviValterNN55201:41:3800:47:05
75UrmasKaljurandStaminaMM50201:27:1600:41:19
103Liis-GreteArroStamina Arcotransport TiimNNN201:28:3600:42:01
645EhaLehtojaNN50201:52:4300:52:01
399RihoMänniOK LeholaMM60201:43:5500:49:01
660IlmarTagelMM70201:53:3000:53:42
247TristanMooneyElujooksMPoisid201:37:5100:44:45
257MeelikaLaasmaNN40201:38:0400:45:46
2ViljarVallimäeSportkeskus.eeMM201:06:2100:31:11
1028LeiliTeeväliEKVANN65202:21:1301:05:14
266VoldemarSindonenMM55201:38:1200:46:48
267RuthKaldaNN45201:38:3700:46:16
19OlgaAndrejevaStamina Arcotransport TeamNN201:19:2400:37:21
22IndrekTärnoSchnelliMM40201:19:3400:38:02
23KAARELKILKIKJK VikeMMN201:19:4500:36:08
544loTuurMM65201:48:5500:52:36
37ViktorAfanasjevShvsm-KrasnogvardeetsMM45201:22:2600:38:03
56UkuKruusamägiMMJ201:24:2400:39:31
324KajaJõemetsNN45301:41:1500:48:06
328RainHallimäeMM55301:41:2400:46:14
88KristoValtinMMJ301:27:5700:41:42
346LauriKukkTamsalu AOMPoisid301:41:5600:47:55
359LySillanurmFB JooksmineNN40301:42:3800:48:12
631GreteAlmreViljandi SuusaklubiNNJ301:52:1600:52:02
139TõnuIlvesMM50301:31:4400:42:37
653RaivoMeierJK HERMESMM65301:53:1800:51:17
663GalinaGladõshevaNN50301:53:3500:53:17
720EINARIHIPELIMM70301:56:2400:55:07
502JüriSakkeusSakisportMM60301:47:1400:48:47
3SergeiTšerepannikovStamina Arcotransport TiimMM301:06:3800:31:11
26HeikiVelbaMMN301:20:3200:38:03
27AlekseyBelousovSylvia.gatchina.ruMM40301:20:4200:37:44
38HannoKindelFB JooksmineMM45301:22:2700:38:41
44LilyLuikTüASKNN301:23:2700:38:41
1071TiinaPeepNN55302:34:5901:10:08
560Mari-LiisRääkK-RakvereNNN301:49:4400:49:35
597KatrelVirkusNNN401:51:2100:50:52
93Karl-GustavNagelSK AaspereMMJ401:28:0800:40:11
369rainismägisooMPoisid401:43:0400:49:55
389JüriSoovikPäästeametMM55401:43:3300:48:25
652Grethe-JohannaPloompuuHansa SKNNJ401:53:1000:50:04
146MadisKoklaMM50401:32:1500:42:08
666AntsRikbergVäike-Maarja GümnaasiumMM60401:53:2200:53:15
419MerikeEtverkRMK MetsasõbradNN40401:44:2600:49:01
675SiljaLõhmusNN50401:53:5600:54:49
436MARINAJäRVEJK.HERMESNN45401:44:5900:49:29
983JaanVehlmannJK "HERMES"MM65402:12:2400:58:57
5YuriVinogradovSylvia.gatchina.ruMM401:09:5700:31:54
30AlarSavastverStamina SKMM40401:21:2700:38:03
42SiimKilkiKJK VikeMMN401:23:2200:38:15
47GreteTõnneEMÜNN401:23:4100:39:29
48IndrekMummSpartaMM45401:23:4800:39:45
1089EsteMaidleNN55402:47:4501:12:04
83KristiinaVerevmägiFB JooksmineNN501:27:3500:40:48
110RaidoKarelsonPäästeametMMJ501:29:4800:40:48
882MATISAARENDMM60502:04:4200:58:42
422KairitVeeringNN40501:44:2900:48:43
437AleksandrKardakovWHMM55501:45:0100:48:44
693AnastassiaMeshkovaSkypeNNJ501:54:4300:53:23
192loSuursaarMM50501:35:1900:45:38
714AiriAlnekNN50501:56:1000:53:39
480JoelPaapNJPMPoisid501:46:5000:46:40
741LiisaRahuNNN501:57:0900:55:19
496SirjeKinkNN45501:47:0000:49:13
6PriitLehismetsStamina Arcotransport TeamMM501:10:2800:32:31
32PriitTaluMM40501:22:0500:37:57
46ArviAntonPõhjakotkas ViljandiMMN501:23:4100:39:29
53SulevLihtMM45501:24:1900:38:52
69RaulReiljanMMN601:26:2900:39:15
892MattiSilberSaint-Gobain Glass Estonia SeMM60602:05:1000:57:11
125AnnekenLembergRakvere AutobaasNN601:30:3500:41:23
130KaidoAasumetsRakvere AmetikoolMMJ601:31:0100:40:52
906MarikaPetersonVK StaierNNJ602:06:1900:58:22
427JekaterinaPihlakNN40601:44:3800:48:27
459TõnisToomeEesti HaigekassaMM55601:46:1000:49:11
206MeelisKukkJõuluMM50601:36:0100:44:36
486IljaVolossatovKJK Sillamäe KalevMPoisid601:46:5200:47:55
745MarieReimannNNN601:57:1700:55:03
510SiretPärtelKoeru SKNN45601:47:5400:49:16

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.