Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
998AntoRootsMM4011802:14:1401:01:32
231MihkelTammelehtMM11701:36:4700:46:14
743PeepRaudseppMM455701:56:5700:54:43
232ErikRandlaMM11801:36:5700:46:53
488RistoAhtijainenMM23801:46:3500:51:30
744IvarVahtMM34001:57:2000:53:37
1000ValjoToomingNaiskodukaitseMM41402:15:2200:59:34
233ErkoReigoMM11901:36:4500:46:22
489MartViilipusMM23901:46:4400:52:14
234KaarelTõruvereSaint-Gobain Glass Estonia SeMM12001:37:0500:44:30
490AhtoKungusMM407301:46:5000:49:18
746MihkelJürimaaMM34101:57:0400:54:43
235RenatVafinSkypeMM403901:37:2000:44:33
491RaigoAasMM24001:46:4400:52:17
747MargusKullTriSmileMM502701:57:0600:57:14
1003PeeterOssipnisemanMM41502:15:2501:05:50
237PeeterKuhiMM404001:37:2400:44:37
493IvoSärakRunningExpertMM24101:47:1100:49:01
238ToomasPärnassaluMM452301:37:2700:44:39
750KalviKitsnikMM4010201:57:1300:54:03
1006UrmasLehtojaMM456602:15:5200:56:47
495JüriSaarMM407401:46:3800:50:36
751KentKrassulenkoMM34201:57:0100:58:13
1007MargusMetsMM4011902:15:4401:01:49
240RainerLepikMM12101:37:2700:46:00
241AlgoEsklaMM12201:37:2100:43:47
497KarlKoppelMM24201:46:4700:52:36
753Martin-LeoKisandMM34301:57:2500:54:54
242mariozirnaskMM12301:37:0900:46:09
1010MargusLeppiksaarASTERAMM41602:16:3101:01:06
243MartLuikTervis PlussMM404101:37:2900:45:35
499MarkoTuttMM24301:47:1400:47:44
755TambetTammTamrexMM34401:57:2800:56:39
244KristjanPetersonMM12401:37:4300:45:00
500TaaviRõivasReformierakondMM24401:47:1500:49:12
756KalleKukkTamsalu AOMM4010301:57:2700:54:11
1012PedroCastroMM41702:17:0400:57:26
245MartHaasMM12501:37:4800:41:56
501MargusRandmäePärnu Kahe Silla KlubiMM24501:46:5500:50:10
1013IndrekPäriSpordiseltsMM41802:17:0901:01:53
246EgertVirkunenMMJ1101:37:4400:43:31
502JüriSakkeusSakisportMM60301:47:1400:48:47
758TarvoOkmeesEUKMM34501:57:3300:54:33
247TristanMooneyElujooksMPoisid201:37:5100:44:45
503RaidoTammeJõhvi MotoklubiMM24601:46:5600:50:13
248AndreiSemenkovKirde KRKMM12601:37:4500:44:53
504RandyOrelElektrilevi OüMM454601:47:1800:48:07
1016AinKivilaanSpordiklubi TrükikuratMM4012002:18:1101:01:06
249IndrekRahiMM452401:37:3500:45:31
505RiivoVilgoMM24701:47:0800:50:22
1017TanelKadaiSK MetsasõbradMM4012102:18:2401:02:04
250TõnisUkkiviMM12701:37:3000:46:23
506EduardTeeMM24801:47:1000:53:13
762HannesKuhlbachSEBMM4010401:57:4000:56:18
251KaidoKarjusSpartaMM404201:37:5700:44:59
507ArvoRaatmaMM24901:47:4200:49:35
763TeetSoomreMM4010501:58:0800:54:42
252LembituLükkMMN1201:37:2900:47:07
508AndresUusmaMM454701:47:4100:49:14
253RaulKangurJooksuklubi SARMAMM404301:37:5800:43:34
509JaanLehismetsMM25001:47:2200:52:13
765UrmasUrvaStaminaMM4010601:57:4500:55:56
1021EnnAltinMM4012202:19:0401:07:46
254IvoVoltKIKMM452501:38:0600:44:36
766Silver VincentSuttMPoisid801:58:0800:56:50
255TauriSaupõldHUDMM12801:37:5800:47:05
511TaaviSuurkaevASTERAMM25101:47:3800:51:36
256DmitriVassiljevMM12901:38:1000:44:16
768StanislavtõkovMM34601:58:2900:49:33
1024koitpõldmaaSimuna SKMM41902:20:0400:54:15
1RomanFostiStamina Arcotransport TeamMM101:06:2000:31:11
2ViljarVallimäeSportkeskus.eeMM201:06:2100:31:11
258HeikiPrantsVõru SuusaklubiMM452601:38:1200:44:40
770KenKaasikMMJ2001:58:1800:51:17
1026ReneeRoometJussikese 7 SõpraMM4012302:21:1001:12:04
3SergeiTšerepannikovStamina Arcotransport TiimMM301:06:3800:31:11
771TarviKõpperEesti AGA SpordiklubiMM4010701:58:1700:54:54
4DmitriAristovSK MitsMMN101:09:0700:31:54
260TanelTähesteMetsasõbradMM13001:38:1600:45:40
516IndrekVaherMM407501:47:5200:49:33
772VirkoSäbelMM34701:58:3900:51:53
5YuriVinogradovSylvia.gatchina.ruMM401:09:5700:31:54
261TarmoPertelMM13101:38:1900:47:23
517rünnosulghinenud KinnisvarakonsultandiMM407601:47:5700:50:08
773ToomasVaksDomus KinnisvaraMM34801:58:2800:55:28
6PriitLehismetsStamina Arcotransport TeamMM501:10:2800:32:31
262KaarelKümnikMM13201:38:1300:47:07
774KaidoKäguOü Cuculus ConsultMM455801:58:3100:55:39
7HassoPaapadidasMM601:11:4900:33:03
263MarkoTõllMM13301:38:1900:47:11
519EINARJäRVEJK.HERMESMM454801:48:1200:51:15
775HeikiRebaneMM34901:58:4300:55:22
1031PontusRandénSOFSCI.comMM456702:21:4801:05:51
8JaanusKallasteStamina Arcotransport TeamMM701:12:3800:34:06
264robertzirnaskMM13401:38:0300:47:18
520MargoEngelFB JooksmineMM25201:48:2200:49:42
776EgonEelmetsMM35001:58:4700:52:53
9VjatšeslavKošelevKJK"Kalev" SillamäeMM45101:12:3900:34:06
265PriitLopsikHansa SKMM13501:38:2900:45:04
521ErkkiAadliSaue TammedMM25301:48:0000:50:23

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.