Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
640KaidiSalujõeVõru SuusaklubiNN7301:52:2900:53:19
337MartSalusaarMM17201:41:3000:49:28
101JoonaSaluveerEesti Posti SpordiklubiMM5601:28:2700:41:05
614MatisSanglaMM28501:51:3400:52:17
790KarinSanglaNN402501:59:1800:56:25
493IvoSärakRunningExpertMM24101:47:1100:49:01
1045MarikaSarapuuNN405002:26:3501:07:39
290TarmoSarematJCI EstoniaMM14401:39:2300:47:44
453EikoSauMM22401:45:3500:51:30
479TaunoSauMM23701:46:4400:51:24
255TauriSaupõldHUDMM12801:37:5800:47:05
30AlarSavastverStamina SKMM40401:21:2700:38:03
923AnniSchuttingNN15202:07:5100:56:51
156RoometSedmanMM8201:32:5700:43:57
54RainSeepõldDreamrunninMM3201:24:3000:39:29
307IndrekSeireMM404801:40:3000:48:12
868KatrinSeljakNN403402:03:4301:01:10
248AndreiSemenkovKirde KRKMM12601:37:4500:44:53
229SvenSempelsonMM403801:36:5800:46:23
494KadriSepalaanSuusahulludNN4801:47:0300:49:50
692AleksandrSeppInFocusMM32201:54:4400:53:22
311TiitSeppTartu ObservatooriumMM15701:40:2400:47:06
177elvissepparfb jooksmineMM9501:34:4800:44:24
1070LeeniSeppingNN20902:33:4601:06:03
618REEMOSERGAS NormaMM28801:51:5700:53:20
14PeeterSiakJELD-WEN Eesti ASMM1101:17:0800:36:01
681ArnoSibulMM31601:54:1800:51:29
1023LiinaSieberkNN18502:19:3601:03:53
870AlarSiemannMM4011402:03:5800:57:27
927Pipi-LiisSiemannNN15302:07:5000:59:39
62JüriSihtVak StaierMM45701:25:4500:39:51
420AvoSiilakMTü MetsasõbradMM406401:44:2600:49:02
527TarvoSiimJussikese 7 SõpraMM25501:48:2400:51:39
123MartinSiimerMM401901:30:2000:40:42
712ErikSikkMM409601:56:0000:53:00
567ToivoSikkaMM502301:50:0500:52:20
892MattiSilberSaint-Gobain Glass Estonia SeMM60602:05:1000:57:11
168KerstiSildEesti MaaülikoolNN1001:34:1500:43:45
359LySillanurmFB JooksmineNN40301:42:3800:48:12
932JevgeniSimonovMM39602:07:5501:00:08
793MargusSimsonMM35301:59:2700:57:19
45PriitSimsonElva JooksusariMM2801:23:3500:37:41
815TõllSimsonMMN2902:00:3400:53:41
266VoldemarSindonenMM55201:38:1200:46:48
809RiinaSindonenNN11402:00:1300:56:00
395KristoSiniallikMMN1801:43:2800:49:46
1048KadiSkoblovNordea SpordiklubiNN19602:27:3001:06:39
889DmitrySmirnovAdidasMM38502:04:4800:56:37
72TarassSnitsarenkoEesti Panga SKMM3901:26:5300:41:14
17NataljaSokolovaShvsm-KrasnogvardeetsNN101:18:1700:36:54
615TimoSolnaMM28601:51:4300:51:50
1085JannoSolnaMM42602:46:2800:55:00
912KelliSomelarNN14702:06:3800:59:31
29KasparSongiseppMM1901:21:1600:37:57
683ImbiSoomeNN401601:54:1700:53:38
181RandoSoomreMM9701:34:4600:43:36
763TeetSoomreMM4010501:58:0800:54:42
812jaansoosaluMM36102:00:2000:57:20
748MerleSootlaNN401901:57:1100:54:03
160KarlSooväliMM8501:33:2100:43:55
389JüriSoovikPäästeametMM55401:43:3300:48:25
554ArgoStallmeisterMM26401:49:3000:50:59
654RivoSubiVak StaierMM30901:52:4700:56:32
84SvenSuijaMM4701:27:3800:41:49
464IngaSuikSK 3PaksuNN4301:46:2300:49:00
890PeeterSuisleppEASMM4011502:05:1200:56:48
1069EdaSuitsNN20802:32:4601:02:33
16VeikoSulevKaitsevägiMM1301:18:1300:36:31
492HelenSulgNN4701:46:3600:52:10
517rünnosulghinenud KinnisvarakonsultandiMM407601:47:5700:50:08
766Silver VincentSuttMPoisid801:58:0800:56:50
955MaichlSuurNN16002:09:0301:00:21
511TaaviSuurkaevASTERAMM25101:47:3800:51:36
894lleSuursaarNN50802:05:2300:59:18
192loSuursaarMM50501:35:1900:45:38
1025AnneliSverdlikNN452402:20:2901:02:42
697AlexandrSvetliciniiTTüMM32501:54:5500:51:15
982KarinTäärNN17302:12:0801:00:14
660IlmarTagelMM70201:53:3000:53:42
260TanelTähesteMetsasõbradMM13001:38:1600:45:40
821AireTalbachKirde KRKNN11602:01:1300:54:41
179MeelisTaliKirde KRKMM9601:34:3100:44:34
1052MerilinTaliNNN1602:29:3201:05:12
214EveTaltsElioni SpordiklubiNN1501:36:2000:45:49
32PriitTaluMM40501:22:0500:37:57
1056AnuTalunestline TeamNN452702:30:2701:05:45
375MikkTalvikMM18901:42:5300:49:57
865VahurTambaumMMN3102:03:2600:53:21
800TaunoTambergMM35601:59:4300:55:06
585RaitTammADIDASMM27501:50:3300:48:42
881SiiriTammNN13702:04:3901:00:10
883Anne-LiisTammNN13802:04:5700:58:12
896KarinTammNN403602:05:2800:58:49
209IndrekTammMM10801:35:3800:46:56
755TambetTammTamrexMM34401:57:2800:56:39
813SiiriTammElioni SpordiklubiNN11502:00:2900:56:06
308HallarTammRaplamaa Tublid MaratoonaridMM15601:40:1400:48:37
503RaidoTammeJõhvi MotoklubiMM24601:46:5600:50:13
36tarvotammeMM2301:22:2300:39:05
231MihkelTammelehtMM11701:36:4700:46:14

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.