Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
194MihhailKapustinFujiramaMM10401:35:0600:46:05
450UrmasLorviMM454201:45:4300:49:19
195ErkkiHummalSpartaMM403101:34:5900:46:15
451LauriMändMM22201:45:1800:49:01
707RaulVolkeTamrexMM32801:55:3400:56:39
196JüriLeesmäeOK nestMM65101:35:2700:46:22
452ToomasMännasooMM22301:45:3600:49:54
708HarryVolkeTamrexMM32901:55:4900:55:05
197HardiHeinsarMM403201:35:3500:43:36
453EikoSauMM22401:45:3500:51:30
198ToomasMoorMM452001:35:4200:43:00
454KristerKaldaMM406701:45:4800:49:33
710MeelisKadasteASTERAMM33001:55:3400:55:01
966JaakNiitMM456502:10:1301:01:14
199ArturRauhiainenRakvere Tark MajaMM10501:35:4000:43:57
455HansrikeMM22501:45:5300:47:26
456AnatoliLäteSuusahulludMM454301:45:3800:47:30
712ErikSikkMM409601:56:0000:53:00
457MikkMaivelKredExMM22601:45:5900:45:25
202lariAlametsMM452101:35:4300:43:40
458AndyKarjusMM454401:45:5200:47:46
970TaunoOjasaarSimuna SKMM4011602:10:4300:58:21
203StanislavNemerzhitskiMM10601:35:4100:42:56
459TõnisToomeEesti HaigekassaMM55601:46:1000:49:11
715PeepPuiestikMM409701:56:0700:54:54
204PriitKaronPäästeametMM403301:35:5200:44:09
716AlariMaasikMM409801:56:0200:54:55
972AndresKivisildMMJ2302:10:3000:54:57
205HelarKriisaMM403401:35:5900:44:13
461ArtoSaarendMM22701:45:5800:48:54
717KalleTammjärvMM455601:56:2000:53:00
973KaurKübarseppMM40502:10:5500:58:24
206MeelisKukkJõuluMM50601:36:0100:44:36
462JanLättMM22801:46:1300:49:03
463IvarHeinolaWWW.TSELLUVILL.EEMM22901:46:1300:49:03
208KaupoPilderSS MarathonMM10701:36:0300:42:25
720EINARIHIPELIMM70301:56:2400:55:07
209IndrekTammMM10801:35:3800:46:56
465KertOlleRademarMM23001:45:5400:50:22
977AivoElkenKirde KRKMM40602:11:3901:01:39
210ArviTõnnisonMM50701:36:0400:44:17
466RaivoLõkkRademarMM23101:45:5400:50:22
722JaanElkenPEEKONMM33101:56:0200:56:10
978TaunoKrullMTA SKMM40702:11:4501:01:34
211SilverVürmerFB JooksmineMM10901:36:0500:44:53
467ElvisPärnpuuMM23201:46:1900:49:36
468HillarViksiMM454501:46:0700:48:30
724JanekTomastMM33201:56:1300:56:18
980LennartMarkElioni SpordiklubiMM40802:11:4501:02:11
213RamonReimetsMM11001:36:0800:45:03
469JoosepLoostMM23301:46:0700:49:52
725AivoAguEesti VibuliitMM33301:56:4100:51:09
981ToomasVirroMM40902:11:5901:03:32
726MarekPajuMM33401:56:2800:53:05
215RannoEralaMM403501:36:2100:45:48
471MeelisBaumanMM23401:46:1600:49:53
727TõnuKohverIda PrefektuurMM33501:56:2300:56:35
983JaanVehlmannJK "HERMES"MM65402:12:2400:58:57
216GertRistlaKõrgem SõjakoolMMN1101:36:0600:44:51
472KalleKilkMM23501:46:1700:50:55
728JargoLaanmäeMMN2701:56:4100:53:10
217ErkiVäljaotsPäästeametMM11101:36:0200:45:35
473AloMartinsonNATO CCD COEMM406801:46:3600:51:15
985ReinoOagoMM41002:12:1600:59:39
218HargoKalausMM11201:36:1400:45:39
474PeeterTubliOK KooperaatorMM23601:46:3600:48:03
730HolgerMägiUmmisjaluMM409901:56:3400:52:26
986JanPikhofK-RakvereMM41102:12:4700:53:37
219IgorIgnatenkoSK SaardeMM403601:36:2800:45:19
475Magnus-MaitOtsLeolaMM406901:46:3500:50:11
731ViktorPähklamäeMM4010001:56:4600:54:59
987AleksandrGildiMM41202:12:3500:57:50
220RaulHeinsaluAlbe TeamMM403701:36:2800:44:21
476TanelKohoMMN2101:46:1400:49:52
732MargoMuzakkoPäästeametMM33601:56:3700:55:56
221KristoRekkaroMMJ901:36:3200:44:45
733Madis-ArnoKüüsverkJCI EstoniaMMN2801:57:0400:49:38
222RomanErrapartIP Kõnekeskuste OüMM11301:36:3300:46:02
479TaunoSauMM23701:46:4400:51:24
735PeeterEinbaumMM33701:56:4400:55:18
991MeelisEinsteinSK KNTMM503002:13:1800:59:54
224RingoKrilovsMM11401:36:3900:44:35
480JoelPaapNJPMPoisid501:46:5000:46:40
736RaimMaurerSK AaspereMMJ1901:56:5600:56:49
992AndreasVerevMMJ2402:13:4700:57:49
225KasparRätsepKorvpalliklubi PärnuMMJ1001:36:3100:40:25
481LehoLajaJooksupartnerMM407001:46:3100:51:14
226SergeiGrigorjevEesti Energia KaevandusedMM50801:36:3700:45:15
738EvaldSaidlaMM33801:57:0100:53:50
227PeepBušinMM11501:36:3800:45:22
483UrmasRebaneSK JooksupartnerMM407101:46:2000:51:14
739PaulGillMM4010101:57:1300:53:56
995hardoMõekMM41302:13:5601:01:06
228RaivoVõipMM452201:36:5900:44:30
484ToomasMüürseppMM407201:46:3500:51:30
996AntsAmmonEesti RaudteeMM4011702:14:0801:02:28
229SvenSempelsonMM403801:36:5800:46:23
230RaitMererandMM11601:36:4200:46:51
486IljaVolossatovKJK Sillamäe KalevMPoisid601:46:5200:47:55
742TarmoRosenbergMM33901:56:4700:55:36

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.