Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
504RandyOrelElektrilevi OüMM454601:47:1800:48:07
557KatiOrgmetsNN5901:49:3100:52:49
100KaidoOrgulasMM45901:28:2700:41:47
270märtorgusaarMM452801:38:1500:47:04
552ToomasOrmissonElion Ettevõtted ASMM26301:49:1700:51:12
522SiljaOrulaNN5401:48:1700:50:58
1003PeeterOssipnisemanMM41502:15:2501:05:50
95IndrekOtsMM5201:27:4600:42:01
907DeeviOtsKirde KRKNN14502:06:1300:57:32
475Magnus-MaitOtsLeolaMM406901:46:3500:50:11
480JoelPaapNJPMPoisid501:46:5000:46:40
7HassoPaapadidasMM601:11:4900:33:03
292KimmoPaapMM14601:39:1000:48:28
989KeiuPaapsiNN17402:12:5801:03:54
364ToomasPaasTervis PlussMM18401:42:5100:49:20
108UrmasPaejärv21 CC TriatloniklubiMM401701:29:1300:42:13
731ViktorPähklamäeMM4010001:56:4600:54:59
41JanarPähnVAK StaierMM2601:23:1700:39:09
726MarekPajuMM33401:56:2800:53:05
858HeiviPajulaNN403002:03:1500:56:18
633VeiloPajulaMM409001:52:1400:52:44
667AinPajulaMM455401:53:3800:51:55
536ErkiPajundiMM25701:48:4700:51:03
172JannoPajupuuMM9201:34:1400:44:01
828LiinaPajuviidikSignaal Rakvere OüNN11902:01:2400:57:18
131EilaPakkanenRakvere KJK ViKeNN701:31:0500:42:31
822KristaPalderNN11702:01:2500:56:14
678ErkiPällMM31401:53:3500:53:21
734MailiPallasNN9401:56:5600:53:29
71KallePallingRiigikoguMM3801:26:4300:39:45
400RagnarPalmValio Eesti ASMM20101:43:5300:47:08
445Anne-LyPalmNN4001:45:2000:50:24
66martpalmMM3501:25:2500:40:32
641TaaviPaloVõru SuusaklubiMM30101:52:3000:53:19
431EvenPaloKirde KRKMM21501:44:3700:48:53
424MirekPalosonMM21101:44:2400:49:59
1083tanelpalsMM42502:46:0701:15:06
107TiitPaluMM401601:29:0700:39:29
212LiinaPaluSuusahulludNN1401:36:0700:45:03
1022MargeParboSpartaNN404802:19:0601:00:53
1013IndrekPäriSpordiseltsMM41802:17:0901:01:53
1057MeelisPärjasaarnisemanMM42002:30:2001:05:51
901MarkoParkseppMM38802:05:5100:58:11
1080AnnikaParmNN21302:36:4701:12:49
1043PiretPärnNN19202:25:3701:09:33
814RanelPärnaMPoisid1002:00:5900:58:43
238ToomasPärnassaluMM452301:37:2700:44:39
467ElvisPärnpuuMM23201:46:1900:49:36
893SilverParrolMM456002:05:1200:59:32
510SiretPärtelKoeru SKNN45601:47:5400:49:16
188IngmarPärtelpoegMM403001:35:0100:43:59
887AivarPaulMM38402:05:0300:56:08
852PriitPaulusMM37502:02:1500:55:28
632HugoPaulusMM551101:52:0200:52:56
1071TiinaPeepNN55302:34:5901:10:08
449SiimPeetrimägiMM22101:45:2000:49:58
553TõnisPeilMMN2201:49:3100:49:57
442EvelinPellenenNN3901:45:2200:49:18
963KairiPentjärvNN16502:09:5201:01:54
261TarmoPertelMM13101:38:1900:47:23
392OlarPetersellIda PrefektuurMM19701:43:4500:45:26
906MarikaPetersonVK StaierNNJ602:06:1900:58:22
935AvePetersonNN404202:08:1800:57:29
487TriinPetersonNN40901:46:4200:49:28
244KristjanPetersonMM12401:37:4300:45:00
555ArnePihkvaAs Tallinna LennujaamMM408301:49:3900:49:35
163SanderPihlakMM8701:33:2500:44:04
427JekaterinaPihlakNN40601:44:3800:48:27
964MirjamPiikSK MetsasõbradNN16602:10:1801:01:07
512TriinPiikovNN5001:47:5500:51:16
583ValvoPiilbergMM27301:50:1700:51:34
933CleliaPiirsooNN451802:07:5000:59:47
52KauriPiiskoppelPäästeametMMJ101:24:1600:38:23
986JanPikhofK-RakvereMM41102:12:4700:53:37
208KaupoPilderSS MarathonMM10701:36:0300:42:25
514SiiriPiltNN401001:48:0300:49:52
1049AnnePinkNN19702:28:0901:08:34
652Grethe-JohannaPloompuuHansa SKNNJ401:53:1000:50:04
525RiikaPloompuuHansa SKNN401101:48:3500:50:54
541RaivoPlumerMTA SKMM502001:49:0000:51:26
1047SigridPõdraNN19502:26:4301:07:20
283TarmoPohlakMM14001:39:0500:46:31
1005KadriPõlderNN17802:15:4301:04:54
1024koitpõldmaaSimuna SKMM41902:20:0400:54:15
1059KairePõldmaaNN20102:30:3501:07:28
312AloPõldmaaSimuna SKMM15801:40:4300:44:52
133PriitPõlgastMM7001:30:5500:42:02
797FjodorPoljakovMM35501:59:4600:56:39
625AhtiPõlluäärSavi- ja Lubjameistrid oüMM29201:52:0300:53:06
1061SvetlanaPoznahirkoNN452802:31:0300:59:17
258HeikiPrantsVõru SuusaklubiMM452601:38:1200:44:40
826JelenaPrantsVõru SuusaklubiNN451402:01:3300:56:34
911MadisPruulMM39002:06:3400:59:32
759KatriPruulPärnu LinnavalitsusNN10101:57:3300:56:21
786KarinPugatševNN10901:58:5200:55:02
715PeepPuiestikMM409701:56:0700:54:54
701KristaPuksSportland Eesti ASNN8601:55:1400:53:26
366LennartPulkMM405601:42:4000:47:04
388HelinPungasSK SinimäeNN3401:43:2900:46:07
916Mari-LiisPuusaluJalajälg ASNN14902:06:5300:58:24

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.