Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
599RainLaagerOü MailerMM28101:51:0000:50:20
855KuldarKõivMM37702:02:5201:00:16
88KristoValtinMMJ301:27:5700:41:42
856JoelTintsMISPOMM502902:03:1000:57:22
89GunnarKingoMM4801:27:5800:40:48
345JaaniglaneMM453401:41:5900:48:07
90JanekVallimäeAlutaguse SuklMM4901:28:0000:42:01
346LauriKukkTamsalu AOMPoisid301:41:5600:47:55
602AndreiLopsikEesti Energia SKMM551001:51:1800:50:39
91KaidoVetevoogMM401501:28:0400:41:04
92JanDubrovskiMM5001:28:0600:40:09
348SilverKonksiPäästeametMM405301:42:0800:48:16
604JaanusJõgisuMM28201:51:1200:50:25
93Karl-GustavNagelSK AaspereMMJ401:28:0800:40:11
605JanarGröönMM28301:51:1100:53:55
94SanderLepikEvari EhitusMM5101:27:5800:42:07
350ErkkiLappMM17701:42:2300:48:34
606RaavoVaskMM28401:51:1200:51:47
95IndrekOtsMM5201:27:4600:42:01
351GaryHolmesMM17801:41:5700:48:09
96LauriJürjenSK JooksupartnerMM5301:27:4900:42:12
352AlanIngelMM17901:42:0100:48:38
608AndresOppKuressaare GümnaasiumMMJ1701:51:0800:53:34
353AimarLiiverElioni SKMM18001:42:2400:47:31
609VelloReesaarJK HermesMM70101:51:3900:51:24
865VahurTambaumMMN3102:03:2600:53:21
98ErkkiEhasaluMM5401:28:2100:41:05
354OlegKozlovMMN1701:41:5900:47:24
99TanelLeisaluEesti ööjooksMM5501:28:2600:42:02
100KaidoOrgulasMM45901:28:2700:41:47
356KarelKaskElioni SpordiklubiMM18101:42:1900:49:23
612MatiRuulMM502401:51:4900:51:56
101JoonaSaluveerEesti Posti SpordiklubiMM5601:28:2700:41:05
357JaanusKaurMM501201:42:3500:48:13
869VeigoIvanovMM37802:03:4901:00:44
102JiriTinteraMM5701:28:0200:42:22
358UrmasTeeorgMM501301:42:3600:47:33
614MatisSanglaMM28501:51:3400:52:17
870AlarSiemannMM4011402:03:5800:57:27
615TimoSolnaMM28601:51:4300:51:50
871AivarJaeskiMM455902:04:3000:53:12
104KarolKeskkülaMM5801:28:4700:40:29
360janeksaarMM405401:42:3500:47:21
616PjotrevtšenkoMM28701:51:4700:51:52
872KirillGorlatsMM37902:04:3801:03:38
105MargusLuhtojaMM5901:28:4100:40:34
361KainVäljaotsMM18201:42:2000:47:51
617JaanKeermaMM455201:51:4500:50:55
106RandoRiksSK AaspereMMN801:28:5600:40:09
362KasparKukkMM18301:42:4300:48:45
618REEMOSERGAS NormaMM28801:51:5700:53:20
107TiitPaluMM401601:29:0700:39:29
363OlivarKitsKirde KRKMM405501:42:5800:46:33
875DmitriNikulinFujiramaMM38002:04:1800:52:43
108UrmasPaejärv21 CC TriatloniklubiMM401701:29:1300:42:13
364ToomasPaasTervis PlussMM18401:42:5100:49:20
620MartKelkMM28901:50:4600:55:50
876HannesUrbCellMM38102:04:1100:58:58
109RihoKirsipuuMPoisid101:29:1900:41:47
365AndrusRaudseppMM18501:42:4100:48:38
110RaidoKarelsonPäästeametMMJ501:29:4800:40:48
366LennartPulkMM405601:42:4000:47:04
622VeikoLuugMM29001:51:4300:54:17
111ArneTürksonSuusahulludMM451001:29:5400:40:24
367TõnuRummoMM405701:42:5100:46:32
623MatisRebaneKnopkaMM29101:51:4500:52:03
112TiitKibuspuuVak StaierMM451101:29:5500:40:32
880HerkiLaanmetsMM38202:04:4700:56:17
113AntsKuusikVAK StaierMM60101:30:0100:41:33
369rainismägisooMPoisid401:43:0400:49:55
625AhtiPõlluäärSavi- ja Lubjameistrid oüMM29201:52:0300:53:06
114PeepJoonasPrivate ProjectMM451201:29:3100:42:37
370AlarLehesmetsSky Plus võitjadMM18601:42:5700:48:05
626IndrekMoksMM29301:51:5900:53:04
882MATISAARENDMM60502:04:4200:58:42
115AllanTerveMM6001:29:5800:42:01
116TõnuKarelsonPäästeametMM451301:30:0600:41:32
372AarneVasarikMM18701:42:4900:49:20
884AleksandrKoroljovMM38302:04:5700:57:24
117MikkTerepingMM6101:29:3600:42:37
629AndreiHärmMM29401:51:5300:52:21
118DmitriNikolajevKiviõli Keemiatööstuse OüMM451401:29:3800:42:30
374MarkoRoobaMispoMM18801:42:5400:48:51
630VitaliTomentšukKirde KRKMM29501:52:1300:51:07
119IndrekTikvaBCS IteraMM401801:30:0700:42:37
375MikkTalvikMM18901:42:5300:49:57
887AivarPaulMM38402:05:0300:56:08
120MeelisMälterHarju KEK RSKMM6201:30:1500:43:04
376TarmoMüürseppSiiliteam :)MM405801:42:4900:48:33
632HugoPaulusMM551101:52:0200:52:56
121MihhailBõtškovInFocusMM6301:30:1500:41:48
377AndrusEiserMM19001:42:5400:48:04
633VeiloPajulaMM409001:52:1400:52:44
889DmitrySmirnovAdidasMM38502:04:4800:56:37
122RaulLiebenauMM6401:30:2200:42:07
378LauriTompNordeconMM19101:42:4700:46:56
634EgertAkenpärgMM29601:52:0800:53:16
890PeeterSuisleppEASMM4011502:05:1200:56:48
123MartinSiimerMM401901:30:2000:40:42
379UrmasTellingLahden AhkeraMM501401:43:1800:48:35

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.