Tulemused ööjooks 2013 21KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
301VillemNiguMM15101:39:5800:48:26
302LauriTõniseMM15201:39:5800:46:46
303TaaviKaselaMM15301:39:5100:48:30
304TanelJunsMM15401:40:2000:46:12
305KaisaKukkNN2401:40:2000:47:40
306RaidoKängseppMM15501:40:1300:47:13
307IndrekSeireMM404801:40:3000:48:12
308HallarTammRaplamaa Tublid MaratoonaridMM15601:40:1400:48:37
309MihkelAnniloMMN1401:40:4600:44:46
310EerikMuuliMMN1501:40:2600:51:08
311TiitSeppTartu ObservatooriumMM15701:40:2400:47:06
312AloPõldmaaSimuna SKMM15801:40:4300:44:52
313PriitVeeringMM404901:40:4900:47:05
314MargitLõhmusNN2501:41:0000:46:17
315PriitKohaJELD-WEN Eesti ASMM15901:40:4800:47:39
316RihoAhtijainenMM16001:40:3800:48:37
317VahurValdmannMM16101:40:5800:46:55
318ElarTammerajaMM405001:40:3200:48:27
319TanelLaasmaMM16201:40:4000:48:37
320MarkoToomingMM16301:41:1100:45:04
321MargusTubalkainSK StaminaMM453201:41:0500:47:22
322RaulJoonassonMM16401:40:5800:47:12
323KasparLoodMM16501:41:0000:48:27
324KajaJõemetsNN45301:41:1500:48:06
325MartVernikMM16601:40:4600:48:38
326ValeriOpermannMM453301:41:0300:48:41
327KonstantinRootMM16701:41:0600:49:12
328RainHallimäeMM55301:41:2400:46:14
329JärviValterNN55201:41:3800:47:05
330KaarelKaruP.D. TeamMM16801:41:3400:47:05
331TõnuKuhiMM405101:41:3900:46:04
332ToomasAmerMM405201:41:1500:43:13
333Karl-ErichTrisbergRaidla Lejins &NorcousMM16901:41:1500:49:12
334LiinaKaselaNN2601:41:2400:48:30
335GeidoJalakMM17001:41:3200:48:52
336AndresKaarEstlander Grupp OüMM17101:41:2200:48:55
337MartSalusaarMM17201:41:3000:49:28
338JörgenMartinRademarMMN1601:41:5200:47:07
339MadisHeliLHV SportMM17301:41:3700:48:41
340MatisLeibenauEesti Energia SpordiklubiMM17401:41:3100:48:41
341LarsRiisaluMM17501:41:4700:49:25
342KristjanKongoNordea SpordiklubiMM17601:42:0600:46:29
343Kaidi-KeirKukkJõuluNNJ101:41:4900:46:08
344MadeLaasNN2701:41:5200:50:30
345JaaniglaneMM453401:41:5900:48:07
346LauriKukkTamsalu AOMPoisid301:41:5600:47:55
347EnelyLuikNN2801:42:0400:48:10
348SilverKonksiPäästeametMM405301:42:0800:48:16
349TriinuKooskoraNN2901:41:5700:47:54
350ErkkiLappMM17701:42:2300:48:34
351GaryHolmesMM17801:41:5700:48:09
352AlanIngelMM17901:42:0100:48:38
353AimarLiiverElioni SKMM18001:42:2400:47:31
354OlegKozlovMMN1701:41:5900:47:24
355MeriliNaaberFB JooksmineNN3001:42:3100:47:06
356KarelKaskElioni SpordiklubiMM18101:42:1900:49:23
357JaanusKaurMM501201:42:3500:48:13
358UrmasTeeorgMM501301:42:3600:47:33
359LySillanurmFB JooksmineNN40301:42:3800:48:12
360janeksaarMM405401:42:3500:47:21
361KainVäljaotsMM18201:42:2000:47:51
362KasparKukkMM18301:42:4300:48:45
363OlivarKitsKirde KRKMM405501:42:5800:46:33
364ToomasPaasTervis PlussMM18401:42:5100:49:20
365AndrusRaudseppMM18501:42:4100:48:38
366LennartPulkMM405601:42:4000:47:04
367TõnuRummoMM405701:42:5100:46:32
368VirpiAunisonNN3101:42:5300:47:50
369rainismägisooMPoisid401:43:0400:49:55
370AlarLehesmetsSky Plus võitjadMM18601:42:5700:48:05
371GätlyValgeNN3201:43:0000:48:11
372AarneVasarikMM18701:42:4900:49:20
373LiinaArengNATO CCD COENN3301:42:5900:48:06
374MarkoRoobaMispoMM18801:42:5400:48:51
375MikkTalvikMM18901:42:5300:49:57
376TarmoMüürseppSiiliteam :)MM405801:42:4900:48:33
377AndrusEiserMM19001:42:5400:48:04
378LauriTompNordeconMM19101:42:4700:46:56
379UrmasTellingLahden AhkeraMM501401:43:1800:48:35
380RihoRemmelgasViru õluMM19201:43:0800:49:15
381KasparTammertMM19301:43:1600:47:34
382PriitKuusklaSK AaspereMM19401:43:1600:48:39
383IlmarTomuskVilgas UnoMM453501:43:1500:47:35
384Vallo-PeeduLubiSamotarMM453601:43:2200:46:42
385llarKustalaIda PrefektuurMM405901:43:2400:48:26
386HeinoMiinaMM453701:43:2400:50:52
387KarelKristMM19501:43:2200:48:08
388HelinPungasSK SinimäeNN3401:43:2900:46:07
389JüriSoovikPäästeametMM55401:43:3300:48:25
390Heigo-ElmarVahesaarMMJ1301:43:5000:49:54
391TambetTõnissonEASMM19601:43:4100:48:11
392OlarPetersellIda PrefektuurMM19701:43:4500:45:26
393rolandkaselaHäT SystemsMM406001:43:4000:48:21
394ArtjomFilippovMM19801:43:2600:48:36
395KristoSiniallikMMN1801:43:2800:49:46
396JohnInnosJELD-WEN Eesti ASMM406101:43:2900:49:03
397IvoMüürseppMM19901:43:5000:48:45
398MargusJäneseMM20001:43:3500:49:46
399RihoMänniOK LeholaMM60201:43:5500:49:01
400RagnarPalmValio Eesti ASMM20101:43:5300:47:08

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.