Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
297AilarLimmerMM501101:39:5200:47:22
553TõnisPeilMMN2201:49:3100:49:57
42SiimKilkiKJK VikeMMN401:23:2200:38:15
298UrmoRaiendSK StaminaMM453101:39:5800:47:19
554ArgoStallmeisterMM26401:49:3000:50:59
810ErlisLiivaRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid902:00:2300:53:53
43TaaviKalaMM2701:23:2300:39:57
299KristjanKuuskMM14901:39:5100:48:44
555ArnePihkvaAs Tallinna LennujaamMM408301:49:3900:49:35
811SiimLeisaluMM36002:00:1600:56:34
1067MargusMeriväljaMM42202:31:4701:09:59
300RolandTarumMM15001:40:0100:48:05
812jaansoosaluMM36102:00:2000:57:20
45PriitSimsonElva JooksusariMM2801:23:3500:37:41
301VillemNiguMM15101:39:5800:48:26
46ArviAntonPõhjakotkas ViljandiMMN501:23:4100:39:29
302LauriTõniseMM15201:39:5800:46:46
558AndresHeinlaMM26501:49:2700:53:00
814RanelPärnaMPoisid1002:00:5900:58:43
303TaaviKaselaMM15301:39:5100:48:30
559KimmoMerikiviFriskis & Svettis, HelsinkMM55801:49:3500:50:54
815TõllSimsonMMN2902:00:3400:53:41
48IndrekMummSpartaMM45401:23:4800:39:45
304TanelJunsMM15401:40:2000:46:12
816ReimoMoorMTA SKMM36202:00:5200:58:52
49MeelisRinkSK Viljandi JokkerMM2901:23:4700:39:45
561KalviRaikK-RakvereMM455001:49:4600:48:45
50JaanunFB JooksmineMM3001:24:1000:39:26
306RaidoKängseppMM15501:40:1300:47:13
818ArturDianovMM36302:00:5000:56:40
1074MargusLiimannaqvalasedMM42302:35:2701:03:17
51JaanusBaumanMM3101:24:1200:39:15
307IndrekSeireMM404801:40:3000:48:12
563TaivoLinnamägiMKMMM26601:49:4900:53:11
819AndoAstorMM4011002:00:5100:56:41
52KauriPiiskoppelPäästeametMMJ101:24:1600:38:23
308HallarTammRaplamaa Tublid MaratoonaridMM15601:40:1400:48:37
564ErkkiNaarisMM26701:50:0200:50:56
820JanekNiitsooKirde KRKMM4011102:01:1300:54:41
53SulevLihtMM45501:24:1900:38:52
309MihkelAnniloMMN1401:40:4600:44:46
54RainSeepõldDreamrunninMM3201:24:3000:39:29
310EerikMuuliMMN1501:40:2600:51:08
566MarekIvanovMM408401:50:1000:51:22
1078VelloLodeMM75102:36:5401:09:41
55ToomasLaurMM45601:24:2900:39:10
311TiitSeppTartu ObservatooriumMM15701:40:2400:47:06
567ToivoSikkaMM502301:50:0500:52:20
823IndrekLippaMM4011202:01:0200:55:23
56UkuKruusamägiMMJ201:24:2400:39:31
312AloPõldmaaSimuna SKMM15801:40:4300:44:52
568ErikJärveMM408501:49:5400:51:03
57KristjanEnnoElionMM40701:24:3900:39:29
313PriitVeeringMM404901:40:4900:47:05
569MarkoTõllTriSmileMM26801:49:5400:53:08
1081ErgiSaakMTü Modern nalkingMM457002:37:1201:08:36
58MartEinastoMM40801:24:5200:39:30
1082teemukiviMM42402:37:1201:10:38
59LauriValdmaaMM3301:25:0000:39:37
315PriitKohaJELD-WEN Eesti ASMM15901:40:4800:47:39
571StenJakobsonJalajälg ASMM26901:50:0200:54:10
827MihkelKalameesMM36402:01:2100:55:55
1083tanelpalsMM42502:46:0701:15:06
60JüriLindeMM40901:25:3700:40:00
316RihoAhtijainenMM16001:40:3800:48:37
572StevenUueniRakvere AmetikoolMMJ1601:50:3400:50:05
317VahurValdmannMM16101:40:5800:46:55
573KristjanLaubholtsKunda ühisgümnaasiumMPoisid701:50:3300:50:05
829ArviUustaluPäästeametMM36502:01:2900:57:06
1085JannoSolnaMM42602:46:2800:55:00
62JüriSihtVak StaierMM45701:25:4500:39:51
318ElarTammerajaMM405001:40:3200:48:27
574MärtPuuseppJalajälg ASMM27001:50:0500:54:10
63LauriEnnMM3401:25:5000:40:30
319TanelLaasmaMM16201:40:4000:48:37
575KunnarKuuderSAVI- JA LUBJAMEISTRID OüMM27101:50:2100:53:06
64ReigoLehtlaLSF PTMM401001:25:5100:40:07
320MarkoToomingMM16301:41:1100:45:04
1088AndreJõgiMM42702:47:3501:16:41
65JannoKaljuveeJooksupartnerMM401101:25:5400:40:33
321MargusTubalkainSK StaminaMM453201:41:0500:47:22
577KristjanTulpSlacker RunningMM27201:50:2200:52:04
66martpalmMM3501:25:2500:40:32
322RaulJoonassonMM16401:40:5800:47:12
578RobertBrookesMM408601:50:1600:52:33
834IvoVeimenMM36602:01:2900:55:33
67TambetAllikTeiper OüMM55101:25:5800:39:28
323KasparLoodMM16501:41:0000:48:27
579KalevNõmmisteMM408701:50:2500:52:54

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.