Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
924ArgoPälloPäästeametMM27200:59:28
923MairePõderSpordiseltsNN21400:58:44
922KarinTentsNN21300:59:27
921HenriKruuselSportland Eesti ASMM27100:58:16
920HelleVõsuValio Eesti ASNN50700:59:20
919MariusAndraCherryMM27000:58:33
918MerlinPalmNNN3000:59:45
917MerikeMeltsasNN21200:59:39
916TarvoSõmernne 13MM407500:58:56
915SiretTaraNN21100:58:58
914BritaPruuelEesti ÖöjooksNNJ1400:58:49
913JaanusTreilmannLNT SportMM407400:58:47
912Mark-ErikTölptMPoisid8400:59:33
911SilverTruuKirde KRKMM26900:58:04
910ReimoEskorKirde KRKMMN3600:58:04
909AnuJürissonSpordiklubi TrükikuratNN21000:59:02
908LauraRinkNTüdrukud3800:59:02
907ElleKaseorgElvakadNN452900:59:31
906TriinRaitNN20900:58:54
905JekaterinaBlohhinaJELD-WEN Eesti ASNN20800:58:31
904JüriMeidlaMetsasõbraadMM60600:58:28
903AulisVahulaIda PrefektuurMM26800:58:22
902KadiPähnNN20700:58:50
901MaireSuurkiviNN402600:59:08
900EvelyTakkRakvere LihakombinaatNN20600:59:01
899AgePärtelpoegNN20500:59:16
898RistoPuurRakvere GümnaasiumMMJ3400:58:30
897KarenTiitusCF & S Estonia ASNN20400:57:44
896GretePehkNNN2900:58:05
895SvenEhalaMM26700:57:58
894AllarViimsaluMM26600:58:29
893TiiuZimmermannNN50600:59:19
892EeroKadarikMM60500:59:18
891GunnarVooremäeMM501300:58:15
890DaisyMikkNN20300:59:09
889OliverVentselMM26500:57:54
888MarilinMetsmaakerAru Grupp ASNN20200:59:04
887DmitriMironovJELD-WEN Eesti ASMM407300:58:17
886JaanikaLepikNN20100:58:26
885ErikaVendlaSignaal Rakvere OüNN452800:58:54
884LiisaTaulNN20000:58:17
883TarviTuiskMM26400:58:16
882MeelikaMüllaFinance Plus OüNN19900:58:28
881RolandLemendikMM453500:58:04
880ROMI LYSOOSOO TEAMNTüdrukud3700:59:00
879RENATOMINGNN402500:59:01
878AnnelyKäremaAsics Team 2013NN402400:59:02
877KertuOluGrossi ToidukaubadNN19800:58:19
876KristoKõivMM26300:58:27
875JuriBolonenkovMM26200:58:11
874Linda LiisTanniRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud3600:58:55
873RainSooneMM26100:57:28
872IvoJõgistePõlula KoolMM407200:58:17
871KatrinNikolaiTuuletallajadNN452700:57:47
870RAINARKAEGASPK KGSMMN3500:57:56
869RaivoKaegasTapa GümnaasiumMM407100:57:56
868EneliVeermäeSportland Eesti ASNN19700:57:26
867AndreaCastelnovoSky Plus võitjadMM26000:58:26
866PirgitVoolaidSky Plus võitjadNN19600:58:27
865AareLessukMM407000:58:32
864KadiSeilNN19500:58:47
863EneTõnisojaTerviseklubi MispoNN452600:58:37
862LiisLitvinovElvakadNN19400:58:40
861marikaviritNN452500:58:16
860TaisiJaskaNN19300:57:29
859TeeleKaljuvee-O´BrockKokaklubiNTüdrukud3500:58:40
858KatreLilloNN19200:57:28
857JanekLooritsKirde KRKMM25900:58:01
856AnneliLuhtSpordiseltsNN19100:58:07
855MarekNõmmelaM Racing TeamMM25800:58:45
854TriinuPalmreNNJ1300:57:36
853EiliMändulFinance PlusNN19000:58:03
852RiinaRohtmetsJELD-WEN Eesti ASNN452400:58:42
851KertuJukkumSKY PLUSNN18900:57:36
850TiitKadakSKY PLUSMM25700:57:37
849AliceRoosaqvalasedNN18800:57:55
848UrmasPiilbergMM406900:57:36
847MarkoMägiPIHLAKAMM25600:57:02
846MarisValtsNN18700:57:30
845JaanikaLiivakPäTSNN18600:57:46
844IvarLepikuMM25500:58:09
843EnelysKalmusNNN2800:58:30
842EneliHärkNN18500:57:35
841ReelikaVinogradovNTüdrukud3400:57:30
840DianaUustaluNordea SpordiklubiNN18400:57:18
839einarviiraMM501200:58:27
838ToomasStrooPäästeametMM25400:57:44
837AtsTederTallinna Inglise Kolledz, SK PMPoisid8300:58:25
836MarkoMägiARTHROSTOPMM406800:57:24
835JaanamultanenNN18300:57:31
834Nele-TriinSaagoNN18200:56:52
833MarkoAugTeval ElektroonikaMM25300:56:40
832ErkiKuhiRakvere RGMPoisid8200:57:26
831KairitTaliJELD-WEN Eesti ASNN18100:56:58
830lyklausenNN18000:57:01
829Karl RasmusParboMPoisid8100:58:04
828MailyLaagerNN17900:57:35
827ReinKertMM453400:56:48
826HelgerOrelRSK JõhvikasMPoisid8000:57:46
825MarisKivistikNN452300:57:56

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.