Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1124ReelikaPillaiNN30901:01:38
1123RiinaTarassovNN30801:01:48
1122MargeKesamaaJõgeva RammNN404201:02:54
1121AnettPromenAru Grupp ASNN30701:01:50
1120LeaOjaAS Coca-Cola HBC EestiNN501001:01:59
1119KlaarikaManninenJELD-WEN Eesti ASNN30601:02:40
1118KristiRugoNN30501:02:49
1117paula stinatasaneNNN3501:01:16
1116SirleLehtmetsValio Eesti ASNN30401:02:28
1115SaaleOjapõldSpordiseltsNN30301:02:30
1114toomassMM65401:02:37
1113MaireIroNaiskodukaitseNN30201:02:22
1112AlarUbarPäästeametMM30401:01:55
1111ElveLuikNN30101:02:04
1110JaanikaArmTartu Inline TeamNNJ1801:02:12
1109IngeRooseNN453901:02:26
1108MerleSaluNN30001:02:03
1107KairiLillemetsNN29901:01:41
1106HelinaHannusRakvere GümnaasiumNTüdrukud4601:02:26
1105EdgarPaavoMMN4201:01:48
1104KeitNurgaRakvere GümnaasiumMPoisid9301:02:09
1103IrinaPaniNN29801:02:04
1102IllarSildmaMM30301:01:47
1101KaieOntonNN29701:02:23
1100StenSeeneMM30201:02:00
1099MadliAllikmäeNN29601:02:00
1098VelloLaasMM454001:01:23
1097LeilaDagarguliaNN29501:01:45
1096KatrinSaarNN29401:00:48
1095TiiuPaesaluTiim KaunissaarNN404101:01:51
1094TriinMarranBigbankNN29301:00:44
1093HandoRuusmaaScania Eesti ASMM30101:01:29
1092MarikaJärvetJõgeva Sordiaretuse InstituutNN453801:02:09
1091marjuviiraNN453701:01:41
1090MihkelAnniMM501501:01:40
1089TaneTambikNN29201:01:59
1088KarolynKrilloMight Just Do ItNN29101:01:40
1087Siim HindrikTiimusWiru SwimMPoisid9201:01:57
1086VladislavBelovKirde KRKMM30001:01:22
1085HelenaAdonovNN29001:00:41
1084MarttiJuseDomus KinnisvaraMM29901:01:40
1083JelenaBogdanovaBigbankNN28901:00:38
1082MartiAltVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid9101:01:47
1081HellePersitskiNN453601:01:52
1080KatiPlukkIda-Tallinna Keskhaigla SKNN28801:01:39
1079HelveKansiNN453501:01:10
1078KirkeLindloKunda ühisgümnaasiumNTüdrukud4501:00:37
1077AngeelikaKasemaaNN404001:01:43
1076SigridRüütelEesti Posti SpordiklubiNN28701:01:08
1075KerttuHeinIda PrefektuurNN28601:01:22
1074KerstiPungNN453401:01:13
1073KadriTaaleš?NN28501:01:08
1072GETRIINLINDRENNN3401:00:36
1071RiinaRubenNN403901:00:20
1070MargotEimlaNN28401:01:12
1069KairiReinomägiPIHLAKANN28301:01:51
1068KätlinKaringNTüdrukud4401:01:27
1067AiveKalmNN453301:01:28
1066merleschneiderNN403801:01:26
1065DianaTintEASNN403701:01:39
1064KristiSeppSelver ASNN28201:01:53
1063katikaskNN28101:01:25
1062HeglePärnaNTüdrukud4301:01:44
1061KristiinLepikNN28001:01:27
1060PilleJärveNN453201:01:12
1059AnnaliisVeeremaaPäästeametNTüdrukud4201:00:50
1058KadriKalameesNN27901:00:48
1057AnuLiivaNN50901:01:31
1056KertJurtomPäästeametMM29801:00:49
1055SiretSulaojaSportland Eesti ASNN27801:00:30
1054MarinaTamlakTapa Vallavalitsus ja sõbradNN27701:00:31
1053KristiMadismäeNN27601:00:15
1052TiiaTraksNN453101:00:25
1051KerlyResikNN27501:01:24
1050ReelikaRohusteNN27401:01:24
1049MirjaSarapEesti HaigekassaNN50801:01:33
1048LiisaUutsaluNNJ1701:00:09
1047AndriUuekülaMM29701:00:41
1046AIREALAJAANNN27301:00:21
1045EiviKallasteNN403601:00:37
1044SilleHurtNN403501:01:14
1043KarinKallamPõhjakeskusNN27201:00:58
1042AnneliBelkinNN27101:00:36
1041AllanUuePõhjakeskusMM407901:00:59
1040MeelisKorkaPäästeametMM29601:00:49
1039MarjuKosemäeNN27001:00:41
1038RasmusOjaMMN4101:01:17
1037KonstantinNikolenkoaqvalasedMMN4001:00:35
1036GerdaKiipliElvakadNN26901:01:01
1035MerilleMadibergNNJ1601:00:14
1034MartinuravljovRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid9001:00:17
1033PiretZupsmannNN403401:00:24
1032LiinaToompuuNN26801:01:18
1031VirgeSinijärvNN453001:00:53
1030irissirviNN26701:01:05
1029KarlEssiMM29501:00:47
1028MihkelMoselWüRTHMM407801:00:48
1027SiljaKaldaJCI EstoniaNN26601:00:01
1026KlaarikaSeppM Racing TeamNN403300:59:41
1025LiisJäägerNN26501:00:55

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.