Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
401ViljarNiinepuuKirde KRKMM14800:50:39
402EdaLehmannNN45300:51:35
403AndrusLaurimaaMM403800:51:44
404MargusKorkaMM403900:51:17
405LiinaRausNN5100:51:56
406LianeAdamsonNN5200:51:53
407BertPikkaMMJ2200:52:05
408KaidoRosinSpordiselts KAIDOMM14900:52:06
409MikkMeeklerMPoisid4800:51:45
410JaanusKuusmikMMN2400:51:39
411AloLümatMM15000:51:51
412KatrinHämäläinenNN5300:51:47
413MeriliSaageSportland Eesti ASNN5400:51:29
414SanderPurgatsKauri tervisesõbradMPoisid4900:51:49
415KertVirunenMPoisid5000:52:08
416AivarKruupMM15100:51:47
417RaulKiviSK HANSA/SWEDBANKMM404000:51:35
418HelenaTammikJooksupartnerNN5500:50:56
419MareMändlaGrossi ToidukaubadNN45400:52:14
420RainEllerMM15200:51:04
421loonaljašNNJ300:52:15
422MartinRiivesMPoisid5100:52:15
423ViktorMakarovJELD-WEN Eesti ASMM15300:51:12
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
425JanePärnalaasHansaplantNN5600:50:52
426NeleOhmannIda-Tallinna Keskhaigla SKNN5700:52:21
427Henri OlaviSuomalainenMPoisid5200:52:17
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
429MartinAadliSaue TammedMPoisid5300:52:24
430EveBelokurovaSK KänguruNN50200:52:06
431ErgeViiklaidNN45500:52:05
432MladenTarkolevMM15400:51:36
433EliisAitJooksupalavikNN5800:52:20
434AivoKullJELD-WEN Eesti ASMM452100:51:47
435AnderKukkMMJ2300:51:31
436JesperRemselRakvere RGMPoisid5400:52:17
437HeidiPloovitsNN5900:51:21
438AleksandrHolstWüRTHMM15500:52:02
439InnaSelisteNN40900:51:40
440RaivoTõnneBellfireMM404100:51:31
441Jan ErikJõgistePõlula KoolMPoisid5500:52:35
442JanekNõguK-RakvereMM15600:51:45
443EnnKuusikIda PrefektuurMM65200:52:34
444MinnaPertSportland Eesti ASNN6000:52:20
445KaariMerilooNTüdrukud1900:52:30
446MarioMäeotsMM15700:52:07
447RainVagelMMJ2400:51:13
448KerstiNaaritsRoela Lasteaed-PõhikoolNN6100:52:27
449HenryAboJooksupartnerMMN2500:52:21
450AlarTerasJooksupartnerMM15800:52:31
451ILVARTIISLERMM15900:51:39
452ILONAAFINOGENOVANN6200:51:27
453AireRiivesNN401000:52:42
454LauraLaasSpordiseltsNN6300:52:41
455Karl-RasmusSoosaarMMN2600:52:06
456AvoKaskMM452200:52:45
457JanisKreegimetsMM452300:51:17
458KristelPüssNNN1200:51:51
459MichellLuikNTüdrukud2000:52:23
460lleKallasKanepi TerviseklubiNN55400:51:54
461Kaisa-HelenaSchützNTüdrukud2100:52:23
462TriinTohverNN6400:52:54
463KaireReimusNN6500:52:34
464helinapuuorgNN6600:51:43
465MartinSõmerMM16000:51:43
466EgertPaniMM16100:52:36
467KristiVettikMTü Krimelte HundidNN6700:52:33
468KerliKangurNN6800:52:20
469AurikaReilesSveba-Dahlen SpordiklubiNN6900:52:56
470GerliTrausRakvere ReaalgümnaasiumNNJ400:52:56
471ReinTrausTraus-RAK OüMM65300:52:57
472JaanaKuppSpartaNN7000:52:44
473AimurSääritsJõgeva RammMM452400:53:09
474VladimirJermakovASTERAMM16200:52:24
475JANATREPPKaitseväe logistikakeskusNN45600:53:13
476TimoTreitMM16300:52:06
477MadisToomingMMJ2500:52:18
478RihoRostinKirde KRKMM452500:52:30
479JanekPalmRakvere LihakombinaatMM16400:52:25
480AimurPikhoffMM16500:51:56
481AndreRemselRakvere RGMMN2700:53:05
482AnneliApuhtinNN7100:53:06
483LiisLauritsEesti Posti SpordiklubiNN7200:53:16
484ToivoIvainenMM452600:52:33
485KülliTootsiNN45700:52:59
486ViljarSaluinut solutionMM16600:51:55
487KevinMesjatsevMPoisid5600:52:06
488HansLahiRakvere Metodisti KirikMM55300:52:55
489ValloSaulMM452700:53:26
490SiretSurvaJCI EstoniaNN7300:52:23
491Pille-RiinPiirmetsNN7400:52:53
492MargusAndressonKaitsejõudude SKMM404200:51:53
493TanelVäliMM16700:52:25
494OliverAllikmaRakvere RRGMPoisid5700:52:27
495AnniLompNNN1300:52:49
496AndresTinkusPärnu Kahe Silla KlubiMM16800:52:08
497KaariMuldmaRakvere ReaalgümnaasiumNNJ500:53:34
498JanarLiivakJELD-WEN Eesti ASMM16900:52:45
499Mariethe-PiretNiglasAlutaguse SuusaklubiNTüdrukud2200:53:14
500TaunoLempuIda PrefektuurMM17000:52:59

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.