Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1701LiinaOlvetNN408801:25:25
1702TiinaPaumetsKanepi TerviseklubiNN551701:19:19
1703EveNõlvakSelver ASNN457401:25:21
1704EveSissasKL JärvaNN503301:26:10
1705SirjeKiviojaNN408901:19:27
1706HelenNeeveCellNN58601:26:14
1707KerstiTammCellNN58701:26:14
1708MeelisKivirandIda PrefektuurMM409301:19:38
1709HILLARSaarmannSVK-RakvereMM70101:26:32
1710Anne-MaiAadomaaNN58801:26:38
1711KristiSaarNN58901:20:17
1712MarjuLiekisEhituse ABCNN457501:27:07
1713KristiNaruskNN59001:20:35
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
1715MatiMäitsMM65501:21:37
1716RIINAHIPELINN65301:28:26
1717KerttuLangAru Grupp ASNN59101:28:46
1718EliiseLandbergNNJ2601:28:41
1719SiretSõmerNN457601:23:11
1720MerlinMurdjõeNN59201:30:09
1721KülliTammNN59301:28:54
1722KristelDanielNN59401:28:52
1723DianaNeidreNN59501:28:51
1724RamilDukenejevMM35501:28:54
1725MarisRoosipõldPIHLAKANN59601:28:54
1726TõnuSaaberMM409401:28:55
1727MargusFlorenMM35601:29:02
1728AndresSaksmanMM35701:28:59
1729RiinaKunglaNN409001:29:04
1730UrveLuigemäeNN503401:29:05
1731RaidoVillersMM35801:29:06
1732ErikaTeffoIda PrefektuurNN59701:29:39
1733KalliKukkNN60201:29:39
1734EhaAltmäeTapa Vallavalitsus ja sõbradNN503501:22:30
1735JanaKolgaNN59801:29:17
1736BeritPaunNN59901:29:17
1737MerleKruusamägiSelver ASNN60001:29:41
1738RailiAmbosNN60101:29:48
1739TuuliPruulNN60201:29:38
1740PiretEllermann-LillNN60301:24:00
1741KarinAlavereFB JooksmineNN60401:30:59
1742IngridAhlbergHansaplantNN60501:25:43
1743MirjamAanNTüdrukud8401:32:50
1744TiinaPärtelNN457701:32:50
1745SiretNoobelNN60601:25:44
1746AnnelaPõldveerNN60701:25:43
1747silvikalaNN551801:26:05
1748TiinaVõttingIda PrefektuurNN503601:32:35
1749MaieSteinfeldtHansaplantNN60801:26:56
1750GerliLiukanenHansaplantNN60901:26:56
1751AimeLeolaNN60301:26:13
1752HIIENõMMELANN457801:32:42
1753TIITJäRVEKüLGMM60801:32:41
1754AgneJõgisNNN6501:32:27
1755lleKallasKanepi TerviseklubiNN551901:26:40
1756PiiaTagelKanepi TerviseklubiNN503701:26:40
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
1758MerikeLutsKanepi TerviseklubiNN552101:26:40
1759lleRajasaarViru FolkNN409101:26:33
1760KatrinViggorHansaplantNN61001:27:51
1761VäinoErilaidMM75101:26:42
1762EnelaTorimIda-Tallinna KeskhaiglaNN61101:33:31
1763RiinaKirsipuuViru õluNN457901:34:11
1764Mari-LiisKorkaM.K.Reis-XNNN6601:33:07
1765JaanaKiviloNN409201:28:15
1766RiiaPalmNN503801:28:16
1767JanaKokkCellNN61201:33:45
1768MairePaasViru õluNN458001:34:29
1769EleniLilleojaAru Grupp ASNN61301:33:45
1770TiinaKirsHansaplantNN409301:28:53
1771EvelyKokkaNordea SpordiklubiNN61401:34:47
1772PiretArroNN61501:27:50
1773MarekBraunMM409501:27:49
1774LehtiPuuseppNN60401:35:45
1775SigridKaarlõpNN409401:36:07
1776AnnelaFlorenIda PrefektuurNN458101:29:58
1777MargotTedremaJCI EstoniaNN61601:30:44
1778MarielleSuurNTüdrukud8501:35:18
1779MarisMänniCF & S Estonia ASNN61701:28:49
1780SulevVillMM60901:29:25
1781PeepVeedlaViru FolkMM502201:30:47
1782TaimiAlasViru FolkNN458201:30:49
1783ieMalmbergNN552201:29:35
1784KarenKuusikNN61801:29:47
1785AivarKõreMM454701:31:12
1786Eliise MarellaMetsaNTüdrukud8601:31:11
1787IvikaKaldaNN61901:31:11
1788EppJalakasJooksupartnerNN409501:31:16
1789ArvoDavelCellMM551101:31:16
1790KristiTreufeldtNaiskodukaitseNN409601:37:55
1791KristaSoomeNN62001:37:57
1792JaanikaKirsNN62101:38:38
1793ReetKiidjärvNN409701:31:57
1794IrenaLümatNN409801:31:58
1795JaanikaNõguNN458301:38:05
1796AireRemiküllKunglaNN409901:38:20
1797AllaPuhilasKunglaNN458401:38:21
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
1799DorisKannelNN62301:31:56
1800RiinaKaurNN503901:32:40

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.