Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
224taavettammikMM8900:48:11
223PriitKäsperMM402300:47:27
222AntsHeinsaarMM8800:47:18
221Getter JohannaKermLinnumetsa SKNTüdrukud400:48:27
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
219Karl JoosepEinmannRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid2400:48:15
218AlarMaasikMM45800:48:03
217MariaJäneseJooksupartnerNN1900:47:03
216SanderLoitRakvere GümnaasiumMMJ1600:47:41
215MarkSmirnovKirde KRKMMN1900:46:40
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
213KerliKanneNN1800:48:08
212AIVARSIMSMM402200:48:05
211JüriLaanmetsMM55100:47:34
210TavoTiitsMM8700:47:27
209GeetheKasoVirumaa Koerteklubi VIKONNN400:47:38
208TaaviEttiMM8600:47:51
207AndresPaasCafe ShakespeareMM8500:47:49
206GuidoBergmannMM45700:47:53
205RiverPalmRakvere LihakombinaatMPoisid2200:47:00
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
203ArturAnnimäeMMJ1500:47:47
202RiivoLaidamMMN1800:47:52
201siimrindeMM8400:46:52
200raunokäigeMM8300:47:25
199ReneHallemaaMM8200:47:19
198SigmarKadastikJELD-WEN Eesti ASMM8100:46:34
197AnnValangKSK AlemNN1700:47:42
196MarjeViirmannHarju KEK RSKNN50100:47:41
195AnneliAasNN40400:47:38
194MagnusLehesooMPoisid2100:47:39
193RasmusSarapMM8000:47:30
192VilluZirnaskMM45600:46:29
191ErikPungerKohtla-Järve LinnavalitsusMM7900:46:06
190HeinoPõldojaJõgeva SVSMM65100:47:30
189RanelRohtlaMMJ1400:47:35
188KristerHaavMM7800:46:11
187PeeterTederA-SportMM402100:46:42
186LiinaSillusteNN1600:47:05
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
184TeemarHiirElvakadMM7700:46:59
183EvelinSallasteNN1500:46:50
182MärtRaudvee42 komaMM7600:46:06
181OskarKilk42 komaMM7500:46:05
180PärtTalimaaEesti AjalehedMM7400:46:57
179ReinKriksEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:46:36
178KristjanpikMM7300:46:55
177AivarKuusmikMM45500:46:37
176KristinaKuhiNN1400:46:59
175KarolaKiviloNNJ100:46:27
174HelenaNapsepNN1300:46:45
173BrittaPärkNN1200:46:52
172EvelinKivilo-PaasTervis PlussNN1100:46:56
171PilviKollingSelver ASNN40300:46:48
170UnoAlanurmeMM50300:46:42
169KeithKarulaMMJ1300:45:38
168KaarelTreppTamsalu AOMPoisid2000:46:27
167RainKaugeOK PõrgupõhjaMMJ1200:46:03
166MarkoLaignaMM7200:46:15
165MarilinRiivesNTüdrukud200:46:41
164MihkelSaarRakvere JK TarvasMM7100:46:30
163AndrusHeinsooViljandi SUKLMM45400:46:40
162ViljarLilleMM7000:46:09
161LennoUuskülaMM6900:45:48
160HenrikJogenbroMM402000:46:07
159KRISTOAMBUSMPoisid1900:46:21
158AiliSihtNN55200:46:24
157AndrisTammelaSpordiklubi TrükikuratMM6800:45:58
156TaaviTammMPoisid1800:46:11
155KatiBorkmanNN1000:46:20
154VooteleVesterblomJooksupartnerMM6700:46:17
153GabrielHassanMM6600:45:49
152martinaWhalenNN900:45:48
151IrinaSurazakovaNNN300:46:18
150AndreTammikMMN1700:46:12
149Karl ErikHeinsooViljandi SUKLMPoisid1700:46:17
148jarek-karlkunmanMPoisid1600:45:33
147RaidoStrahovMM6500:46:08
146GertSikkMMJ1100:46:05
145AivarJalakasMM6400:45:04
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
143ValevTasujaMM401900:45:10
142KadriTreffnerKõlleste SpordiklubiNN800:45:33
141AnnikaTalvarNN40200:45:58
140JüriSpeekMM6300:45:41
139AndreasLehmannMM401800:45:30
138TiitAltmäeMM6200:45:35
137AleksanderRaketskiKirde KRKMMN1500:44:28
136MartinRaudJCI EstoniaMM6100:45:45
135JaanikaTruveNN40100:45:23
134ImbiEhrlichNN45200:45:50
133KristjanLusikasMobi SolutionsMM6000:44:37
132KasparPomerantsMMN1400:44:58
131MartinMandRedmoto Honda RacingMM5900:45:42
130ViljoMarrandiMM5800:44:48
129LauriTeoreinMM5700:45:35
128TiinaIdavainMetsasõbradNN55100:45:41
127MeelisKadarpikSwedbankMM5600:45:34
126AskoMeinerMPoisid1500:45:28
125AareTreierMM5500:45:22

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.