Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
604SiiriPalsNN50400:55:13
1471SiiriRooslaKauri tervisesõbradNN47101:11:01
1027SiljaKaldaJCI EstoniaNN26601:00:01
1818SiljaMallJCI EstoniaNN4010301:51:50
1366SiljaIgnatenkoNN455301:07:29
114SiljaMikkNN45100:44:57
1044SilleHurtNN403501:01:14
116SilverSiimonMM5200:44:59
911SilverTruuKirde KRKMM26900:58:04
716SilviLukjanovSpordiklubi TrükikuratNN451700:56:19
1747silvikalaNN551801:26:05
1169SILVIASAARNIITADDINOL LUBE OILNN55601:03:50
381SimmoSääritsJõgeva RammMMJ2000:50:47
98SimoLepikultMM4700:43:51
1564SiretOlleRademarNN52401:14:17
1055SiretSulaojaSportland Eesti ASNN27801:00:30
915SiretTaraNN21100:58:58
1719SiretSõmerNN457601:23:11
1745SiretNoobelNN60601:25:44
490SiretSurvaJCI EstoniaNN7300:52:23
1014SiretSaaparPIHLAKANN26201:00:58
1574SirjeEirandIda PrefektuurNN501901:16:23
1623SirjeViiraaqvalasedNN502501:19:27
1705SirjeKiviojaNN408901:19:27
783SirleAosaarNN50500:57:29
1116SirleLehtmetsValio Eesti ASNN30401:02:28
1431SirliSepperNN45101:09:39
317SixtenSalaMM12100:50:11
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
1100StenSeeneMM30201:02:00
605STENKUBERMPoisid6500:55:00
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
735StiivoUueniKunda ühisgümnaasiumMPoisid7200:56:42
1780SulevVillMM60901:29:25
24SvenSelbergMM40300:38:10
284SvenSarapuuHigh5MM11100:48:45
1126SvenBastigaqvalasedMM30501:01:52
895SvenEhalaMM26700:57:58
257SvenLehmusMM402800:47:57
688SvetlanaLurihhSelver ASNN451500:55:10
796SylviaTammerikNNN2600:56:20
224taavettammikMM8900:48:11
1813TaaviTõntsMM35901:34:24
57TaaviLiivMM2400:42:27
1351TaaviUnuksMM33001:06:46
340TaaviOjaniitTapa GümnaasiumMM13200:50:38
156TaaviTammMPoisid1800:46:11
208TaaviEttiMM8600:47:51
506taavitähtMM17100:52:46
255TaaviPõldsammMPoisid2700:48:54
512TaaviFigolMM17200:53:08
1782TaimiAlasViru FolkNN458201:30:49
372TaimoKaldmaJCI EstoniaMM14000:50:45
860TaisiJaskaNN19300:57:29
818TaivoLentsiusAS Tartu TerminaalMM406600:58:08
1207TaivoVellingMM408301:04:18
20TambetMasikSK KolepahaMM900:37:24
578TambetTammikMM19200:54:30
1089TaneTambikNN29201:01:59
278TanelVichterpalKirde KRKMM11000:48:04
28TanelKaseorgElvakadMMN800:38:55
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
715TanelTeekiviMM22700:56:21
493TanelVäliMM16700:52:25
17TapaniVirtanenRunner's HighMM700:36:51
810TarmoKuurmaaVIKING LINE EESTIMM25000:56:59
1358TarmoLoderaudMM454301:06:55
613TarmoMeresmaaPärnu Kahe Silla KlubiMM20200:54:03
366TarmoKadakJooksupartnerMM403400:50:44
732TarmoSukkMM23200:55:45
226TarmoNukkaIda PrefektuurMM402500:48:31
883TarviTuiskMM26400:58:16
270TarvoPaumverkRetlarMM10500:48:02
35TarvoKlaasimäeMM1500:40:39
916TarvoSõmernne 13MM407500:58:56
1125TatianaZirnaskNN31001:01:55
320TatjanaDobolinaNN3100:49:50
1230TatjanaKulikovaNortal ASNN404901:04:57
1295TaunoToompuuEELK Rakvere Kolmainu kogudusMM32501:04:48
79TaunoMurakasMM3800:43:29
1195TAUNOJõGISTEMM31301:03:25
500TaunoLempuIda PrefektuurMM17000:52:59
210TavoTiitsMM8700:47:27
1401TeaPrikkNN406501:07:32
1147TeaPartsJELD-WEN Eesti ASNN32001:01:57
1275TeaRosenblattRakvere LihakombinaatNN501101:05:16
1806TeeleSildveeNN62601:34:20
859TeeleKaljuvee-O´BrockKokaklubiNTüdrukud3500:58:40
1178TeeleHallmägiNNN3701:03:28
184TeemarHiirElvakadMM7700:46:59
124TeetFimbergMM401700:45:19
1217TeivinKalmoMM31501:04:27
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
1614TerjeVendlaJELD-WEN Eesti ASNN55201:17:24
607TerjeSoosaarNN401400:55:16
376TerjeLeolaTallinna ülikoolNN4500:50:45
720TerjeOlumetsNN451800:56:45
1497TerjeAlliksooJELD-WEN Eesti ASNN48601:12:54
1821TheaLiivaKunglaNN62701:49:16
1052TiiaTraksNN453101:00:25

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.