Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
324MikkKelloMPoisid3800:49:36
323RaimondOjalillMM12400:49:46
322KellyVildekTapa GümnaasiumNTüdrukud1000:50:25
321TõnuSeppEesti Metsakasvatajate ühingMM12300:49:58
320TatjanaDobolinaNN3100:49:50
319RaunoKuusemetsVäike-Maarja RSKMMJ1900:49:40
318IvarPelloMM12200:49:25
317SixtenSalaMM12100:50:11
316MihkelInnoMM451300:50:15
315LivarLiblikPäästeametMM12000:49:32
314ReesiSirviNN3000:50:12
313KatrinOolmetsNN2900:49:35
312ArdoAednikMM11900:48:56
311KadriNokkurJooksupartnerNNN1100:49:55
310Tony AtsTammTeam MaheMPoisid3700:50:05
309MaarikaSuursuJELD-WEN Eesti ASNN2800:48:50
308KairiNurkTallinna ülikoolNNN1000:49:43
307IndrekPungPäästeametMM11800:49:36
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
304andrusilusMM403100:49:47
303KaarelTeeääreMM11700:48:55
302VeikoMäekiviMM11600:49:27
301MehisMeltsaRakvere SKMPoisid3600:49:01
300TriinRennitAlbe Tea TiimNTüdrukud800:49:50
299MartinMüüdlaMPoisid3500:49:16
298MarekLoikMM11500:49:46
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
296RemoMurumaaVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid3400:49:47
295JariEiroDicroMM11400:49:37
294RailiTarassovNN2700:49:33
293LauriKadajaneMM11300:49:24
292AnnikaNiidasNNN900:48:27
291AndresDoroganadidasMMJ1800:49:23
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
289HenryLemendikMMJ1700:48:08
288RasmusLempuRakvere PKMPoisid3300:49:39
287Peeter-ErikRummoMPoisid3200:49:21
286DmitryChernikovMM11200:48:10
285ErkiPalmMM50700:49:40
284SvenSarapuuHigh5MM11100:48:45
283AinAinsaarMM451200:49:10
282TriinuJõgedaNNN800:49:37
281MargitMetsNN2600:48:24
280loNukkaMM50600:49:31
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
278TanelVichterpalKirde KRKMM11000:48:04
277VilluVarblaneTapa GümnaasiumMM403000:48:49
276JanekNaurMM10900:49:22
275KaarelKilkFujiramaMM10800:49:10
274JanariAlavereMPoisid3000:49:13
273JaanusSaareperaMM10700:48:40
272ReinTooduTriger ASMM50500:48:46
271LAURIMURUMäGIMM10600:48:54
270TarvoPaumverkRetlarMM10500:48:02
269Egert-GerretKreekMPoisid2900:49:18
268HeiniSiirusSwedbankMM10400:48:45
267maksimpavlovSportworldMM10300:48:58
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
264KristjanKreisRakvere Karmeli KogudusMM402900:49:18
263JaanusValkMM10200:48:06
262AndresEhrenpreisMM10100:48:28
261ArgoPõldojaMM10000:48:06
260Kristiin-MarleenSulgNNN600:47:52
259IanLempuRGMPoisid2800:48:38
258EvelinKoseNN2400:49:09
257SvenLehmusMM402800:47:57
256AREVESTMM402700:48:51
255TaaviPõldsammMPoisid2700:48:54
254RaunoLillepõldMM9900:48:33
253TiiuMüürseppNN55300:48:54
252MihkelTederA-SportMPoisid2600:48:22
251PiretAndresooNN40600:48:50
250HelinMüüdlaNTüdrukud600:48:32
249BeritPildenNN2300:49:01
248reemetsarvMM9800:49:09
247AndrusAitsamMMN2200:48:44
246RodneyCorcoranMM402600:48:19
245Merili-MaiKivimetsTabasalu TriatloniklubiNTüdrukud500:49:00
244EliisUudeküllART CAFE ja HOTELLNNN500:48:46
243Anna MarialvisteViimsi KeskkoolNN2200:48:52
242RainisViikojaMM9700:48:46
241MartiRilloMM9600:48:48
240ErjoParisMM9500:47:40
239HeliAjaotsNN40500:48:50
238AnastassiaUnduskNN2100:47:43
237ImreKolloMM9400:48:42
236PirkoPaluRiegler KinnisvarahooldusMM9300:47:43
235ViktorLõhmusDomus KinnisvaraMM451100:48:30
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
232JuhanSalmMM9200:47:27
231VeikoPoomMM9100:48:41
230AnderAvilaMM9000:48:38
229KatrinKukkNN2000:48:29
228AlarJõesteMM451000:48:06
227ViktorTurkinHansa Lan OfficesMM45900:47:43
226TarmoNukkaIda PrefektuurMM402500:48:31
225ToivoGrünbergIda PrefektuurMM402400:48:03

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.