Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
1394MargitTiidemaaRakvere LinnavalitsusNN551101:07:47
1657ReetUiboNN551601:21:40
128TiinaIdavainMetsasõbradNN55100:45:41
1168TiiuMaranNN55501:03:16
1424MargeKruusimägiNN551201:09:34
1169SILVIASAARNIITADDINOL LUBE OILNN55601:03:50
1172VilmaTrummalNN55701:03:00
1432LLEPõLDOJAOK ILVESNN551301:09:56
158AiliSihtNN55200:46:24
1702TiinaPaumetsKanepi TerviseklubiNN551701:19:19
460lleKallasKanepi TerviseklubiNN55400:51:54
1747silvikalaNN551801:26:05
1755lleKallasKanepi TerviseklubiNN551901:26:40
1245LeeloVeskiNN55801:04:36
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
1758MerikeLutsKanepi TerviseklubiNN552101:26:40
1783ieMalmbergNN552201:29:35
253TiiuMüürseppNN55300:48:54
1807MaieSildveeNN60501:34:20
1809EvaRandleppJELD-WEN Eesti ASNN60601:35:00
1662MaieNurmojaRakvere TeaterNN60101:22:32
1733KalliKukkNN60201:29:39
1751AimeLeolaNN60301:26:13
1774LehtiPuuseppNN60401:35:45
1819ElveKaruNN65401:45:25
1716RIINAHIPELINN65301:28:26
1481LuuleLaidroL-Virumaa SVKNN65101:11:58
1533JutaVirkepuuHarju KEK RahvaspordiklubiNN65201:14:14
519HannalooreTaalRakvere GümnaasiumNNJ600:53:30
521GetterTaalRakvere GümnaasiumNNJ700:53:30
1035MerilleMadibergNNJ1601:00:14
528JaanikaSulevNNJ800:54:07
791KristiinKesamaaJõgeva RammNNJ1100:56:52
1048LiisaUutsaluNNJ1701:00:09
543LiselleLuksWüRTHNNJ900:53:31
1580JaanikaOjalaNNJ2401:15:46
815KatreKaruRakvere GümnaasiumNNJ1200:57:36
854TriinuPalmreNNJ1300:57:36
1110JaanikaArmTartu Inline TeamNNJ1801:02:12
1381OlgaSmirnovaKaitseliidu Viru MalevNNJ1901:07:41
638TriineViirmannHarju KEK RSKNNJ1000:55:36
1422GreetMoselWüRTHNNJ2001:08:31
400RelikaToomeNNJ200:51:59
914BritaPruuelEesti ÖöjooksNNJ1400:58:49
1438MarjuZupsmannNNJ2101:09:14
1700KristiinaAkulitšLohusuu kodutütredNNJ2501:24:55
421loonaljašNNJ300:52:15
175KarolaKiviloNNJ100:46:27
1460KairitTopsPäikesekiiredNNJ2201:10:04
1718EliiseLandbergNNJ2601:28:41
952GreteVainNNJ1500:59:05
1464LiisKliimandRakvere GümnaasiumNNJ2301:10:15
470GerliTrausRakvere ReaalgümnaasiumNNJ400:52:56
497KaariMuldmaRakvere ReaalgümnaasiumNNJ500:53:34
260Kristiin-MarleenSulgNNN600:47:52
1801LooreVauKokaklubiNNN6701:40:17
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
1546MaarjaTammRademarNNN5501:13:23
1555KaidiTuiskNNN5601:14:35
1302EliseNassarVeiniladuNNN4001:05:48
282TriinuJõgedaNNN800:49:37
796SylviaTammerikNNN2600:56:20
29KellyNevolihhinViKe-Ööjooks adidas TeamNNN100:39:12
799IngridOjassooNNN2700:57:43
1571RiinOlvetNNN5701:15:45
292AnnikaNiidasNNN900:48:27
1323HeleriBerlokkoNNN4101:05:16
1326MailisPütsepJooksupartnerNNN4201:05:14
1072GETRIINLINDRENNN3401:00:36
1329BirgitRohtjärvJooksupartnerNNN4301:06:29
308KairiNurkTallinna ülikoolNNN1000:49:43
311KadriNokkurJooksupartnerNNN1100:49:55
1592SigneTommulaaqvalasedNNN5801:16:57
1593KadiJõesaluNNN5901:16:55
1597SabinaMesjatsevaNNN6001:16:31
1601MerlinLeppikusNNN6101:17:53
1602KadiLaukNNN6201:16:40
843EnelysKalmusNNN2800:58:30
1359BeritRohtjärvJooksupartnerNNN4401:07:14
600MirjamPedajaNNN1500:54:40
1370MargitOravNNN4501:07:40
603HannaMuldmaNNN1600:54:28
1117paula stinatasaneNNN3501:01:16
1634KristiinaKivariElvakadNNN6301:20:04
617GerliLuunjaNNN1700:54:49
1395AnniKasikovNNN4601:08:27
1398PaulaNortsNNN4701:07:19
119JaneSaluorgNNN200:45:03
896GretePehkNNN2900:58:05
642MirjamLepiksaarAru Grupp ASNNN1800:54:37
1413MargotLindpereNNN4801:08:49
1418Epp KristelUiboNNN4901:07:57
918MerlinPalmNNN3000:59:45
151IrinaSurazakovaNNN300:46:18
1176LiiRaasukeNNN3601:03:27
1178TeeleHallmägiNNN3701:03:28
1694KristelHannusJooksupartnerNNN6401:23:53
1440LiinaVreimannNNN5001:09:31
1185LiinaKasemetsART CAFE ja HOTELLNNN3801:03:41
1447annelipalmNNN5101:09:52

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.