Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
624JanekSulevMM20400:55:26
623MarjuTammaqvalasedNN11000:54:51
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
621maiutähtNN10900:54:34
620IvoMölderMM405500:55:20
619IndrekIhoTamsalu AOSUKLMM20300:54:47
618JaroslanWerpechonskiMarju sõbrad TEAMMM405400:54:49
617GerliLuunjaNNN1700:54:49
616AnneliRaudkiviRakvere SpordikeskusNN10800:55:18
615IngridTreuPhotopointNN10700:55:09
614TriinPärnaNN10600:55:17
613TarmoMeresmaaPärnu Kahe Silla KlubiMM20200:54:03
612LindaVooremäeNN451200:54:20
611FriedrichKrullMPoisid6600:53:55
610RainMägiJELD-WEN Eesti ASMM20100:54:59
609PiiaEnnoSky Plus võitjadNN10500:54:29
608IndrekPilvART CAFE ja HOTELLMM20000:55:00
607TerjeSoosaarNN401400:55:16
606joelallaMM405300:55:06
605STENKUBERMPoisid6500:55:00
604SiiriPalsNN50400:55:13
603HannaMuldmaNNN1600:54:28
602EelaSamblikNN10400:55:10
601RigoVatselMM405200:54:49
600MirjamPedajaNNN1500:54:40
599MerisVõsasteJELD-WEN Eesti ASMM19900:54:32
598eppelbrechtNN10300:54:20
597KadriKukkNN10200:54:18
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
595SiiriKeremeIda PrefektuurNN10100:54:31
594VaikoSaarSpordiklubi MetsasõbradMM19800:54:05
593KaidiOksaarNN10000:54:20
592KerliValgmaDomus KinnisvaraNN9900:54:44
591TõnisTederA-SportMPoisid6400:54:20
590MerleLichtfeldtNN9800:54:50
589KarloRistCF & S Estonia ASMM19700:53:24
588IndrekEdasiCF & S Estonia ASMM19600:53:24
587MihkelLippMM19500:53:27
586ErikaKingNN9700:53:42
585AnneJaaniNN50300:55:04
584IvarLaurRakvere AutobaasMM19400:54:18
583ArdoLintMM19300:55:01
582KarolinLorensRakvere AutobaasNN9600:54:18
581LiisSildBCSNN9500:54:26
580RomanVoitovPõlula KoolMPoisid6300:54:41
579RaivoLillemetsDPD Eesti ASMM405100:54:44
578TambetTammikMM19200:54:30
577JaakSiimusMM19100:53:32
576alokoppelMPoisid6200:54:54
575HelenSergejevDomus KinnisvaraNN9400:54:29
574MaireTrammNN451100:54:47
573JaanikaSiirojaNN9300:54:35
572KirsikaJõemetsNN9200:54:52
571BirgittiPilvetNTüdrukud2500:53:54
570HelenAartVirumaa Politsei SpordiseltsNN9100:53:56
569FrederikNirgiHaljala GümnaasiumMPoisid6100:54:42
568HeidoPetersonBellfireMM405000:53:48
567AndrusAnnimäeMM19000:54:48
566KaireMarttilaNN9000:53:59
565KadriValdreNN8900:54:36
564PriitHeinlaMM18900:53:52
563MarikaTammKatariina KülalistemajaNN451000:54:44
562KristjanVarmEKVMM18800:54:49
561MihhailDuzenkoaqvalasedMM18700:53:50
560MarkoSikkMM404900:54:35
559PaavelLiikMM18600:53:12
558AndreTinnuriN.J.PMM404800:53:44
557MartenKuusmannAlutaguse skMPoisid6000:54:29
556ValeriStepanovMM453000:54:31
555MarkoValdmetsMM18500:53:40
554KasparKitsingVIRU õLU ASMM404700:54:30
553ReetReimannNN401300:53:55
552Kertu JohannaJõesteNTüdrukud2400:54:04
551MarkoLeppMM18400:53:03
550KatriKuhiNTüdrukud2300:54:32
549AnuSimsonNN45900:54:14
548EmilyNaaritsNN8800:54:25
547PriitLibeTervisliku elustiili klubiMM18300:53:44
546VaimarSursuIda PrefektuurMM18200:53:21
545DianaKeerlesNN8700:54:19
544AndrusKivariElvakadMM18100:53:18
543LiselleLuksWüRTHNNJ900:53:31
542LauriLuksWüRTHMM404600:53:31
541KristerKansiMPoisid5900:53:35
540MikkTambergAru Grupp ASMM18000:53:28
539MarkoRummMM17900:53:48
538VeikoJäägerMM17800:52:44
537KaieTurbanRademarNN8600:53:49
536KaariLainevoolMTA SKNN8500:54:16
535KaidoKiviloMM404500:53:35
534WernerTurbanadidasMMJ2700:53:53
533AndrusPikasMM452900:53:36
532LiinaKadariADIDASNN8400:53:00
531KadyTiinasIda PrefektuurNN8300:54:08
530MadisKotsarMM17700:53:31
529annakangurNN8200:53:48
528JaanikaSulevNNJ800:54:07
527OliverPaapNJPMM17600:54:06
526KATRINMIKENBERGNN8100:53:06
525NeleLepikuNN8000:53:39

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.