Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1201JoosepMesiSpordiklubi TrükikuratMPoisid9501:02:57
1202AndreAitsenMM408201:03:22
1203rainersädemetsMM31401:03:38
1204KristelVellingNN404501:04:15
1205RailiNõguPöide SpordiseltsNN454501:04:18
1206TuuliKullNN34801:03:17
1207TaivoVellingMM408301:04:18
1208InnaPetrovaSA Jõgeva HaiglaNN454601:03:09
1209KrislinMägiNTüdrukud5301:03:26
1210IrjaTorstenbergRakvere LihakombinaatNN404601:04:11
1211MeriliNikkoloSpordiklubi TrükikuratNN34901:04:08
1212LeoneRaatmaNN35001:03:32
1213HeidiMesilaneNN35101:04:35
1214KerdoKivivareVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid9601:02:56
1215PiretSalkaqvalasedNN35201:04:09
1216IngridLutsNN35301:03:23
1217TeivinKalmoMM31501:04:27
1218IvarKallasmaaHAT-Auto ASMM31601:03:07
1219VirgeSaarNN404701:03:48
1220LiisiKariTuuletallajadNN35401:03:35
1221MerikeSeiFujiramaNN35501:03:16
1222AndreaRandmaaNTüdrukud5401:03:50
1223MirjaMarksonKunglaNN35601:03:37
1224RaineMoksNN35701:04:07
1225JaneJalastoElioni SpordiklubiNN35801:04:25
1226RiinRoosNN35901:04:25
1227JaakMälkViru õluMM31701:03:59
1228KristjanOldeMM31801:04:23
1229PilleValgmaNN404801:03:35
1230TatjanaKulikovaNortal ASNN404901:04:57
1231RaulMälkMM31901:04:46
1232NataliaSmithNN36001:04:14
1233DarrenSmithMM454201:04:14
1234MariPlukkIda-Tallinna Keskhaigla SKNN36101:04:35
1235LemmeBerkisJooksupartnerNN36201:03:54
1236JanePuusaluNN36301:04:13
1237KadriLeemetsRademarNN36401:04:03
1238LiinaVeskimäeNN36501:04:02
1239PiretPärtliNN36601:04:45
1240KülliTellNN454701:04:55
1241IndrekJuhkovMPoisid9701:03:59
1242MerleJuhkovNN405001:04:00
1243PiretHoltsmannSpordiklubi TrükikuratNN454801:04:05
1244PiiaUngaNN36701:04:03
1245LeeloVeskiNN55801:04:36
1246KarinLusikasNN36801:04:02
1247RikaPaasNN405101:04:14
1248gerliuuskülaNN36901:05:12
1249PiretLassNN37001:05:18
1250EneliLäteTartu SuusaklubiNTüdrukud5501:04:01
1251MerleHansonSportland Eesti ASNN37101:04:26
1252LiiliVatsarNN37201:04:07
1253VeljoEinbergMM32001:05:33
1254AaleKalvikNN405201:05:12
1255KristiMeidlaNTüdrukud5601:05:00
1256JoonasPüviSK PõltsamaaMMJ3601:05:00
1257TiitTammAru Grupp ASMM501701:05:05
1258AlarKirkIda PrefektuurMM408401:04:45
1259KristiinaNiilerNN37301:05:12
1260KätlinKrollRakvere HaiglaNN37401:05:24
1261piretarrasNN454901:05:33
1262SanderjagusonMPoisid9801:04:23
1263LauriEhatammAS Coca-Cola HBC EestiMM32101:04:32
1264RiinKarriSpordiseltsNN37501:04:33
1265KatrePiirsaluNN37601:05:15
1266AndreIvanovMPoisid9901:04:55
1267EllenKalmetsNN37701:04:15
1268MargePeekmanSky Plus võitjadNN37801:04:06
1269AndresPeekmanSky Plus võitjadMM32201:04:06
1270KatrinAbilineNN37901:04:16
1271RiinaGrossNN38001:05:24
1272RailoAimseMPoisid10001:05:12
1273KaidoReimanEesti Metsakasvatajate ühingMM32301:04:20
1274TiiuVarikPäästeametNN38101:05:14
1275TeaRosenblattRakvere LihakombinaatNN501101:05:16
1276MargitHeeringasNNN3901:05:10
1277EvaArusoooNN405301:04:53
1278LiiviVoltNN38201:05:48
1279JoonasSarapuuMM32401:04:37
1280TriinPimpernelJELD-WEN Eesti ASNN38301:04:32
1281MarinaSirogorovaJELD-WEN Eesti ASNN38401:04:32
1282Mari-LiisKõlloJELD-WEN Eesti ASNN38501:04:34
1283SiiriLaisaarNN405401:05:08
1284EveSaarRakvere LihakombinaatNN38601:04:45
1285EveVarikPäästeametNN55901:05:21
1286MattiasSääritsJõgeva RammMPoisid10101:05:58
1287KristelMikkorNN38701:04:37
1288HardiKalmMM408501:05:26
1289JevgeniaMedõnskajaK-RakvereNN38801:05:30
1290KatreDerrikNN38901:04:47
1291MerlinMutsSpordiklubi TrükikuratNN455001:05:01
1292EikoMurroFace Racing TeamMPoisid10201:05:22
1293MarisJõesaarNN39001:05:17
1294KaiKamarikNN39101:06:07
1295TaunoToompuuEELK Rakvere Kolmainu kogudusMM32501:04:48
1296ReeliPärsCellNN39201:05:31
1297MartSuursuPäästeametMM32601:05:00
1298AareTinnMM501801:05:25
1299DianaSoosaluPilveprojekt OüNN39301:05:19
1300AnnamariaKrullNTüdrukud5701:04:52

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.