Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1701LiinaOlvetNN408801:25:25
992RihoOlvetKadrinaMM501401:00:25
1101KaieOntonNN29701:02:23
355luigioolmaKiviõli PäästekomandoMM451600:51:17
313KatrinOolmetsNN2900:49:35
717ArtOppiSportworldMM22800:56:23
31PeeterOranenMM1200:39:47
1370MargitOravNNN4501:07:40
826HelgerOrelRSK JõhvikasMPoisid8000:57:46
11OlariOrmMM400:34:33
1361TomOsaMM33201:06:34
793KarlOssiMPoisid7800:56:09
937signeotsNN22200:59:35
1690LiisOtstavelNN58001:23:22
76IndrekOttRakvere AutobaasMM3600:43:12
527OliverPaapNJPMM17600:54:06
207AndresPaasCafe ShakespeareMM8500:47:49
1247RikaPaasNN405101:04:14
1768MairePaasViru õluNN458001:34:29
1105EdgarPaavoMMN4201:01:48
781EvelinPaeADIDASNN16600:56:26
1184RaivoPaeMM55501:02:33
1095TiiuPaesaluTiim KaunissaarNN404101:01:51
1319ReginaPaesteNN40101:06:07
902KadiPähnNN20700:58:50
1640KretePajoMTA SKNN56101:15:42
635MarekPajuSaku õlletehase SpordiklubiMM20700:55:00
1435MarisPajuMTü Krimelte HundidNN45401:09:44
711JanePajuNN14300:55:42
1514PiibePajurSK KeremeisterNNN5401:13:46
1446TiitPajusteTuuletallajadMM502001:09:04
378KaidoPakkMM14300:50:15
681VahurPalksaarMM501000:54:57
924ArgoPälloPäästeametMM27200:59:28
285ErkiPalmMM50700:49:40
918MerlinPalmNNN3000:59:45
1447annelipalmNNN5101:09:52
205RiverPalmRakvere LihakombinaatMPoisid2200:47:00
479JanekPalmRakvere LihakombinaatMM16400:52:25
1766RiiaPalmNN503801:28:16
1308TriinuPalmisteNN39801:05:38
854TriinuPalmreNNJ1300:57:36
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
935MarisPalopäälSportland Eesti ASNN22000:58:59
604SiiriPalsNN50400:55:13
649BirgitPaltsmarNN11900:55:44
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
122Markus JoonasPaluPärnu Sütevaka HumanitaargümnaMPoisid1300:45:19
387KristjanPaluJooksupartnerMM14600:51:43
236PirkoPaluRiegler KinnisvarahooldusMM9300:47:43
1103IrinaPaniNN29801:02:04
466EgertPaniMM16100:52:36
739KAIDOPANTALONMM23400:56:17
1458MerlePappaJELD-WEN Eesti ASNN46401:10:00
49JaanusPappelMM40800:42:12
1673AivePapstelEhituse ABCNN408401:23:18
829Karl RasmusParboMPoisid8100:58:04
240ErjoParisMM9500:47:40
173BrittaPärkNN1200:46:52
936HeleriParkalaNaiskodukaitseNN22100:59:42
1062HeglePärnaNTüdrukud4301:01:44
614TriinPärnaNN10600:55:17
425JanePärnalaasHansaplantNN5600:50:52
1128MartinParroMM30601:01:36
1296ReeliPärsCellNN39201:05:31
1671KaiePärtSelver ASNN408301:22:18
1744TiinaPärtelNN457701:32:50
1143KreetePärtelpoegNTüdrukud4801:02:28
899AgePärtelpoegNN20500:59:16
1239PiretPärtliNN36601:04:45
1147TeaPartsJELD-WEN Eesti ASNN32001:01:57
804KaisaParveNN17400:56:24
363EvaPatuneNN4200:51:03
1702TiinaPaumetsKanepi TerviseklubiNN551701:19:19
270TarvoPaumverkRetlarMM10500:48:02
1736BeritPaunNN59901:29:17
267maksimpavlovSportworldMM10300:48:58
600MirjamPedajaNNN1500:54:40
1268MargePeekmanSky Plus võitjadNN37801:04:06
1269AndresPeekmanSky Plus võitjadMM32201:04:06
1810EviPeetNN4010101:35:05
957SigrePeetrimägiNN23200:59:12
1605KethrinPeetsaluSelver ASNN54801:16:53
77KarlPehkMM3700:43:11
896GretePehkNNN2900:58:05
318IvarPelloMM12200:49:25
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
1022OLIVERPEREMPoisid8900:59:43
1023KalmerPereIda PrefektuurMM29400:59:45
1081HellePersitskiNN453601:01:52
444MinnaPertSportland Eesti ASNN6000:52:20
510KatrinPeterkopfMarju sõbrad TEAMNN7700:52:40
511IndrekPeterkopfMarju sõbrad TEAMMM404400:52:40
568HeidoPetersonBellfireMM405000:53:48
1363BritPetersonAddendaNN42201:06:24
1423LolitaPetersonNordea SpordiklubiNN501301:08:14
752AnnaPetersonJooksupartnerNNN2400:55:57
1805OljaPetrovaCellNN62501:34:26
1208InnaPetrovaSA Jõgeva HaiglaNN454601:03:09
993Pille RiinPettaiSisekaitseakadeemiaNNN3300:59:53

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.