Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1001KatriAlpNN25300:59:24
1002AnneliisKilk42 komaNN25400:59:41
1003AnnaliisaKössNN25501:00:03
1004AlariKirtTapa Vallavalitsus ja sõbradMM453900:59:39
1005liinaeeritsNN25601:00:12
1006Katre-LiisTammSonda VallavalitsusNN25701:00:33
1007IVIJUKNAITENN25801:00:42
1008lariSeppBellfireMM29100:59:59
1009LiinaMagerNN25901:01:05
1010AnettLessukNTüdrukud4101:00:58
1011MerikeKangroTartu rulluisuklubiNN26001:00:00
1012KairiJalakasNN26100:59:54
1013MariinaVeilbergDicroNN403000:59:46
1014SiretSaaparPIHLAKANN26201:00:58
1015ReinRemmelgMM407701:00:21
1016KessuSulevNN26300:59:51
1017AnuVillNN403101:00:44
1018RoometPoomLNT SportMMN3901:00:24
1019AllanLukkenMM29200:59:55
1020SigneKõivE ButiikNN26401:00:46
1021PriitHallastMM29301:00:26
1022OLIVERPEREMPoisid8900:59:43
1023KalmerPereIda PrefektuurMM29400:59:45
1024KajaKaruRademarNN403201:00:49
1025LiisJäägerNN26501:00:55
1026KlaarikaSeppM Racing TeamNN403300:59:41
1027SiljaKaldaJCI EstoniaNN26601:00:01
1028MihkelMoselWüRTHMM407801:00:48
1029KarlEssiMM29501:00:47
1030irissirviNN26701:01:05
1031VirgeSinijärvNN453001:00:53
1032LiinaToompuuNN26801:01:18
1033PiretZupsmannNN403401:00:24
1034MartinuravljovRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid9001:00:17
1035MerilleMadibergNNJ1601:00:14
1036GerdaKiipliElvakadNN26901:01:01
1037KonstantinNikolenkoaqvalasedMMN4001:00:35
1038RasmusOjaMMN4101:01:17
1039MarjuKosemäeNN27001:00:41
1040MeelisKorkaPäästeametMM29601:00:49
1041AllanUuePõhjakeskusMM407901:00:59
1042AnneliBelkinNN27101:00:36
1043KarinKallamPõhjakeskusNN27201:00:58
1044SilleHurtNN403501:01:14
1045EiviKallasteNN403601:00:37
1046AIREALAJAANNN27301:00:21
1047AndriUuekülaMM29701:00:41
1048LiisaUutsaluNNJ1701:00:09
1049MirjaSarapEesti HaigekassaNN50801:01:33
1050ReelikaRohusteNN27401:01:24
1051KerlyResikNN27501:01:24
1052TiiaTraksNN453101:00:25
1053KristiMadismäeNN27601:00:15
1054MarinaTamlakTapa Vallavalitsus ja sõbradNN27701:00:31
1055SiretSulaojaSportland Eesti ASNN27801:00:30
1056KertJurtomPäästeametMM29801:00:49
1057AnuLiivaNN50901:01:31
1058KadriKalameesNN27901:00:48
1059AnnaliisVeeremaaPäästeametNTüdrukud4201:00:50
1060PilleJärveNN453201:01:12
1061KristiinLepikNN28001:01:27
1062HeglePärnaNTüdrukud4301:01:44
1063katikaskNN28101:01:25
1064KristiSeppSelver ASNN28201:01:53
1065DianaTintEASNN403701:01:39
1066merleschneiderNN403801:01:26
1067AiveKalmNN453301:01:28
1068KätlinKaringNTüdrukud4401:01:27
1069KairiReinomägiPIHLAKANN28301:01:51
1070MargotEimlaNN28401:01:12
1071RiinaRubenNN403901:00:20
1072GETRIINLINDRENNN3401:00:36
1073KadriTaaleš?NN28501:01:08
1074KerstiPungNN453401:01:13
1075KerttuHeinIda PrefektuurNN28601:01:22
1076SigridRüütelEesti Posti SpordiklubiNN28701:01:08
1077AngeelikaKasemaaNN404001:01:43
1078KirkeLindloKunda ühisgümnaasiumNTüdrukud4501:00:37
1079HelveKansiNN453501:01:10
1080KatiPlukkIda-Tallinna Keskhaigla SKNN28801:01:39
1081HellePersitskiNN453601:01:52
1082MartiAltVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid9101:01:47
1083JelenaBogdanovaBigbankNN28901:00:38
1084MarttiJuseDomus KinnisvaraMM29901:01:40
1085HelenaAdonovNN29001:00:41
1086VladislavBelovKirde KRKMM30001:01:22
1087Siim HindrikTiimusWiru SwimMPoisid9201:01:57
1088KarolynKrilloMight Just Do ItNN29101:01:40
1089TaneTambikNN29201:01:59
1090MihkelAnniMM501501:01:40
1091marjuviiraNN453701:01:41
1092MarikaJärvetJõgeva Sordiaretuse InstituutNN453801:02:09
1093HandoRuusmaaScania Eesti ASMM30101:01:29
1094TriinMarranBigbankNN29301:00:44
1095TiiuPaesaluTiim KaunissaarNN404101:01:51
1096KatrinSaarNN29401:00:48
1097LeilaDagarguliaNN29501:01:45
1098VelloLaasMM454001:01:23
1099MadliAllikmäeNN29601:02:00
1100StenSeeneMM30201:02:00

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.