Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
430EveBelokurovaSK KänguruNN50200:52:06
1194LolaBelousSA Jõgeva HaiglaNN454401:02:54
1086VladislavBelovKirde KRKMM30001:01:22
206GuidoBergmannMM45700:47:53
1235LemmeBerkisJooksupartnerNN36201:03:54
1323HeleriBerlokkoNNN4101:05:16
1543LeabikSportland Eesti ASNN50901:13:14
32janekbikejevMM40400:40:14
905JekaterinaBlohhinaJELD-WEN Eesti ASNN20800:58:31
1161JelenaBogatõrjovaJELD-WEN Eesti ASNN32801:02:17
1083JelenaBogdanovaBigbankNN28901:00:38
741VadimBoitsovMMN3300:55:39
102RAINERBõKOVMPoisid1000:44:32
875JuriBolonenkovMM26200:58:11
155KatiBorkmanNN1000:46:20
1773MarekBraunMM409501:27:49
22JuliaBulinaKJK Kalev SillamäeNN100:37:42
867AndreaCastelnovoSky Plus võitjadMM26000:58:26
286DmitryChernikovMM11200:48:10
246RodneyCorcoranMM402600:48:19
1097LeilaDagarguliaNN29501:01:45
1722KristelDanielNN59401:28:52
1789ArvoDavelCellMM551101:31:16
938SamueleDe PizzolKokaklubiMM27700:58:38
1576MargitDeketNN53201:16:31
1290KatreDerrikNN38901:04:47
320TatjanaDobolinaNN3100:49:50
291AndresDoroganadidasMMJ1800:49:23
751EdgarDuarteCF & S Estonia ASMM453200:55:45
1724RamilDukenejevMM35501:28:54
561MihhailDuzenkoaqvalasedMM18700:53:50
778MarisEbberNN16500:56:42
588IndrekEdasiCF & S Estonia ASMM19600:53:24
1549EveliisEekSpordiklubi TrükikuratNN51401:14:49
1373LeilaEensaluVKGNN551001:07:58
817HeliEerikGrossi ToidukaubadNN402200:58:04
501EretEerikGrossi ToidukaubadNNN1400:52:06
1005liinaeeritsNN25601:00:12
1579GerliEermeSportland Eesti ASNN407701:15:53
1135ElisEesmaaKauri tervisesõbradNN31401:03:08
344JeteEevaldRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud1500:50:46
1466HiljaEgorovSelver ASNN407001:11:05
738PilleEhaNN15300:56:46
895SvenEhalaMM26700:57:58
1327VelliEhasaluNN40601:05:51
737MartaEhasaluNN15200:55:23
1263LauriEhatammAS Coca-Cola HBC EestiMM32101:04:32
1198AveEhavaldNN34601:03:38
262AndresEhrenpreisMM10100:48:28
1403MariteEhrlichMMN4701:07:35
134ImbiEhrlichNN45200:45:50
1689EneEhrlichNN457301:23:05
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
1070MargotEimlaNN28401:01:12
1253VeljoEinbergMM32001:05:33
219Karl JoosepEinmannRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid2400:48:15
1574SirjeEirandIda PrefektuurNN501901:16:23
295JariEiroDicroMM11400:49:37
1660MeeliEismannSpordiklubi TrükikuratNN408201:22:14
598eppelbrechtNN10300:54:20
420RainEllerMM15200:51:04
1740PiretEllermann-LillNN60301:24:00
1476AnnikaElmendPäästeametNN47501:10:34
709HENDRIKENDRIKSMM22500:56:18
379KairiEnnElioni SpordiklubiNN4600:50:39
609PiiaEnnoSky Plus võitjadNN10500:54:29
1761VäinoErilaidMM75101:26:42
1604MarkoErinM Racing TeamMM34901:16:39
1638MargusErinM Racing TeamMM35301:19:10
910ReimoEskorKirde KRKMMN3600:58:04
725marekeskorMM23100:55:58
1029KarlEssiMM29501:00:47
208TaaviEttiMM8600:47:51
1392HelenaEvertNN43701:08:19
1362AigarFedulovMM33301:06:24
512TaaviFigolMM17200:53:08
950FrediFilingSKY PLUSMM27901:00:10
124TeetFimbergMM401700:45:19
73MartinFlinkRakvere ReaalgümnaasiumMMJ600:43:16
37KelliFlorenKF SuusaklubiNN200:40:45
1727MargusFlorenMM35601:29:02
1776AnnelaFlorenIda PrefektuurNN458101:29:58
1531KristinaFuks-KuusNaiskodukaitseNN50301:13:01
1658alagasnaNN502801:21:45
675kerstigranbakNN13100:55:00
1648ElenGraubergNN56601:21:09
931ErikGrentsMM27600:58:22
1324AitaGriffelaqvalasedNN405601:06:17
1356JaneGroosNN42101:07:38
1271RiinaGrossNN38001:05:24
225ToivoGrünbergIda PrefektuurMM402400:48:03
332RolandGuläjevMM12900:49:09
68MihkelGullRakvere JK TarvasMM3200:43:06
112RainGussevMM5100:45:00
1500KatrinGutmanElioni SpordiklubiNN48901:11:27
1316KevinHaabojaMPoisid10301:05:11
1522HeikiHaabojaMM409001:12:40
1523RiinaHaabojaNN501701:12:40
1415AveHäätarõJELD-WEN Eesti ASNN44701:08:35

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.