Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
75HYDEMATTHENBritish EmbassyMM401101:27:07
112MÄLTERMEELISHarju KEK RSKMM6201:30:56
406TALIMEELISKirde KRKMM19601:49:37
411BAUMANMEELISMM19801:49:56
157KUKKMEELISSK JõuluMM50601:33:53
704EINSTEINMEELISRakvere Karmeli kogudusMM502602:17:49
199LAANEMETSMEELISKirde KRKMM9401:37:10
484PAASMEELISMM22701:54:24
534NÕMMMEELISRADEMARNM6501:57:56
398ETVERKMERIKERakvere LihakombinaatNN401201:49:07
194MURUMERIKENN45301:36:47
716KANGROMERIKENN12502:22:54
780METSMERIKEMN400
533ANNUKMERIKENENN6401:57:55
393NAABERMERILIFB jooksmineNN3501:48:44
247TAMMMERJERLKNN40701:39:25
179LILLEORUMERLEJCI EstoniaNN1401:35:46
532KALEMERLENN6301:57:52
96LÜKKMERLYNNNN301:29:40
641INNOMIHKELMM454202:05:59
422VESKIMIHKELRakvere GümnaasiumMMJ601:50:13
168TAMMELEHTMIHKELMM7901:34:57
700PIKMIHKELMM29002:16:05
742PÕLDOJAMIHKELMM30002:39:09
233SÄREVMIHKELOrissaareMM10901:38:52
506EIMLAMIHKELMMN2201:55:50
46ANNILOMIHKELMMN401:23:25
501EINSTEINMIIKAELRakvere Karmeli kogudusMP801:55:26
573SIKKMIINANN7502:00:51
200ROODENMIKKRakvere AmetikoolMP501:37:11
745MEREKIVIMIKKMM30102:42:48
344TALVIKMIKKMM16501:45:48
585VAINSALUMIKOJELD-WEN Eesti ASMM25902:01:32
642VILTMIRJESpordiklubi SIRIUS CLUBNN402702:06:10
163ABRAMSMODRISLSC/ Maratona KlubsMM55201:34:23
187PILLIMOONIKAjooks TEAMNN1501:36:09
13SOKOLOVANATALIASHVSM-KRASNOGVARDEETSNN101:16:41
617SISASNELENN9002:03:34
670KRIISANELEAlpi SKNNJ402:10:20
738METSALLIKNELENN13302:32:22
729ZAHHAROVAOKSANANN13002:28:36
553VALLIMAAOLARJELD-WEN Eesti ASMM25101:59:04
385VEREVOLAVIMM65201:48:29
31ANDREJEVAOLGAStamina Arcotransport tiimNN401:21:07
299ALVEROLIVERMM14101:42:27
456LEETMAAÕNNE-LIINANN4601:52:41
102VIIRMANNOTTMM5701:30:24
757ALVEROTTMM0
402LOHURPEEDUMM19201:49:22
421BUŠINPEEPMM20301:50:11
465PUIESTIKPEEPMM406401:53:12
764JOONASPEEPPrivate ProjectMM450
154KARINPEETERSGG Estonia SEMM7501:33:45
182KUHIPEETERMM403001:35:52
255TUBLIPEETEROK KooperaatorMM11601:39:50
511EINBAUMPEETERMM23401:56:04
496LĪDAKAPĒTERISadidasMM23001:55:07
744UUSPÕLDPIIANN13602:41:25
383RETSPILLENN3201:48:23
142ROOKSPILLENN901:33:08
661NURMISPILLEElioni SKNN50702:09:02
703PÄRNPIRETNN11902:17:44
504EVTŠENKOPJOTRMM23101:55:44
193KUUSKLAPRIITSK AASPEREMM9201:36:44
711RAJAMÄGIPRIITMM29302:20:38
227SILEMPRIITEesti AGA spordiklubiMM10601:38:32
509LOPSIKPRIITHansa SKMM23301:55:53
257KANGROPRIITMM404101:39:51
267KOHAPRIITJELD-WEN Eesti ASMM12301:40:28
529TIKSPRIITMM24301:57:44
23SIMSONPRIITElva JooksusariMM1601:18:47
29RANDMANPRIITSpordiklubi MetsasõbradMM1901:21:02
334HIOBPRIITVAK STAIERMM16101:45:18
85ROOSNUPPPRIITMM401401:28:38
86TALUPRIITEE SpordiklubiMM401501:28:46
350PIKNERPRIITKirde KRKMM17001:46:11
514VASKRAAVOEstonian CellMM23501:56:39
243KÜTTISRADEKJCI EstoniaMM403801:39:19
76LEIMANNRAGNARJK PIRAAJAMM4201:27:15
80SCHMIDTRAGNARMM4601:27:51
281LARINRAGNEPõltsamaa Felix ASNN2301:41:22
326KRIMMRAIDOJK JalgpallihaiglaMM15601:44:48
348MARTINSONRAIDOViru jalaväepataljonMM16901:46:06
275PALMRAIKOMM12701:40:55
687RÜÜTELRAILIRADEMARNN11402:14:19
423LAAGERRAINOü MAILERMM20401:50:21
197RAUNRAINMM403201:37:01
287TUNGERRAINMM13301:41:42
38BÕMBERGRAINJK PiraajaMM2501:22:02
305JAAKSOORAINMM14301:42:52
386JÕESAARRAINERTTüMM18501:48:30
335TOPSRAINERAS JALAJÄLGMM16201:45:18
345LEPIKRAINERSeli TervisekeskusMM16601:45:58
131PÕLLENDIKRAITMTü Nordea SpordiklubiMM6901:32:13
427KÄBINRAITMM20601:50:37
191OTTORAITMM9101:36:35
761ERMANNRAITRADEMARMM0
624OLGORAIVOStora Enso Eesti AS Näpi saevMM407902:04:06
139VÕIPRAIVOPolitsei Ida prefektuurMM451301:32:42
652NÕMMIKRAIVOSportlandMM28002:07:41

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.