Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
558RIKKERKARL-STEVENVändra GümnaasiumMP1001:59:36
71PALUTIITJuhtimisteaterMM401001:26:55
603ALAOTSMAIELasteaed KunglaNN451002:02:23
612REISELASTADB SchenkerNN451102:02:57
130MOORTOOMASMM451101:32:12
137KIISTOOMASRakvere JK TarvasMMN1101:32:28
397SOOMEIMBIJCI EstoniaNN401101:48:59
660MARKOVKARLRakvere AmetikoolMP1102:09:00
155RANDMAAKATRINN1101:33:48
723MÖLDERJANESisekaitseakadeemiaNNN1102:24:35
263GRIGORJEVSERGEIMM501101:40:17
12ROOMETREGETPÄRNUMM1101:16:13
75HYDEMATTHENBritish EmbassyMM401101:27:07
646TINNURILIINALasteaed KunglaNN451202:07:12
135TÕNNISONARVIMM451201:32:23
398ETVERKMERIKERakvere LihakombinaatNN401201:49:07
143LÜÜSSIGMARMMN1201:33:22
166RANDLAERIKMM1201:34:44
689MARKUSMARTISMP1202:14:49
727JÄMEANNALIISANNN1202:26:08
265RENNITLEHOAlbe TeamMM501201:40:26
15KULMATICKIIMARATsylvia.gatchina.ruMM1201:17:17
82TÜRKSONARNESuusahulludMM401201:28:15
139VÕIPRAIVOPolitsei Ida prefektuurMM451301:32:42
400PETERSONTRIINNN401301:49:17
665MULLAKAJAStamina SKNN451302:10:07
170HAARDEMAIKENadidasNN1301:35:09
696MARKUSTAAVIMP1302:15:18
190SANGLAMATISMMN1301:36:30
730KÜLAOTSKAIDINNN1302:28:55
272AANTOOMASKoeru SKMM501301:40:50
17LUIKLAURILäänemaa KJKMM1301:17:33
83LAANEMETSRAIVOMM401301:28:19
146ILVESTÕNUMM451401:33:31
676ERNITSINGRITTabasalu TriatloniklubiNN451402:11:55
432ANTONSMAILIAmbla SKNN401401:51:05
179LILLEORUMERLEJCI EstoniaNN1401:35:46
206UUSKÜLARAUNOKadrinaMMN1401:37:26
731NESTORMAILINNN1402:28:55
19AADLIERKKISaue TammedMM1401:18:24
21SUBIRIVOVAK StaierMM1401:18:31
280MUSTINGAKSELMM501401:41:20
85ROOSNUPPPRIITMM401401:28:38
151ERVINURMASMM451501:33:39
690TEPPANDENNIKENN451502:14:50
187PILLIMOONIKAjooks TEAMNN1501:36:09
447SANGLAKARINNN401501:51:52
22KRAASANDREASseiklusporrMM1501:18:41
300LIMMERAILARMM501501:42:28
328VAHTERTANELMMN1501:44:58
86TALUPRIITEE SpordiklubiMM401501:28:46
698PIIRSOOCLELIANN451602:15:27
192TELLINGJUHANJK HERMESMM451601:36:42
217PARTSVALLINN1601:38:02
510PLOOMPUURIIKAHansa SKNN401601:55:56
23SIMSONPRIITElva JooksusariMM1601:18:47
321SOOVIKJÜRIMM501601:44:14
351KAARMARISTOSportlandMMN1601:46:16
99VALERTSANDRISMARATONA KLUBSMM401601:29:49
104LOKKSULEVStamina SKMM401701:30:28
196PRIKSHANNOVAK StaierMM451701:37:00
718LUUKAESTANN451702:22:57
221TUULAREEDANN1701:38:07
513JUNDASKADRI-ANNJELD-WEN Eesti ASNN401701:56:38
25HANGTAUNOMM1701:20:02
324SIKKATOIVOERMMM501701:44:42
353MURIKGERDSportlandMMN1701:46:17
367VESKIMETSANDRITTüMMN1801:47:20
113MILVATARMOMM401801:30:57
219TUBALKAINMARGUSStamina SKMM451801:38:06
222LÕHMUSMARGITNN1801:38:10
734SAKSMAARIKANN451802:29:54
523KAARMAMARGESportlandNN401801:57:26
26BAUMANJAANUSMM1801:20:19
337RUULMATIMM501801:45:18
118RAAPILMARmeieMM401901:31:15
428SUURKUUSKANDRESSpartaMM501901:50:41
440LOITEMATIMMN1901:51:29
735TALUANUnestline TeamNN451902:30:09
224JÜRGENSTEININDREKStamina SKMM451901:38:25
234EISANJAANIKANN1901:38:54
29RANDMANPRIITSpordiklubi MetsasõbradMM1901:21:02
550SELJAKKATRINItellaNN401901:58:50
119MUMMINDREKMM402001:31:20
444PALOEVENMMN2001:51:37
455RAUDSEPPAIVARAlutaguse MalevMM502001:52:37
231LEHTERAIVAROü TLG HOTELLMM452001:38:48
251TIBARMARIONNN2001:39:38
30UNDRESTJAANUSEesti Posti SKMM2001:21:05
557VIMERPUUKAIRINN402001:59:30
121TIKVAINDREKAlbe TeamMM402101:31:30
461LÕHMUSINDREKMM502101:53:08
237KAURJAANUSMM452101:38:57
499KAMSTAAVIRakvere Karmeli kogudusMMN2101:55:26
256RANTELINANN2101:39:51
32VALDMAALAURIMM2101:21:32
567KUUSMAILANN402102:00:34
123PÄRNASSALUTOOMASMM402201:31:36
485MIKSONVALENTINNIISAMA/Oü GraveerimiskeskusMM502201:54:27
240ALAMETSÜLARIEASMM452201:39:12

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.