Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
803KARMELLEPolitsei Ida prefektuurNN16500:59:25
804JALAKASKAIRIPerekond JalakasNN16600:59:25
805KIRSIPUUKERTUNNN2400:59:25
806TAMMIKHELENATallinna üœlikoolNN16700:59:26
807RAUDMÄEKRISTJANRakvere AmetikoolMMJ2700:59:28
808M000:59:28
809KUKKKADRINN16800:59:29
810SIEKKINENSARIRüpü 5NN451700:59:29
811SCHULTZKATRINNN16900:59:31
812PRUULRAIVOMM24400:59:33
813ERRILDMAIDUMM453300:59:35
814SAMRATIINANN402600:59:36
815UFELDINGANN17000:59:37
816REKSMADISKirde KRKMM24500:59:37
817VALDNAMARGITLoovtiimNN451800:59:38
818PEEBOMARGITStamina SKNN402700:59:39
819LINDVESTTOMTom LindvestMM24600:59:39
820PUHILASAIVIJooksikudNNN2500:59:39
821UKSOVANDREILõuna-Eesti HaiglaMM24700:59:39
822PIPENBERGARLISPäästeametMM24800:59:40
823TAALASKORakvere AmetikoolMMJ2800:59:41
824MELTSAMEHISRakvere SKMP6800:59:44
825LUKSKÜLLIKInüœRTHNN402800:59:47
826LUKSLAURInüœRTHMM405800:59:48
827KAURKASPARHansa SpordiklubiMM24900:59:48
828TOMINGHUGO-MARTINMP6900:59:51
829VAIKMARIANEFB JOOKSMINENN17100:59:52
830HÄRMAPILLENN17200:59:52
831POMERANTSMARKOMM453400:59:53
832PALSANNENN60200:59:53
833PUNGKERSTINN451900:59:54
834RAUDJAANIKANNN2600:59:54
835HORNHEGERTKirde KRKMM25000:59:54
836PILVAIRIKANN17300:59:55
837VÕSUANNAMerko Ehitus EestiNN17400:59:59
838VOLKERICHARDMP7001:00:05
839IgnatovRaivoMM25101:00:06
840KOPPELJANAFB JooksmineNN17501:00:08
841PILLERBRIGITANT3001:00:10
842KRAUNMIIANT3101:00:10
843KUHIKRISTINT3201:00:14
844KUHIKATRINT3301:00:14
845TAMPEREALVARRautakesko ASMM25201:00:14
846LÕBUTRIINNN17601:00:15
847UNAPMOONIKASaku õlletehase spordiklubiNN17701:00:15
848VAINTRIINNN17801:00:17
849UUSJÄRVRIHOMMN6401:00:17
850PAALBERGMERILINN17901:00:19
851PÕLDOJAܜLLEOK ILVESNN50601:00:21
852LAHTKRISTINN18001:00:23
853LEEMETKAIRENN18101:00:23
854LUMISTEANNELINN18201:00:24
855RANDOJARENDANN402901:00:25
856KOTIESENGERTRakvere Karmeli kogudusMM25301:00:26
857TOPSKAIRITPüssi SKNNJ1101:00:27
858MOSELMIHKELnüœRTHMM405901:00:28
859RAUDSALUKÜLLINELSONNN18301:00:28
860EESMAAHELENN18401:00:29
861LAAGERSIRLITTüœNN18501:00:29
862SUURMAREKProekspert ASMM25401:00:31
863KOTIESENGUNNARRakvere Karmeli kogudusMM25501:00:32
864ROHTMETSRIINAJELD-WEN Eesti ASNN452001:00:32
865MULDMAHANNABenito Puit ASNNN2701:00:34
866HÄRKENELINN18601:00:35
867VIPPMAIABenito Puit ASNN18701:00:36
868KARULAURANN18801:00:37
869ILVESKADRIJooksikudNNN2801:00:38
870PADARoooNN18901:00:38
871KARUSBIRGITNNJ1201:00:39
872MÕNISTETIINANN19001:00:40
873LAASNELEIF KindlustusNN19101:00:40
874TOOMINGKRISTJANMP7101:00:41
875SAKSMANALDISPolitsei Ida prefektuurMM25601:00:41
876KOLKMARILIISNT3401:00:41
877MOORTAAVI-MM25701:00:42
878PARTKAIRI-NN19201:00:42
879ANNIMERLEEesti Energia SKNN19301:00:42
880ALTMETSAHTOMP7201:00:45
881KUUSIKMEELISMM453501:00:45
882KOBINMARISNT3501:00:46
883LIIMETSEVA-MARIANN19401:00:46
884KOBINMAREKEstonian CellMM25801:00:47
885PETERSONINDREKGoldtimeMM25901:00:48
886KANGURKERLINN19501:00:54
887KONDJANNE-ELIISENNJ1301:00:54
888TOMSONDORISNN19601:00:54
889ALAVEREKARINFB JooksmineNN19701:00:55
890ROHIMERITNN19801:01:00
891SÄÄRITSKÄTRI-AVELINRAMMNT3601:01:03
892KESAMAAKRISTIINRAMMNT3701:01:03
893SARAPMAREKEstonian CellMM26001:01:04
894TAMMKADRINN19901:01:04
895ALAJAANAIRENN20001:01:05
896OJASALUJAANIKANN20101:01:05
897PUIDAKKRISTARaineri JooksuklubiNN20201:01:05
898PETROVITSALVARRAKVERE SPORDIKESKUSMM501201:01:06
899ROKKATAAVIMMN6501:01:06
900TAMMIKREINMM501301:01:13
901KALMUSENELYSNNN2901:01:17
902KASKKULLAKENT3801:01:19

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.