Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
503ISSAJEVAIVARViru jalaväepataljonMMN4800:54:05
504PATUNEEVANN7600:54:06
505KOHVERTÕNUPolitsei Ida prefektuurMM17800:54:06
506ENGMAN JANEKMM17900:54:07
507KESTERKRISTJANViru jalaväepataljonMMN4900:54:08
508TAMMMARJUAqvalasedNN7700:54:09
509WERPECHOWSKIJAROSLAWMM404000:54:10
510SEDNEVDANIILViru jalaväepataljonMMN5000:54:11
511LUSTIINGESaku õlletehase spordiklubiNN7800:54:12
512NURMEPAJUHILLARRaineri JooksuklubiMM17900:54:13
513KULDKEPPERIKMM18000:54:14
514KÕLLOKERSTINN7900:54:14
515AINELOHELENNN8000:54:14
516ADAMSONMARISNN8100:54:15
517VILDEKKELLYTapa GümnaasiumNT1200:54:15
518OLVETJAANARakvere OKNT1300:54:16
519PIKHOFFAIMURMM18100:54:16
520KUPPJAANANN8200:54:17
521RJABOVANDRESPõhjakeskusMM452000:54:18
522VAASKSIRJEPõhjakeskusNN401100:54:18
523MELEŊTŊENKONADEžDANN8300:54:19
524KALDATÕNISAru Grupp ASMMJ2000:54:21
525VAINJÄRVVALERIMM404100:54:22
526JÜRISSONLIISNN8400:54:22
527LAHIHANSEMK Sakussaare kogudusMM55300:54:24
528NIITSOOJANEKKirde KRKMM18200:54:24
529TALBACHAIREKirde KRKNN8500:54:24
530PALSSIIRINN45700:54:25
531PULKLENNARThinenud AjalehedMM18300:54:30
532SÄÄRITSAIMURRAMMMM404200:54:31
533M000:54:32
534PÄRNALAASMIHKELMM18400:54:33
535TAMMMARIKAKatariina KülalistemajaNN45800:54:34
536KIVILOKAIDOMM404300:54:34
537KOROLJOVALEKSANDRMM18500:54:37
538GILDIALEKSANDRMM18600:54:38
539VORONTSOVAOLGANN8600:54:39
540KUKKKATRINKirde KRKMM18700:54:39
541SOODLAKERTINN8700:54:41
542KÕUEAARNEKristallkotkasMM50900:54:43
543ROOSILEHTGREETANT1400:54:43
544JAKŠTIENEAISTENN8800:54:45
545KUUDERARGESavi- ja Lubjameistrid OüœNN8900:54:45
546NAARITSKERSTISpordiklubi Sirius ClubNN9000:54:46
547TALANTSEVLEONIDMM404400:54:47
548KASEMAAANTEKMM404500:54:47
549ALAKÜLAAHTIMM18800:54:48
550HUSSARROBERTMMJ2100:54:48
551JAHTMAAMARIOMP4800:54:48
552NIIDLATRIINNN9100:54:54
553LUKSHANNAGRETNõmme SKNT1500:54:54
554RIIVESAIRETartuNN401200:55:00
555MAUERܜLLENN401300:55:01
556PALMRIVERMP4900:55:03
557TOPSKÄTLINNaerata OmetiNT1600:55:04
558OLVETMARTANNN1500:55:04
559SÜDAMARELLENN9200:55:06
560VIILTAURIMM18900:55:06
561SEPPEGLENT1700:55:06
562OLVETRIHOMM452100:55:06
563VÄÄRTNÕUKATRINNN9300:55:08
564TRIBUNTSOVRAIVOMM404600:55:10
565KRAUSKAUPOMM404700:55:10
566LILLEMETSKAIRINNN1600:55:12
567HEINMETSINGANN9400:55:13
568NURKKAIRITallinna üœlikoolNNN1700:55:13
569SURSUVAIMARPolitsei Ida prefektuurMM19000:55:14
570KOLKARNEMM60400:55:16
571RANNASTERAUNORakvere TenniseklubiMM404800:55:16
572LINDAMTIINATTüœNNN1800:55:16
573VÄÄRTNÕUAIVARKirde KRKMMN5100:55:18
574VEIMANVELI-JUHANKirde KRKMMN5200:55:18
575EBARŠOVARTJOMKirde KRKMMN5300:55:18
576SUURKAEVTAAVIKirde KRKMM19100:55:19
577MÄLGANDMARTINKirde KRKMMN5400:55:19
578KULDVÄLIKALLEKirde KRKMM19200:55:19
579ROOSKAIMOKirde KRKMMN5500:55:19
580KULDSALUANDREASKirde KRKMMN5600:55:19
581SAARITSERMOKirde KRKMMN5700:55:20
582LUHTKRISTOMP5000:55:23
583LUHTKERONMP5100:55:23
584STALLMEISTERARGOMM19300:55:24
585KASKTIINANN9500:55:24
586VIIMSALUALLARMM19400:55:24
587VOOREMÄELINDANN45900:55:28
588KANNEKERLINN9600:55:28
589EBBERJOHANNAJCI RakvereNT1800:55:29
590MARCINKEVICZROBINPärm Racing Team/Kaimar Grupp OüœMP5200:55:30
591JAANIANNENN50400:55:32
592KARUMARGETuuletallajadNN401400:55:34
593PUUSEPPJANEKRakvere Karmeli kogudusMM19500:55:36
594VAHEGERLYNN9700:55:36
595MEEKLERMIKKMP5300:55:38
596HEINSOOTANELAlpi SuusaklubiMP5400:55:38
597KOPPELALOMP5500:55:40
598MAIVELMIKKTTüœMM19600:55:42
599LESOOSIIMMM19700:55:45
600KLAASMÄGIMARGOMM404900:55:46
601TERASALARTTüœMM19800:55:49
602KARROKARELSveba-Dahlen SpordiklubiMM19900:55:50

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.