Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1903MÄNDLAMAREMN450
1904MÜLDEREGETervis PlussMN0
1905MÜLLAIRENARimikadMN450
1906OBROCKKokaklubiMM0
1907PABBOANNIKATTüœMN0
1908PAISTLAURAAqvalasedMN0
1909PELLAKATRINMN0
1910PELLAPRIITMM0
1911PENEKELIISMT0
1912PERVLAURITTüœMM0
1913PETROVKIRILLRakvere AmetikoolMP0
1914PIIRISALUSANDERRakvere AmetikoolMMJ0
1915POHLAHEIKEMNJ0
1916PUUSEPPSETTRakvere Karmeli kogudusMP0
1917PÕLDMAAEGLEMNN0
1918RANDMANKAIARakvere Karmeli kogudusMN0
1919RANNAMETSKELLIGROSSI TOIDUKAUBADMN0
1920RATTASSEPTIIUSELVERMN500
1921RAUDSALUARGONELSONMM0
1922REGOAGNESRakvere AmetikoolMNJ0
1923REIMETSBRITTMN0
1924REMMELGASMARIANNETriinMN400
1925ROGOTOVSKIDENISRakvere TenniseklubiMM0
1926ROHTLARAINERMM0
1927ROOSAARMARKUSTriinMP0
1928ROOSIKATIRakvere AmetikoolMNN0
1929RUMASKMARGESELVERMN0
1930RÕMKEVITÅŠTATJANAJELD-WEN Eesti ASMN0
1931SAARAIVARPolitsei Ida prefektuurMM450
1932SARVREEMETMM0
1933SCUFFHAMSHUROMAKokaklubiMN400
1934SEIREMATIMM400
1935SEMENKOVANDREIViru jalaväepataljonMM0
1936SIKKSIGNEPäästeametMN0
1937SILDOJADANIEL-MAREKModern nalkingMM0
1938STERNIMREPolitsei Ida prefektuurMM0
1939SUJETOVKÄRTSEGERS EESTI OüœMN0
1940SULURISTOMM0
1941ZALITISVALTSSporta skola " Arkadija"MP0
1942TERVEJANNEMN0
1943TIITUSKATRINMNN0
1944TOMBERGMEELISMM0
1945TREISIRETInnopolisMN0
1946TRUUSILVERAru Grupp ASMMN0
1947TÜLPUSJANARakvere TenniseklubiMN450
1948VAHERAINORakvere HaiglaMN0
1949VARBLASEVERTMM500
1950VEESAARKÄTLINMN0
1951VELSPAAVOKirde KRKMM0
1952VESKILEELOMN550
1953VIIRAMARIKAMN0
1954VILGATSINGESELVERMN400
1955VILLEMSILLERakvere LihakombinaatMN0
1956VOOLTATJANAEstonian CellMN500
1957VÕIDULAMALLERautakesko ASMN550
1958VÕRNOGUNNARPolitsei Ida prefektuurMM0
1959VÕTTINGTIINAPolitsei Ida prefektuurMN500
1960VÄÄRKAIMARFB JooksmineMM0
1961MÄESALUMÄRTMM0
1962SoomeltKeioRakvere LinnavalitsusMM0
1963RAUSMARJUMN0
1964VAERANDMONIKAMN0
1965SHUMANOVMADISMM0
1966EICHFUSSTIMOMM0
1967KONTSONAVEMN0
1968KUKKJANEKMM400
1969AABELRENEEMM400
1970KLOUSTANNOMP0
1971RIIVEHANNAMN0
1972KUTSARHANNA-LIISAMN0

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.