Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
339TIITSRAINISMM0Diplom
340WODAYTEMESGENMN0Diplom
341BELOUSOVALAKSEIMM0Diplom
342FLORENKELLICFC SpordiklubiMN0Diplom
343KOKKHENRIWisemanMM0Diplom
344TOOMMARI-LIISEUKMN0Diplom
345ANTSONMERLEMN0Diplom
346RANDVERFREDMM0Diplom
347TEHVERLIISVAK StaierMN0Diplom
348KALLAKASURMOErnst & YoungMM0Diplom
349TOMINGTIIAMN0Diplom
350BAUMRAIVOMM450Diplom
351BELOUSOVALEXEYSylvia GatchinaMM0Diplom
352BERNARDGALINAKJK Kalev SillamäeMN500Diplom
353ERKMANNEGONMM0Diplom
354GILDEMANNELE-KAJAMN0Diplom
355HADORICHEVOLEGSylvia GatchinaMM0Diplom
356HITROVJANNOAQVA VeekeskusMM0Diplom
357HOOGANDKATRIFC FloraMN0Diplom
358HÄMÄLÄINENKEIOMM0Diplom
359IRVESMONIKAMaratonsportMN0Diplom
360JUHKOVJANARMM0Diplom
361KAASIKKAIDOMonier OÜMM0Diplom
362KALLASRAHELMarko asiMN0Diplom
363KARPOVITCHSERGEIMM0Diplom
364KASEVÄLIKAIRIMI Eesti Food ASMN0Diplom
365KIIRAVOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM550Diplom
366KOKKKAIDOEUKMM0Diplom
367KÄRPMARGRITMN0Diplom
368LAMPIJAAKKOMM0Diplom
369LEMBERGANNEKENMN0Diplom
370MÜLLERPIISA TÜK LastefondMN0Diplom
371NASSAROSKARMM0Diplom
372OTSUDOMM550Diplom
373PAAPJOELMM0Diplom
374PAJUPUUANNIKAMN0Diplom
375PALISJYRIMM0Diplom
376PALLRENEMM0Diplom
377PÄRNAMETSCATHYMN0Diplom
378PÄRTELPOEGINGMARMM0Diplom
379RASPELRAIDODECTONAMM400Diplom
380ROZENTALRAIDOMM0Diplom
381SANDBERGSANDERAQVA VeekeskusMM0Diplom
382SIHTJÜRIVAK StaierMM450Diplom
383SILDVEEMADISMM0Diplom
384SOEKÕRVTORMIMM0Diplom
385SOKKAIRISA PERHMN0Diplom
386TROFIMOVOVEMM0Diplom
387TULPINDREKLaansoo Motokrossi TeamMM0Diplom
388UUETALURITAMN500Diplom
389UUSKÜLAMEELISMM400Diplom
390VESKIHANNESMM400Diplom
391VIIGIMETSKÄTHMN0Diplom
392VINOGRADOVYURYSylvia GatchinaMM0Diplom
393VIRKUSMIHKELOÜ PseudohuntMM0Diplom
394VUNDERVALLOIgavesti VinesMM400Diplom
395JOGENBROHENRIKMM400Diplom
396SAATMARKOMM400Diplom
1VALLIMÄEVILJARTartu Ülikooli ASKMM101:07:23Diplom
2NIKOLAJEVILJAStamina SKMM201:08:19Diplom
3VINOGRADOVYURYMM301:08:28Diplom
4LIPPRALFSpordiklubi EMÜMM401:13:32Diplom
5SOZONOVVLADIMIRMM501:14:04Diplom
6KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40101:14:15Diplom
7LEINANDRUSKJK VikeMM601:15:37Diplom
8JAASKAALLANstamina skMM40201:19:15Diplom
9KILKIERGOKergejõustiku klubi VikeMM40301:19:41Diplom
10SOOLOLAURIVAK StaierMM701:20:37Diplom
11LUIKLAURIEesti Evangeelne Luterlik KiriMM801:21:01Diplom
12LUIKLIINANN101:21:15Diplom
13LUIKLEILANN201:21:32Diplom
14UNDRESTJAANUSMM901:21:43Diplom
15VARESKRISTJANVak StaierMM1001:22:40Diplom
16HANGTAUNOMM1101:23:14Diplom
17KÄRNEREVELINStamina Arco Transport RunningNN301:23:26Diplom
18KUUSALUASKOStaminaMM1201:23:41Diplom
19MÄTASEGLETÜ ASKNN401:23:42Diplom
20ZAKHAROVAANASTASIJANN501:25:08Diplom
21TOPLAANANTIEesti Evangeelne Luterlik KiriMM40401:25:44Diplom
22TALUPRIITWestline TeamMM1301:25:45Diplom
23ORGULASKAIDOMM40501:25:56Diplom
24BÕMBERGRAINJK PiraajaMM1401:26:20Diplom
25LUIKLILYNN601:26:34Diplom
26KILKISIIMKJK VikeMM1501:26:51Diplom
27OTSINDREKRaplamaa tublid maratoonaridMM1601:27:04Diplom
28HEINHEIGOEELKMM1701:27:22Diplom
29LEINOPEEPJK PiraajaMM1801:27:33Diplom
30LIHTSULEVMM45101:28:22Diplom
31VENNIKASPEETERMM50101:28:27Diplom
32IVANOVARVORakvereMM1901:28:35Diplom
33TOOMTOOMASSK StaminaMM50201:28:56Diplom
34HEINOLAIVARAVL Express OÜMM2001:29:04Diplom
35LEIMANNRAGNARJK PiraajaMM2101:29:17Diplom
36ROOSIMÄGIALLANSK JärveMM2201:29:44Diplom
37KALJURMAIDOKEK RSKMM50301:29:55Diplom
38SARAPUUALMAVAK StaierNN701:29:56Diplom
39BAUMANJAANUSMM2301:30:25Diplom
40PAUMETSMEELISMM2401:30:45Diplom
41OIDRAMPRIITTriSmileMM2501:30:47Diplom
42LEISALUTANELERGOMM2601:31:04Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.