Tulemused 21 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
101PRUUSMARKOSaue SpordiklubiMM6201:39:59Diplom
102KINDELHANNOMM401501:40:03Diplom
103TUURTAAVILHV PankMM6301:40:15Diplom
104VULLAELATamsalu EBENN1401:40:39Diplom
105KULBERGRAGNARMM6401:40:48Diplom
106TARUMROLANDMM6501:40:54Diplom
107MELLRELIKANN1501:41:12Diplom
108TEDREMAANNINN1601:41:13Diplom
109VAHERANNIKASJK SarmaNN1701:41:14Diplom
110EISANJAANIKANN1801:41:29Diplom
111SIIMSONHIIDMM401601:41:30Diplom
112KUHITÕNUMM6601:41:43Diplom
113KUHIPEETERMM401701:42:09Diplom
114HIMMAEVELYNNN1901:42:13Diplom
115RANTELINAMAX 123NN2001:42:27Diplom
116VILLÜLLARMM401801:42:30Diplom
117TOOSTAAVIliõpilaskorporatsioon LeolaMM6701:42:31Diplom
118TOOMERASMUSMM6801:42:33Diplom
119ULKALARMM55101:42:37Diplom
120TOPSRAINERSK Los TorosMM6901:42:51Diplom
121SAIDLASIIMMM7001:42:57Diplom
122KIIPSAARRAIDOSkanskaMM401901:43:02Diplom
123AAROSARGOMM7101:43:05Diplom
124KAARNAKADRINN2101:43:08Diplom
125INNOSJOHNJeld-Wen Eesti ASMM7201:43:15Diplom
126RAUDSEPPANDRUSRakvere LKMM7301:43:16Diplom
127SAETALUANDRESMM7401:43:23Diplom
128MURUMERIKENN40101:43:27Diplom
129SAARLIISISampo SpordiklubiNN2201:43:38Diplom
130TOMUSKILMARKeeleinspektsioonMM45701:43:42Diplom
131TALVISTEEINARIWaterworld ExpeditionMM402001:44:30Diplom
132UUSKÜLARAUNOMM7501:44:41Diplom
133ALVEROLIVERMM7601:44:41Diplom
134ALVEROTTMM7701:44:42Diplom
135SHIPUNOVBORISSMM7801:44:48Diplom
136ORGUSAARMÄRTMM402101:44:57Diplom
137MUSTONENMAREKMM7901:44:59Diplom
138HÄRMEVENN2301:45:31Diplom
139MUUKMARDENMM8001:45:45Diplom
140KURSMARILIISKohtla-Nõmme SKNN2401:46:20Diplom
141SELEZNJOVAJULIAUSPEXNN2501:46:31Diplom
142ALBERTAUGUSTMM45801:46:37Diplom
143FEDORITŠKRISTOMarko asiMM8101:46:45Diplom
144KAABERANDRESMM8201:46:52Diplom
145AHTIJAINENRISTORaplamaa Tublid MaratoonaridMM8301:47:02Diplom
146NAMMANDRESBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM8401:47:11Diplom
147LÜÜSSIGMARBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM8501:47:11Diplom
148HALLIMÄERAINMM50601:47:12Diplom
149ETVERKMERIKERMK Metsa sõbradNN2601:47:13Diplom
150AGUHANSMarsMM8601:47:21Diplom
151VALGEGÄTLYNN2701:47:27Diplom
152LARINRAGNEPõltsamaa Felix ASNN2801:47:35Diplom
153HERMMARKMM8701:47:47Diplom
154LAURINGKARREMM45901:47:50Diplom
155PALKRUDOLFMM8801:47:51Diplom
156OJASALUMAREKMM8901:48:01Diplom
157KIDRONHENDONõmmehaldjadMM9001:48:06Diplom
158LEETMAAÕNNE-LIINANN2901:48:08Diplom
159LUKMANNRIIVOVäike-Maarja RSKMM9101:48:21Diplom
160AHTIJAINENRIHORaplamaa Tublid MaratoonaridMM9201:48:28Diplom
161PÄRTELSIRETKoeru SKNN40201:48:31Diplom
162LEINAKSEMADISFB JooksmineMM9301:48:33Diplom
163PÕLDVERETIIUNN3001:48:35Diplom
164METSMERIKENN40301:48:36Diplom
165ILVESMONIKANN3101:48:49Diplom
166LÄTTJANNMM9401:49:05Diplom
167BAUMANEVELINNN3201:49:17Diplom
168TAMMMERJERakvere LihakombinaatNN40401:49:27Diplom
169MEIERRAIVOJooksuklubi "Hermes"MM60201:49:45Diplom
170LETTKALLEMM55201:49:49Diplom
171KÜTTMATIMM402201:49:56Diplom
172KLEMETMARTINUSEesti KunstiakadeemiaMM9501:50:00Diplom
173LUKINVAHURMM9601:50:07Diplom
174ERVINAHTIMM451001:50:19Diplom
175PAJULAVEILOMM402301:50:21Diplom
176PUNAVALDOMM9701:50:41Diplom
177ALLASMARTMM9801:50:44Diplom
178TAGELILMARMaksu- ja Tolliameti SpordikluMM60301:50:56Diplom
179TÕNISBERGVILLEMwww.kolmapaev.eeMM9901:50:57Diplom
180RANNAMETSHARROMM10001:50:59Diplom
181PÜTSEPKRISTJANMM10101:50:59Diplom
182LUMESILVERMM10201:51:02Diplom
183LUMISTETANELHansa SKMM10301:51:12Diplom
184OKASERJEMetsaimeNN3301:51:21Diplom
185MÜÜRSEPPTARMOSiiliteamMM402401:51:22Diplom
186UUETALUTAVOMM50701:51:27Diplom
187TAMMHALLARRaplamaa Tublid MaratoonaridMM10401:51:29Diplom
188ARONKRISTIKunda ÜhisgümnaasiumNN3401:51:31Diplom
189ELLERENDRIKMM10501:51:40Diplom
190MUZAKKOMARGOMM10601:52:05Diplom
191GRÖÖNJANARMM10701:52:06Diplom
192KUSNETSKERLIElioni SpordiklubiNN3501:52:17Diplom
193VAHTAKANDGRETEX-grandisNN3601:52:20Diplom
194TOOMINGASTERJEStaminaNN3701:52:21Diplom
195SOKOLOVAOLGASylvia GatchinaNN3801:52:29Diplom
196PLOOMPUURIIKAHansa SKNN40501:52:33Diplom
197TASAMIKKrgasgMM10801:53:07Diplom
198POMERANTSKAARELyyyyMM10901:53:15Diplom
199KALLEANTIJalajälg ASMM402501:53:18Diplom
200LEHTOJAEHAPüha LoomaaedNN50101:53:20Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.