Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
301SarapuuMarioMM11600:51:02Diplom
302SõmerMartinMM11700:51:04Diplom
303VainuraKarl-MartinMTA SKMP5000:51:05Diplom
304SeilenthalSanderMMN1100:51:08Diplom
305PuuorgHelinaNN3400:51:10Diplom
306IvainenAiriNN45300:51:12Diplom
307ValdnerRistoMP5100:51:13Diplom
308KodotšigovPavelTartu Ülikooli Narva KolledŠ¾MM11800:51:15Diplom
309LuhtUrmasEnsto VälejaladMM11900:51:17Diplom
310AlverLehtiNN3500:51:19Diplom
311EllermaaRiho-ReneMM50900:51:19Diplom
312KasekampAndresMMJ1100:51:19Diplom
313SivardGermoMM12000:51:23Diplom
314TammAlMM12100:51:24Diplom
315SarapRasmusMM12200:51:28Diplom
316ÕmmikMarkoPäästeametMM12300:51:28Diplom
317ÕmmikKalevPäästeametMM55200:51:29Diplom
318SimkinMarkoMM12400:51:29Diplom
319RandojaRasmusSK TäheMP5200:51:30Diplom
320TammikJaneNN45400:51:30Diplom
321MerilooKatreNT1100:51:31Diplom
322SalaMarttiMM12500:51:34Diplom
323AugasmägiKaulMM60300:51:35Diplom
324PüssKristelNNN500:51:36Diplom
325VõsaJarmoMM12600:51:36Diplom
326FlorenKristelKF SuusaklubiNN3600:51:38Diplom
327KoriKülliNN3700:51:39Diplom
328PõldojaHeinoJõgeva SVSMM65100:51:39Diplom
329HeinpõldCätlyNNN600:51:44Diplom
330GildiAleksandrMM12700:51:48Diplom
331TreumannVeikoMM403300:51:49Diplom
332AberthalRanelKIRDE KRKMMN1200:51:51Diplom
333UdeküllRaigoKIRDE KRKMMN1300:51:51Diplom
334ArgeTriinNN3800:51:52Diplom
335LoikMarekMM12800:51:53Diplom
336PaniEgertMM12900:51:54Diplom
337KoseEvelinNN40600:51:55Diplom
338PurgaIndrekMM13000:51:55Diplom
339KiviVaikoKahe Silla Klubi jooksusõbradMM13100:51:56Diplom
340VeermetsAnuNN40700:51:58Diplom
341AulVäinoJõhvikasMM65200:52:00Diplom
342AlanurmeKristjanMM13200:52:03Diplom
343MihhailovEduardMM403400:52:03Diplom
344AidamaAhtoJeld-Wen ASMM403500:52:04Diplom
345TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMP5300:52:04Diplom
346KarroAiriÕnneseenNN3900:52:05Diplom
347TederMihkelA-SportMP5400:52:05Diplom
348PrantsInesVõRU SUUSAKLUBINT1200:52:07Diplom
349LaikaskSiimMM13300:52:08Diplom
350AltmäeHolgerMP5500:52:09Diplom
351RiivesAireNN40800:52:10Diplom
352MihaliskiEgeNN4000:52:11Diplom
353VäliReigoAGA SpordiklubiMM451600:52:12Diplom
354HuopolainenIvarMM13400:52:15Diplom
355KannAntsMM13500:52:18Diplom
356VildekKätlinKIRDE KRKNN4100:52:19Diplom
357NoodeMargoFC ISAMM451700:52:20Diplom
358KaskAvoMM501000:52:23Diplom
359KriegerMargitNN45500:52:23Diplom
360KruusamägiKatrinNN4200:52:24Diplom
361KasemaaAntekMM403600:52:26Diplom
362KullPriiduMTÜ TäppsportlasedMM13600:52:26Diplom
363MikliMarjuNN45600:52:27Diplom
364ValdmetsMarkoMM13700:52:28Diplom
365ToodingMeelisOlympic/OlyBetMM403700:52:30Diplom
366UmnovAnatoliMM13800:52:31Diplom
367VarikKatrinNN4300:52:31Diplom
368AlakRustamMM451800:52:32Diplom
369HeinmäeMarkoMM13900:52:33Diplom
370RehtlaRennoElektest OÜMM14000:52:35Diplom
371SikkaSiimKIRDE KRKMM14100:52:35Diplom
372TederAtsSK Piimameister Otto / Tallinna Inglise KolledzMP5600:52:35Diplom
373BaumanVilmarMM14200:52:36Diplom
374KoppelLiiaNN50100:52:39Diplom
375LemberAareMM14300:52:42Diplom
376LeigerAnniNN4400:52:44Diplom
377TerasAlarMM403800:52:44Diplom
378JõgisteJan-ErikMP5700:52:45Diplom
379PalkRaulMP5800:52:45Diplom
380VaheGerlyNN4500:52:48Diplom
381AleksaTanelMM14400:52:49Diplom
382HämäläinenKatrinNN4600:52:53Diplom
383MarmorKerstiNN40900:52:53Diplom
384MerilooKaariNT1300:52:54Diplom
385SoopAnneliNN4700:52:54Diplom
386ViiraToomasMM403900:52:54Diplom
387JunsonLiiliaNN401000:52:55Diplom
388JalakasAikiNT1400:52:57Diplom
389NaaritsEmilyNN4800:52:57Diplom
390PikhoffAimurMM14500:52:57Diplom
391VuksAireNN401100:52:58Diplom
392JõelaMihkelJäneda-LehtseMP5900:52:59Diplom
393KoitlaJannikaNN4900:53:02Diplom
394AlanurmeUnoMM501100:53:03Diplom
395VahterKajaNN401200:53:04Diplom
396MikitaMarttiMMJ1200:53:05Diplom
397NurmisLiisNN5000:53:09Diplom
398SildErlendMM404000:53:10Diplom
399EicheAngeliqueNN401300:53:11Diplom
400ValdnerMarkoMM451900:53:11Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.