Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
201LuikRaulMM8800:48:37Diplom
202LuhalaidVeikkoMM402000:48:38Diplom
203EtverkMerikeAS Viru-Nigula SaeveskiNN40300:48:39Diplom
204NigolAndreasMM8900:48:42Diplom
205AnnusverElinaNN1800:48:43Diplom
206ÕunapUrmasViru õluMM451000:48:47Diplom
207AiaSanderMM9000:48:48Diplom
208KilkKalleEleringMM9100:48:50Diplom
209PalmRiverRakvere ReaalgümnaasiumMP3400:48:50Diplom
210BauvaldMärtMM402100:48:51Diplom
211KoitjärvValterMP3500:48:51Diplom
212VeldemannJannoMM9200:48:53Diplom
213MoselHenryMMN700:48:55Diplom
214BondarenkoOlesjaNN1900:48:57Diplom
215LippLauriKaitseliit Järva MalevMM50700:48:58Diplom
216NirgiSiimMM9300:49:00Diplom
217LepikultToomasMM55100:49:01Diplom
218EllerRainMM9400:49:05Diplom
219HeinsooKarl ErikViljandi SuusaklubiMP3600:49:05Diplom
220EllerAndresMM402200:49:10Diplom
221KeelmannKalloMM9500:49:11Diplom
222RingMartinKIRDE KRKMM9600:49:14Diplom
223SalaMadleenPwCNN2000:49:19Diplom
224AguAivoMM9700:49:20Diplom
225KadajaneLauriMM9800:49:20Diplom
226SassiHannesMM9900:49:21Diplom
227MüürseppTiiuNN55200:49:22Diplom
228TuhklaHelleNN45200:49:25Diplom
229KaljulaJanarMP3700:49:25Diplom
230HudilainenEerikSK MITŠMP3800:49:26Diplom
231KiidjärvReetNN40400:49:26Diplom
232KriksReinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM60200:49:26Diplom
233RemselAndreMMN800:49:27Diplom
234UndrestNele-TriinNT600:49:27Diplom
235EesmaaElisNN2100:49:28Diplom
236RahuorgMarkoMM10000:49:28Diplom
237VildekKellyMänniku MägiNT700:49:29Diplom
238DerrikKatreNN2200:49:30Diplom
239ÕlgeJaanusMM402300:49:31Diplom
240KärdiKätlinNNN300:49:32Diplom
241KiikAaronMP3900:49:34Diplom
242JalakasAivarMM10100:49:36Diplom
243JänesKalleMM402400:49:37Diplom
244LaanReimoART CAFE ja HOTELLMM10200:49:41Diplom
245SimsAivarMM451100:49:44Diplom
246AltAllanMM451200:49:45Diplom
247SuomalainenHenri OlaviMP4000:49:45Diplom
248MetskaevHelgerMTA SpordiklubiMM10300:49:48Diplom
249PappelKreteNN2300:49:48Diplom
250KärdiTarmoMM402500:49:51Diplom
251LesihhinRomanMM402600:49:54Diplom
252KermGetter JohannaRakvere GümnaasiumNT800:49:55Diplom
253ErmTanelMM10400:49:57Diplom
254KiviloKarolaNNN400:49:59Diplom
255ElhiAggertOlympic/OlyBetMM10500:50:01Diplom
256UiboMarenNN2400:50:01Diplom
257TammTony AtsTeam MaheMP4100:50:04Diplom
258BõstrovPaulMM10600:50:06Diplom
259ÕunaidJaanaRADEMARNN2500:50:08Diplom
260DailidaiteMonikaNN2600:50:09Diplom
261AndersonKristjanMM10700:50:11Diplom
262ErsHeigoMMJ1000:50:14Diplom
263HommikAivarViljandi SVKMM451300:50:15Diplom
264MoorMerleRADEMARNN2700:50:16Diplom
265TõldTannerNT900:50:16Diplom
266KuusikKailiNN2800:50:17Diplom
267TiislerTiinaSK SERVITINN2900:50:19Diplom
268TomingasTriinNN3000:50:19Diplom
269AjaotsHeliNN40500:50:28Diplom
270ParboKarl RasmusMP4200:50:30Diplom
271KasekampTõnisMMN900:50:33Diplom
272HommukTaaviTallinnStrongMM10800:50:35Diplom
273MüüdlaMartinMP4300:50:35Diplom
274RüütelRasmusMP4400:50:35Diplom
275IvainenToivoMM50800:50:36Diplom
276NäksJoosepTrismile/IB KratesMP4500:50:38Diplom
277PiigliMadisMM10900:50:38Diplom
278RausLiinaNN3100:50:39Diplom
279LaheHeikiMM402700:50:41Diplom
280LaanTambetMM11000:50:42Diplom
281PalksaarMartinMM11100:50:42Diplom
282LilienbergErgoTäppsportlasedMM402800:50:44Diplom
283LossRaidoMM11200:50:45Diplom
284TõnneRaivoBellfireMM451400:50:45Diplom
285LõukeBertMM402900:50:47Diplom
286AdliToomasMP4600:50:48Diplom
287RiivesMartinTartu SS KalevMP4700:50:48Diplom
288MurakasJaanusMM11300:50:53Diplom
289VaasmaTaaviTü FaunaMM11400:50:55Diplom
290VeeleidTanelSPORDISELTSMM403000:50:55Diplom
291KäsperPriitMM403100:50:57Diplom
292JõesteAlarMM451500:50:59Diplom
293RiivesMarilinTartu SS KalevNT1000:50:59Diplom
294TarassovRailiNN3200:50:59Diplom
295LilleojaLaurMM11500:51:00Diplom
296EhmanHans ArturMP4800:51:01Diplom
297KolloImreMM403200:51:01Diplom
298ÕlgeRaitMP4900:51:01Diplom
299MereHele-RiinNN3300:51:02Diplom
300OjaRasmusMMN1000:51:02Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.