Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2AusPriitMM200:30:48Diplom
258BõstrovPaulMM10600:50:06Diplom
3LaumetsRaunoTartu SS KalevMM300:31:58Diplom
515SalusteJaanwww.KIILIMOTO.eeMM17900:54:57Diplom
1283MärtinJüri-AndreasMM28601:08:12Diplom
1795MillerMartinMM32101:39:48Diplom
4KivikasKennyspordielamused.eeMM400:33:23Diplom
5ReinartHardoMM500:34:04Diplom
261AndersonKristjanMM10700:50:11Diplom
773VespereVeikoMM22300:58:57Diplom
518StrahovRaidoMM18000:55:00Diplom
7LaurMikkKJK LõunalõviMM600:35:19Diplom
519LulluSvenADIDASMM18100:55:01Diplom
1287LumiAndrusMM28701:08:23Diplom
8Kosä›levDenissSK JooksupartnerMM700:35:44Diplom
520HiirTeemarMM18200:55:02Diplom
9MasikTambetToggl/SK KolepahaMM800:35:53Diplom
1033PiilbergRaigoMM26301:03:25Diplom
10VaisvilaArunasKauno maratono klubasMM900:36:10Diplom
14BõmbergRainElioni SpordiklubiMM1000:37:12Diplom
526MeierEdgarAQVA Hotell ja SpaMM18300:55:08Diplom
1038VahulaAulisMM26401:03:34Diplom
272HommukTaaviTallinnStrongMM10800:50:35Diplom
17PihlakLauriLD Sound OÜMM1100:38:48Diplom
529LepiksooHansMM18400:55:09Diplom
19TiiksaarAaro5XAMM1200:39:35Diplom
21OranenPeeterLaaneproff teamMM1300:39:52Diplom
277PiigliMadisMM10900:50:38Diplom
1301TepnerAivoPPAMM28801:08:50Diplom
790LaasikTambetMM22400:59:11Diplom
1814PõderKaidoMM32201:43:24Diplom
791PottiMarkoMM22500:59:11Diplom
280LaanTambetMM11000:50:42Diplom
536SteinbergTanelMM18500:55:18Diplom
792BergmannIndrekMM22600:59:16Diplom
25KeskülaUrmoSimuna SkMM1400:40:21Diplom
281PalksaarMartinMM11100:50:42Diplom
537TreierAareOlympic/OlyBetMM18600:55:18Diplom
26RemmelgAlariItella Logistics OÜMM1500:40:25Diplom
27SaarepuuAskoVõRU SUUSAKLUBIMM1600:40:28Diplom
283LossRaidoMM11200:50:45Diplom
796SimsonJanarMM22700:59:19Diplom
797TerepJaanMM22800:59:19Diplom
30HeinolaIvarMM1700:41:23Diplom
1055NurgamaaTarvoMM26501:03:47Diplom
288MurakasJaanusMM11300:50:53Diplom
289VaasmaTaaviTü FaunaMM11400:50:55Diplom
35RõukMargusMM1800:41:53Diplom
803HmeljovPavelFC TiigridMM22900:59:30Diplom
1059PipenbergArlisMM26601:03:49Diplom
1315MändMargusAS Viru-Nigula SaeveskiMM28901:09:09Diplom
36KiigemägiMaitRistart ASMM1900:41:56Diplom
1060AauKarenSpordiürituste Korraldamise KlubiMM26701:03:50Diplom
1572AardmaaRagnarMM31401:18:01Diplom
1062KruuselHenriSportland ASMM26801:03:51Diplom
295LilleojaLaurMM11500:51:00Diplom
40DeketSergeiMM2000:42:43Diplom
552MaanteeReneMM18700:55:30Diplom
1320MurakasToivoMM29001:09:14Diplom
1833JuseMarttiMM32301:50:43Diplom
42LaanemaaLaurMM2100:42:55Diplom
1323ErinMargusMM29101:09:18Diplom
556KinkarHarriMM18800:55:33Diplom
301SarapuuMarioMM11600:51:02Diplom
302SõmerMartinMM11700:51:04Diplom
47TruumaaMarekMM2200:43:22Diplom
815TulpJaanKIRDE KRKMM23000:59:37Diplom
1327NurmsaluSilverMM29201:09:24Diplom
1586MurakasTaunoRakvere OrienteerumisklubiMM31501:18:44Diplom
1075KurvitsJaanMM26901:04:02Diplom
52ElenurmSvenFC TiigridMM2300:43:44Diplom
308KodotšigovPavelTartu Ülikooli Narva KolledŠ¾MM11800:51:15Diplom
1076EttiTaaviMM27001:04:03Diplom
309LuhtUrmasEnsto VälejaladMM11900:51:17Diplom
1077LaaneoksHeigoMM27101:04:03Diplom
54PehkKarlMM2400:43:55Diplom
55StartsevRomanEdisoftMM2500:43:56Diplom
313SivardGermoMM12000:51:23Diplom
58VaresRandoBigbankMM2600:44:01Diplom
314TammAlMM12100:51:24Diplom
570TambergMikkAru Grupp ASMM18900:55:47Diplom
59SipriaIvarMM2700:44:02Diplom
315SarapRasmusMM12200:51:28Diplom
316ÕmmikMarkoPäästeametMM12300:51:28Diplom
61LuikMarkoMM2800:44:05Diplom
62LaasmägiHandoMM2900:44:09Diplom
318SimkinMarkoMM12400:51:29Diplom
1598LaksRainiMM31601:19:35Diplom
63PajuMaitMM3000:44:10Diplom
66LahiAtsMM3100:44:19Diplom
322SalaMarttiMM12500:51:34Diplom
578SaarVaikoSpordiklubi MetsasõbradMM19000:55:57Diplom
834BürklandPriitMM23100:59:55Diplom
1347RaatRaimoMM29301:10:03Diplom
836KalvistuKristoMM23200:59:56Diplom
325VõsaJarmoMM12600:51:36Diplom
1093PipenbergValterMM27201:04:26Diplom
70KuuskJannoMM3200:44:21Diplom
71KabunKaitMM3300:44:22Diplom
73UibukantAndreiMM3400:44:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.